Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2017, 12:42   #365
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Saga of Tanya the Evil (org. "Youjo Senki")

Jeśli kiedyś się zastanawialiście jak mogłyby wyglądać czasy pierwszej wojny światowej, gdyby wojsko dysponowało magami, to to anime utrzymane jest właśnie w takim klimacie. Mamy wojujące ze sobą nacje, a historia odpowiada o pewnej małej dziewczynce mającej iście aryjską urodę, która jest jednym z najlepszych magów tego świata.

Gify z tym anime już mi się przewijały przed oczami przeglądając funnyjunk, ale tak się składa, że strasznie nie lubie anime gdzie małe dzieci, najczęściej dziewczynki z upierdliwie piskliwymi głosikami, ratują świat / walczą na pierwszej linii frontu. Nie mój klimat.

Ale w końcu anime podrzucił mi brat opowiadając, że mi się na pewno spodoba, że warto dać temu szanse. No to dałam i... nie żałuję

Pierwszy odcinek efekciarski, ale fajnego sensu to anime nabiera tak naprawdę w trakcie drugiego docinka.

 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem