Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2016, 14:10   #402
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Nooo... - wojowniczka spojrzała na rozgadanego truposza i jej mina spoważniała. - To się nawet całkiem ładnie pokrywa z tym co mi opowiadał Onkhe'groun - stwierdziła w zamyśleniu. Zdecydowanie cienie i trupy nie były czymś co by pasowało jej do świata, w którym żyła.

W końcu wzruszyła ramionami i znów uśmiechnęła się. Uwiesiła swój wielki miecz na plecach i spojrzała na Kazraka.
Machnęła ręką po jego słowach.
- Ledwo na was natrafiłam, a od razu walka się napatoczyła - Irisviel podparła ręce na biodrach. - Jeśli możesz mi obiecać, że to tylko początek to przynajmniej będę wiedzieć, że warto było się do was pofatygować tu z Północy - wyszczerzyła się szeroko w uśmiechu.

- W każdym razie... -
westchnęła i oparła się o bok swojej czarnej klaczki. - Mam za sobą cały dzień w podróży, więc teraz dobrze byłoby sobie przysiąść i przymknąć oczy na chwilę - stwierdziła nie ukrywając, że czuje się zmęczona.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline