Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2017, 20:05   #203
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Uśmiechnęła się szeroko wyszczerzając równe, śnieżnobiałe ząbki. I choć początkowo sądziła, że skoro na rozmowę o kolacji wyciągnął ją aż tu, by nie było dodatkowych uszu słyszących ich umawianie się to będzie też chciał podobnie spędzić owe spotkanie, to jednak jego pomysł by połączyć przyjemne z pożytecznym już jej się spodobał. Spojrzała na kapitana zalotnie, choć w jej wzroku było też coś drapieżnego.

- Nie mam nic przeciw. To nawet dobry pomysł by trzymać pieczę nad wilczkiem i płomyczkiem kiedy będą na kolacji ze smokiem - odparła z rozbawieniem. - Myślę też, że kaczka z jabłkami mnie będzie w stanie zadowolić - zaśmiała się lekko i oparła się o barierkę. - Należy mieć tylko nadzieję, żeby smok nie obrazi się przez moją obecność tam. Niby polowania na jaszczury już są uważane za barbarzyństwo, ale jednak czasem ktoś próbuje dołączyć do "elity" przez skonsumowanie smoczego serca, czy chęć wejścia w posiadanie unikalnego surowca jakim są smocze łuski i kości - westchnęła, ale zaraz na poważnie zamyśliła się nad szansami dla wystąpienia takich okoliczności.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline