Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 14:33   #6738
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Co do wątków, dodałam wątek dla Shillen, a konkretnie znalezienie przedmiotu który zwiększy INT Rahnulfa, tak aby mógł mówić. Byłby trochę jak Red XIII z Final Fantasy :P
Dobre. Tak w ogóle to zdziwiłem się, że jakoś nie zainteresowaliście się skarbem, który mógł zostać po Bellit (w końcu każdy legendarny pirat musi mieć gdzieś zakopany skarb). A zdaje się, że gdzieś dawno temu przemycałem informację, że miała siostrę bliźniaczkę, która może coś o tym wiedzieć. Taka odmiana od ratowania Podmroku.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline