Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2018, 22:44   #34
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Całe szczęście, że ostrożnie tobą lataliśmy... - mruknęła pod nosem Główna Inżynier, marszcząc czoło na widok danych z inspekcji. Czuła zarazem irytację na to że defekt powstał, jak i ulgę na myśl, że im to wszystko nie wybuchło w twarz. Dosłownie i ktoś by przypłacił to życiem, jak na siostrzanym okręcie.
Lidia potarła nasadę nosa, bo aż ją głowa od tego rozbolała. Jak nic teraz cieszyła się, że będąc na stacji nie dała się namówić na wypicie czegoś z alkoholem, bo przynajmniej teraz miała czystą głowę. Honeywell zbierając myśli spojrzała na status zamówień części zamiennych. Szybko ustaliła, że całe zapotrzebowanie poszło z wysokim priorytetem i już wszystko było po stronie logistycznych.

- Wymianę części przeprowadzajcie przede wszystkim dokładnie - przestrzegła swoich podwładnych na kanale ogólnym. Westchnęła i zastanawiała się, czy ktoś będzie próbował ich popędzać. Miała nadzieję, że nie będzie musiała się wykłócać z jakimś technicznie niedouczonym oficerem o to kto ma rację w jakim stanie Praga może ruszać w trasę. - Meldujcie dostawę przekaźnika mocy. Dołączę wtedy do was i pomogę przy wymianie - dodała i zamyśliła się.

" Gdzie ja mam moją podręczne sondy potencjałowe do pomiaru pęknięć? "

- Ach, jeszcze kapitan... - przypomniało jej się. Niezwłocznie sporządziła raport dla Arthosa, informując go o wykrytych usterkach, dołączyła sporządzone w międzyczasie porównanie defektów z uszkodzeniami na siostrzanym statku, dodała przewidywany czas jaki zajmą naprawy i na koniec posłała wszystko do kapitana Dellare.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline