Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 21:22   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Ja też chcę! Pobożnym paladynem już grałem w tej sesji, może tym razem zrobimy coś z drugiej strony barykady?
Go for it.

Cytat:
Napisał kinkubus Zobacz post
Czarownik paktujący z Wielkim Przedwiecznym brzmi jak moja postać
Pomysł nośny. Skoro już z backgroundu postać ma być damą, to pomyślałbym o wyróżnieniu w jakiś sposób tego rodu, na przykład zaangażowaniu całej rodziny w Kult Przedwiecznych - wtedy background feature mógłby sprowadzać się do możliwości korzystania z zasobów czy pomocy kultu, czyt. rodziny. Pomysł nawet bardzo pasuje do dekadenckiego Viridistanu, gdzie religią państwową jest Armadad Bog i mile widziane jest biczowanie się rybim ogonem, jeśli nie urodziłaś się syrenką. Gdybyś poszła w Lovecraftowskich rybioludzi, to kapłani Armadada nawet by nie podejrzewali, skąd naprawdę są rybie cechy w tak pobłogosławionym rodzie, a jeśli estetyka by Ci nie pasowała, to zawsze można pomyśleć o jakichś ukrytych cechach, skrzelach, itd.

Mogłabyś wpompować całą swoją energię w rozwinięcie tła fabularnego, a ja posiedziałbym w wolnej chwili nad cyferkami i zaproponowałbym Ci z 2-3 warianty. Zbytnio się w czarownika nie zagłębiałem, ale na zachętę powiem, że najbardziej przekonywującą mocą tej postaci jest dla mnie create thrall. Jest niestety dopiero na 14. poziomie. Dotykasz nieprzytomnego humanoida i do rzucenia zdjęcia klątwy jest Twym niewolnikiem. Nie ma górnego ogranicznika liczby tak zniewolonych istot.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
To mam pytanie Kto zrobi ze mną kartę? Większość po angielsku jest napisane a ja czytam 18x wolniej w tym przeklętym języku Niż po polsku. (Tu i tak szybko mi nie idzie :-/)
Tak samo jak wyżej - podeślij mi proszę pomysł dopięty na ostatni guzik, a wtedy ja pomyślę o cyferkach. Zwykle wolę krótkie tła fabularne, ale z racji zainteresowania chyba będę musiał wybierać według kryterium dopracowania postaci, bo inaczej będę miał zaraz 10-ciu albo i więcej graczy.

Ewentualnie cyferki możemy zrobić tutaj, krok po kroku.

Możecie też pomyśleć o jakimś nietypowym sposobie znalezienia się na Wyspie, jeśli nie kręcą Was piraci czy łowcy skarbów. Wojownik zaklęty wiekami w karbo... kamień, pilot eberronowej łodzi podwodnej, z której uciekł żywiołak powietrza, itp.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-12-2016 o 21:31.
Lord Cluttermonkey jest offline