Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2019, 17:30   #6
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Dziewczyna była w tej chwili nieufna wszystkiemu co tylko się ruszało. Nie wiedziała czy skojarzenie osobnika z bohaterem to nie był wyłącznie efekt mocnego urazu głowy. Jednak znajoma twarz sprawiła, że nie wpadła w panikę. Co jednak ON miałby robić w tym miejscu? Wiedziała bardzo dobrze, że powinien być na czele wojsk idących na statek Hostian. W jaki sposób mógłby więc stać tu teraz przed nią?

- Jesteś Peter? Ten bohater? - zapytała, opierając się o ścianę korytarza, by utrzymać się na nogach.

- Ja nie mam nic przy sobie. Znam się na leczeniu, ale jestem poważnie ranna i nie mam jak się opatrzeć - dodała naprędce by zarazem zniechęcić nieznajomego do agresji względem jej i jednocześnie zaznaczyć, że żywa jest bardzo przydatna.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline