Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 05:30   #125
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
http://lastinn.info/936821-post108.html ([MAFIA] - Kamienie Nieskończoności MCU)

- Bardzo przykre, że wychodzisz z tak zawiłym rozumowaniem akurat teraz, gdy Thena poszła na spoczynek i nie może potwierdzić prawdziwości moich słów. Jeśli DOBRY NOS trochę pomyśli, także zrozumie moje motywy. Iron Man jest człowiekiem honorowym, który potrafi przyjąć śmierć bez narzekania. Doskonale rozumie, jakimi prawami rządzi się ta gra i zapewne to dlatego użył tych słów. Wykorzystywanie przypadkowych słów osób, które odpadły z gry, bo akurat pasują do pokrętnej i wymyślonej narracji nie powinno nikogo przekonywać. Pojawia się pytanie, dlaczego szukałeś aż tak daleko, żeby spróbować mnie pogrążyć, Jarvisie?
- Czyli Twoją obroną jest tak: zaczynasz od argumentu ad personam oraz kłamstwa, że Thena nie mogła potwierdzić prawdziwości Twoich słów, gdy tymczasem o potwierdzenie Twoich słów prosiłem już wtedy:
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Z kim Cię zamieniono?
I nie krępuj się zadawać kolejnych pytań gdy tylko odpowiesz na moje i owa odpowiedź zostanie potwierdzona.
- Thena wypowiadała się po. Więcej niż raz. Mogła potwierdzić prawdziwość Twoich słów. A może właśnie tym razem powiedziałeś niechcący prawdę? Może nie mogła, bo nie były prawdziwe?
Jakoś nie miałeś też problemu z zaczepianiem mnie przez Was kiedy to ja byłem zajęty inną rzeczywistością i po tym, jak ja się udałem na spoczynek. Ba, wtedy moja nieobecność i brak reakcji był "podejrzany". A tu proszę. Kiedy ja odpowiadam wtedy kiedy mogę, a nie kiedy Ty byś chciał to już źle. Wiesz co Twoje zachowanie przypomina? W najlepszym przypadku moralność Kalego. W najgorszym - celową manipulację.
Potem masz trochę racji - Iron Man to szlachetny człowiek, zapewne szczerze bronił mafiozów, na których złość była jego zdaniem nieuzasadniona. Ale nie zgodzę się z Tobą, że to ktoś, kto używa "przypadkowych" słów. I nie przegapię Twojej kolejnej manipulacji - ja nigdzie nie napisałem, że "narzekał". Udajesz, że go bronisz, by wydawało się, że go atakowałem. Nieładnie.
A potem pojawia się pytanie, czemu przeszkadza Tobie szukanie dowodów "tak daleko" jak jedna faza temu, gdy robię to ja, ale zupełnie nie widzisz problemu w szukaniu czegoś o mnie na podstawie wręcz moich wcześniejszych wcieleń, gdy robisz to Ty, o np tutaj:

Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Jarvisie twoje poprzednie wersje zawsze szczyciły się nieumiejętnością kłamania, jak na przykład ta wersja. ([Mafia] Ankh Morpork - Konfrontacja)
- Ale tak naprawdę głównym pytaniem jest inne: czemu nie odniosłeś się do moich argumentów, a zamiast tego zaatakowałeś moją osobę.
Argumenty ad personam, manipulacje, pisanie nieprawdy, omijanie meritum sprawy... to takie jednak dosyć mafijne metody. Hipokryzji i podwójnych standardów na tej liście nie ma, bo one mówią raczej o Tobie, a nie o Twojej przynależności. Ale też ładne to nie jest.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline