Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2018, 20:36   #646
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Sybill usadziła pluszaka na swoich kolanach i objęła go jedną ręką. Zaskoczyła ją informacja, że Axim znał inne przejście i chwilę jej zajęło skojarzenie, że faktycznie kiedy oni walczyli to on mógł się snuć p korytarzach.

Westchnęła przeciągle na myśl co też mogło ich spotkać w innym miejscu skoro tu mieli takie przejścia. Widząc jednak, że już był głos wspierający pomysł Janrara Walkiria pokręciła głową.

- Ja nie mam już siły. To co tu zrobiliśmy było bardzo męczące. Więc jeśli pójdziemy inną drogą to nie będziecie mogli już liczyć na mnie, szczególnie jeśli chodzi o leczenie... - wyjaśniła dlaczego nie koniecznie chce wybrać inną drogę. - I nie zapominajmy że na górze zostawiliśmy tego nieszczęsnego staruszka... - dodała.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline