Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2018, 12:59   #105
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Blondynka na jednym przyklękniętym kolanie przyjęła postawę strzelecką, obejmując jedną dłonią kolbę swojego karabinu, a z palcem drugiej położonym na spuście.
- Mogłabym go zastrzelić tak jak stoi... - mruknęła Alice, ze wzrokiem skupionym na celowaniu w obcego mężczyznę. Była wyraźnie znudzona czekaniem i coś w jej spojrzeniu mówiło, że oddałaby strzał choćby dla wyładowania frustracji.

- Mnie o zdanie nie pytajcie jak chcecie się zakradać, bo ja już dawno chciałam iść do nich - dodała nie odrywając spojrzenia od celu. - Ale przypomnę jedno. Jeśli zostawimy ich przy życiu to oni wrócą do dzieciaków, ale tym razem zrobią im jeszcze większą krzywdę. A skoro ruszając na porwanie Dot wzięli tylko śrutówkę to nie ma co liczyć, że będą tu mieli lepszą broń. To nie Teksas, gdzie każdy gospodarz ma karabin pod łóżkiem - spojrzała kątem oka na Dave'a.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline