Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2017, 13:34   #373
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację


RE: Creators

Już jakiś czas widziałam wspomnienia o tym anime, aż w końcu wczoraj obejrzałam jeden odcinek na próbę i tak poszło 5 odcinków serią Początkowo z gifów jakie pojawiały się na kompilacjach anime do obejrzenia na FunnyJunk wydawało mi się, że to będzie coś w stylu gundamów (których osobiście nie lubię i omijam). Ale, że mi się skończył sezon Sword Oratoria to, z braku laku dałam szansę, bo w sumie nawet ładną grafikę wydawało się to mieć.

I pozytywnie się zaskoczyłam. Anime jest o tym jak do prawdziwego świata przedostają się postaci fikcyjne pochodzące z gier, anime, noweli, filmów itp. Za wszystkim wydaje się stać pewna białowłosa lasencja w wojskowym mundurze, która ma permanentnie narzucony na siebie czar taniec stali. Co ciekawe przekonuje fikcyjne postaci do tego, że za wszystko złe co się dzieje w ich światach odpowiadają... Autorzy, którzy ich stworzyli
Aż się człowiek zastanawia jak by wyglądało spotkanie z jedną ze stworzonych przez siebie postaci do RPG

Jak na razie, po paru odcinkach polecam, bo bardzo przyjemnie się to ogląda

- to się nazywa badassowe otwieranie okna
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem