Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2019, 17:48   #261
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Vos klęła bezgłośnie na sytuację w jakiej się znajdowali. Słysząc co chciał ogr tylko pokręciła głową, bo skoro sama jeszcze nie wywęszyła alkoholu w tym przybytku to znaczyło, że go nie było. Ciekawe było co zrobi duży-brzydki jak nie dostanie co chce.

Nie. Nie było to ciekawe, bo w końcu stała po tej przegranej stronie. Przydałoby się więc zadziałać dla dobra drużyny. Miała przy sobie bimber, tak mocny, że nawet krasnolud by się wykręcił po wypiciu łyka. Sama go rozcieńczała przed piciem, a w sumie to po prostu dolewała do napitku. Nie było to jednak jedyne co miała przy sobie Eivor.

Wojowniczka spojrzała na Elvina.
- Mam bimber, mogę jej nieco użyczyć - szepnęła, tak że niziołka i księżniczka słyszały. - Ale mam też miksturę pomniejszenia. Jak ona da ją ogrowi to się zrobi malutki i go bez problemu zaciukamy.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline