Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 00:19   #29
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Jak mogło jej się niemiłosiernie nudzić w te ostatnie dni. Ale przynajmniej z każdym jednym czuła się co raz lepiej, gdy wzrastala liczba kilometrów dzielących ją od Nowego Jorku.
"Jestem beznadziejnym przypadkiem. Po prostu głupia" westchnęła przeciągle, gdy oparta o ramę okienną spoglądała w dal. Wiatr przyjemnie rozwiewał jej włosy, a monotonny odgłos stukotu kuł pociągu miał w sobie coś kojącego. Zdecydowanie podróż pociągiem była najprzyjemniejszą formą przemieszczania się spośród tych jakie miała okazję poznać.

***

Przyszła do gabinetu natychmiast gdy dostała wezwanie. Stała wyprostowana i z zaineresowanem przysłuchiwała się słowom przełożonej, choć większość jej uwagi poświęcał "nowy". Blondyna zastanawiała się czy miała okazję go spotkać przypadkiem już w pociągu, ale sądząc po jego zachowaniu to pewnie był tym typem który lubi się zaszyć w swojej norce i nie wychodzić z niej aż do śmierci.

- Hej, jestem Alice - przedstawiła się Antonemu, uśmiechając przy tym przyjacielsko. Widząc jednak, że mężczyzna chyba nie czuje się komfortowo gdy inni patrzą na jego twarz, Halsey zwyczajnie skierowała wzrok na Cal.

- Myślę, że dobrym pomysłem byłoby jechać na samochód i motocykl - stwierdziła i skrzyżowała przed sobą ręce. - Co o tym sądzisz Emmo? - zapytała koleżankę. - Ja zaklepuję sobie miejsce pasażera przy kierowcy, więc... któryś z panów niech siądzie za kierownicą i możemy wyruszać - dodała z entuzjazmem.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline