Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2018, 10:58   #194
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Halsey na przywitanie Teksańczyka odpowiedziała przyjacielskim uśmiechem, jednocześnie zdrową dłonią lekko poklepując plecy technika, by ten się nie udusił.
Swoje spojrzenie Alice uniosła na Morrisona, gdy ten rzucił pytanie o pochodzenie.
- Ja jestem z Nowego Jorku - odpowiedziała opierając się łokciami na blacie stołu. - Ale ostatnie lata spędziłam w rozjazdach. A do kolei zaciągnęłam się zaraz po powrocie do rodzinnego miasta - dodała i sięgnęła po kolejną rybę. Jak na kogoś jej postury, jadła sporo.

Podjęty przed Dave'a temat o tym jak radzili sobie ich nowi towarzysze nie szczególnie ją pasjonował, choć zdawała sobie sprawę, że było to ważne ze względów bezpieczeństwa. Za to wspomnienie o alkoholu już ją ożywiło.
- Właśnie, Kiefer, zostało ci coś tam po wieczorku zapoznawczym? - wyszczerzyła się uroczo do głównego zaopatrzeniowa napoi procentowych.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline