Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2020, 11:38   #461
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Come Together! to the Seton Academy

Kolejna produkcja znaleziona na zasadzie "bo wrzucajÄ… memy o tym".
Slice of life o życiu szkolnym, z tym że mamy tu głównie antropomorfizowane zwierzęta. Standardowo laski są ładne, bo czemu nie Choć jest to typowe "furry" to podejście do tematu jest tak przyjemne, że wogóle mi to nieprzeszkadzało.

Fabuła skupia się na młodej wilczycy, która zbiera osoby do swojej sfory. Jest jeszcze człowiek Jin, który ma bardzo dużą wiedzę na temat zwierząt, a wykorzystuje ją do tego by mieć przewagę nad resztą (czemu? tego dowiadujemy się już w pierwszym odcinku).

Całe anime jest naszpikowane ciekawostkami na temat zachowań różnych zwierząt co tworzy naprawdę zabawne sytuacje. Jak ktoś ma trochę powyżej przeciętnej wiedzy o zwierzętach to bez problemu wyłapuje te ciekawostki
Jest to produkcja z zadziwiającą głębią dotykającą w przyjazny sposób nawet bardzo trudne tematy.
To anime ma w sobie "to coś" czego nie czułam od czasów "Konosuby" czy "Amagi Brilliant Park". Spodobało mi się tak bardzo, że czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki


Ocena 11/10
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn

Ostatnio edytowane przez Mag : 18-03-2020 o 11:40.
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem