Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2017, 14:03   #47
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Zaraz po tym jak Emma pojechała, a Dave poszedł sobie na stronę, Alice z Anthonym zwinęli brezentowy daszek 2CVki, bo blondynka uznała, że jak coś będzie się działo to łatwiej będzie jej tak strzelać, niż przez te małe okienka bocznych szyb.
Halsey nie ruszając się z tylnych siedzeń i trzymając karabin na kolanach, by jego sylwetką nie bić po oczach od pierwszego wejrzenia, czujnie i w milczeniu wypatrywała ruchu w oddali, co jakiś czas spoglądając przez lornetkę technika.

- Jeszcze się nie odzywała - odpowiedziała Dave'owi gdy wrócił, unosząc na niego wzrok. Pokręciła głową gdy częstował papierosem. - Dzięki, ale unikam używek - odparła ze szczerością, ale biorąc pod uwagę ile wypiła na wieczorku zapoznawczym najwidoczniej musiała alkoholu nie wliczać w to.

Rozmowność Teksańczyka nieco zaskoczyła ją. Ale w pozytywny sposób.
- Przypadkiem najęłam się na robotę ochrony transportu u jednego Teksańczyka. A jak trasa się skończyła to zaproponował długoterminową robotę tak jakby stacjonarnie. Teksańczycy są naprawdę mega, a jego rodzina to prawie mnie zaadoptowała - stwierdziła z rozbawieniem. - Tą perełkę dostałam od ich dziadka - poklepała lekko wypieszczonego Stearlinga AR 180 SCS po kolbie.


- Cztery lata kręciłam się w granicach Teksasu. Chyba najlepsze miejsce pod słońcem, a już na pewno najlepszy bimber mają... - uśmiechnęła się z nostalgią na te wspomnienia, by zaraz ponownie sięgnąć po lornetkę i rozejrzeć się po okolicy. - A tobie jak się widzi świat poza granicami jedynego normalnego Stanu? - zapytała w międzyczasie.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline