Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2018, 17:54   #175
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Alice spojrzała kątem oka na Emmę, ale nie skomentowała jej słów. Na krótko popatrzyła na kobiety za sobą. Przez całą drogę nie robiły problemów.
W końcu Halsey wyprostowała się i skierowała wzrok na Trevora.
- Chery można ufać. To dobra dziewczyna. Co do Amandy... - blondynka wzruszyła ramionami. - Nie jest głupia i zdaje sobie sprawę, że jej siostra w razie draki weźmie waszą stronę - oceniła. - Wiem, że wy wszyscy jesteście tu, bo dorośli was zawiedli, ale one dwie na pewno przydadzą się w tym miejscu. Znają się na hodowli zwierząt i mogą was uczyć strzelać, co przyda się wam zarówno do polowań jak i samoobrony

Pojawienie się technika Alice powitała przyjaznym uśmiechem.
- Czyli, że co? Wracamy do pociągu po części? - dopytała Anthoniego by mieć pewność. - Bo ja potrzebuję opatrzenia rany, więc albo tu zostaniemy i ogarnie mnie Dave, albo ruszamy do pociągu i skorzystam z ambulatorium - wyjaśniła, obejmując postrzelone ramię zdrową ręką.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline