WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2016, 11:20   #1709
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Tyle się dzieje a ja niestety dzieciaki niańcze

Co do pytań. Nie chce być wrogo nastawiony do magii. Miałem dwóch opiekunów. Jeden z nich parał się magią. Specjalnie dałem by nie było niesnasek wymuszonych w ekipie.

Co do wybrańca bogów: No o to mi chodziło. Nie znam panteonu więc ogólnie napisałem. Legendy mówią, że stanę na czele plemienia/państwa itd. Tylko droga daleka bo musi wyrżnąć przeciwników z południa i sprzedawczykom się odpłacić.

Co do broni: Dwurak jak najbardziej i numer 1 wśród broni. Ale dwa nadziaki przy wspinaczce używa i do walki w ciasnych i trudnych warunkach. Też jest w tym bardzo dobry. Z tarczą nie za bardzo. Jak będzie miał to sobie poradzi, ale mistrzem nie jest. Prędzej ją odrzuci i złapie za szyje i zgniecie krtań

Co do podklasy: Nie widzę go jako przyjaciela zwierząt. Ten z kolczastym pancerzem to niekoniecznie. Wole polegać na mięśniach i broni.
Chyba ten Zealot byłby najlepiej pasujący do mojej wizji. Tylko czy muszę o tym wiedzieć i akceptować to? W głowie ma pomstę rodziny i przyjaciół. Jeśli tak Odyn chce to wyczyszcze dla niego krainę z "czarnych dusz"

Umiejętności myślę takie: Athletics (Bo chcę skakać na duże odległości, zeskakiwać na wrogów w gotowości do miażdżących ciosów itd.
Survival Umie o siebie zadbać. Jest samotnikiem (A raczej był) Na północy trzeba wiedzieć jak o siebie zadbać itd.
Intimidation lub Perception tu nie wiem. Jedno i drugie Może za to, że nie używam magii będę miał 4 umiejki

Co do tych Viridistańczyków nie będzie problem? Nie chce wewnętrznych walk w drużynie. Niby rozumie, że każdy człowiek jest inny i jeden nie reprezentuje całego narodu, ale...?

Co do tych "poławiaczy pereł" i bycia legendą jak najbardziej. W sumie o to chodziło. Ci co wiedzą co jest grane i chcą wolności północy od południa widzą w nim wybawiciela i rękę bogów
Hakon, w tej konwencji niesnaski wewnątrz drużyny są nawet mile widziane, bo fajnie kontrastują z nadrzędnym celem kampanii (wydostać się z Wyspy). Innymi słowy: żeby przeżyć, trzeba współpracować z postaciami, z którymi nigdy w życiu nie chciałoby się słowa zamienić.

Obecnie w drużynie mamy:
a) niedobitków z pirackiej załogi,
b) viridistańskich arystokratów - łowców skarbów, traktujących a) z góry,
c) piratkę z innej załogi, która przeżyła atak statku a),
d) byłą agentkę tajnej policji wrogiego Viridistanowi miasta-państwa, która prawdopodobnie zapolowała na kogoś z rodziny b).

Odnośnie postaci:

1. Ok, mamy to. Człowiek barbarzyńca zealot.

2. Ok, atletyka, sztuka przetrwania i zastraszanie.

Masz jeszcze do wyboru dwie dowolne umiejętności, które będą pasować do Twojej postaci jako do wybrańca bogów - np. wspomnianą perswazję i dajmy na to religię.

I ponadto masz jeszcze dwa języki lub dwie biegłości (w narzędziach) do wyboru, np. jeśli wybrałeś sobie Odyna, to mógłbyś wziąć np. język niebiański i rzemiosło kowala.

3. Ok, dwurak. Toporki też się znajdą. Masz jakieś preferencje co do magicznych przedmiotów? Postacie piątego poziomu zaczynają już defaultowo z pieniążkami, za które mogą kupić kilka zabawek.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 19-12-2016 o 11:26.
Lord Cluttermonkey jest offline