Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2018, 20:58   #9767
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Już się nie mogę doczekać aż moja Tabaxi zasiądzie do kolacji w sukni wieczorowej i jedząc nożem i widelcem będzie prowadzić cywilizowane dysputy... w końcu w przeciwieństwie do reszty drużyny osiągnęła poziom proficiency w kulturze ludzi już czuję ten klimat )
Myślę, że raczej Wasza pracodawczyni się dostosuje kulturowo i przeniesie stół do innego pokoju, a Wam postawi jakieś wspólne koryto czy miskę.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline