Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2021, 21:57   #145
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Ponieważ jego towarzysze debatowali nad tym, co powiedzieć, Bladin zamówił sobie piwo i zatopił się w myślach. W pewnym momencie odezwał się i zwrócił do Marvala.

- Celestiuma poznaliśmy na drodze do Altdoru. Wraz z Peterem oraz Lorą natknęliśmy się na jego samego i jego ludzi walczących z mutantami. Wsparliśmy ich w walce, ubiliśmy bestie. Dalej podróżowaliśmy razem. Do czasu, gdy na niebie pojawiły się 3 księżyce. Wtedy astrolog pognał jak szalony w noc. I tyle go widzieliśmy.

Khazad zamilkł i utkwił wzrok we wnętrzu kufla. Potem podjął dalej swą opowieść.

- Gdy dotarliśmy do stolicy, szybko zaprosił nas do siebie. Miły, niewiele zdradzający o sobie i, co pewnie cię nie dziwi, miał dla nas robotę do zrobienia. Swoją drogą, przypomniało mi się, jak powiedział

Cytat:
Napisał Celestium Zobacz post
Każdy ma jakieś swoje sekrety, którymi nie chce się dzielić
Krasnolud potarł kark.

- Dziwne rzeczy czasami się przypominają, prawda? Ale do rzeczy. Chciał, byśmy pomogli mu pozbyć się kultu Khorna. Większość z nas miała wtedy wątpliwości co do tego zlecenia, ale koniec końców... ramię w ramię walczyliśmy z plugastwem.

Znowu westchnął, zasępiwszy się.

- Nie wiem w co gra ten estalijczyk, ale prości żołnierze stoją za nim murem. Rozmawiałem z kilkoma z nimi. Wierzą w niego święcie. Nie wiem, może łatwiej ich oszukać, niż kogoś obeznanego w polityce, ale... bliżej mi do nich niż do tych dworaków, zostawiających nam liściki. Nie ufam mu, ale z dwojga złego... razem z nim walczyliśmy przeciw chaosowi. I ma poparcie żołnierzy. Gdybym miał wybierać strony, stanąłbym po jego - zakończył swą długą przemowę i dopił piwo.


 
Gladin jest teraz online