Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 13:46   #5077
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Skorpioliszek, czy zwierzo-ludzie z Tanaroa do dziś męczą mój umysł w poszukiwaniu źródeł inspiracji dla owych motywów.
1. Po prostu wylosowałem sześć bazyliszków z tabeli losowych przygód i jakoś w tamtym czasie trafiłem na artykuł Angry GM'a o propozycji paragon monsters. Szkoda, że nie miałem wtedy Dungeon Grapplingu i nie zrobiłem skorpioliszka o rozmiar większym.

2. Film Apocalypto, tło fabularne modułu Caverns of Thracia Judges Guild i kampania Savage Tide z Dungeon Magazine. Kult bokkorów plus minus wziąłem z Isle of Dread i z Hollow World do Mystary, przez jakiś czas rozważałem, czy nie są sektą Pierwotnych z Planescape. W sensie odwracali się powoli od tlanitlańskich (pseudoazteckich) bogów ku zgłębianiu Planów Żywiołów, kiedy Wyspa Grozy, porwana przez ogromnego węża, znalazła się na Planie Wody.

Tlanitlańczycy z ruin Tlan zaś czcili Orcusa po tym jak odwrócili się od tlanitlańskich bogów.

e. Świątynia, w której bokkor chciał szukac magicznej wagi dobra i zła, to moduł Hidden Shrine of Tamoachan. Po jej znalezieniu mógłby Wam pomóc w określeniu tożsamości Głosu w Snach.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-05-2017 o 13:54.
Lord Cluttermonkey jest offline