Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2018, 17:41   #107
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Za bardzo rozczulasz się nad zwyrodnialcami. Porwali dziecko a drugie zastrzelili, bo na pewno nie w obronie własnej wystrzelili do chłopca którego Dave łatał - odparła Alice i wyprostowała się.

- No to chodźmy kupić kuraki - przepasała przez ramię swój karabin. Odpięła zapinkę na kaburze pistoletu, lekko ją tylko przygłaskując by nie odstawała. - Ja i Dave pójdziemy do tego typa. Wejdziemy od głównej ścieżki, żeby nie miał podejrzeń, ja coś tam w kieszeniach znajdę, żeby zainteresować go do ubicia targu - wskazała na gościa, który wylazł z domu.

- A ty się zakradnij do chałupy w tym czasie - dodała patrząc na Black. - Dave będziesz gadał z gościem i skupiał na sobie jego uwagę, ja postaram się go zajść w którymś momencie od tyłu - machnęła ręką na resztę w geście pośpieszenia i ruszyła lasem do ścieżki.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline