Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2022, 22:19   #144
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Uniosła brew słysząc decyzję Allcaxa, że chce lecieć na Dathomirę. Sama już odpuściła. Zaciekawiło ją za to czy stary najemnik chciał tam lecieć ostrzec Grace, czy samodzielnie dokończyć zlecenie.

- Na miejscu mogę spróbować się włamać do któregoś z satelitów komunikacyjnych. Jeśli takie w ogóle tam posiadają - zasugerowała wstępne rozwiązanie tematu kontaktu z ich niedoszłym celem zlecenia.

A gdy Kapitan wyszła, Lyn przez chwilę wpatrywała się w korytarz, w którym zniknęła. Nie miała jej za złe zatajenia informacji. Miała dużo rzeczy o których nie mówiła, więc chyba nie powinna była się dziwić. Hakerka westchnęła i upiła spory łyk piwa. Najważniejsze, że opuszczali Corellię.

- Co zrobisz ze swoją dolą? - wypalił w pewnej chwili Egde do niej.

Spojrzała na niego pytająco i zdała sobie sprawę, że wciąż do niej nie dotarło, że robota była skończona i miała pękaty portfel kredytów do wydania.

- W sumie to... Jeszcze nie myślałam o tym - przyznała i zamyśliła się. - Może odwiedzę Miasto Chmur na Bespinie - rzuciła pierwsze co jej przyszło do głowy. - Ja pieniądze wydaję na to co sprawia mi przyjemność. Jakieś SPA, hotel w najwyższym standardzie, cieszenie się ładnymi widokami i dobrym jedzeniem - wymieniła tonem wyjaśnienia.

- A ty? - wykazała zainteresowanie. - Chcesz podwiezienia na Dathomir bo? - po tych słowach wyjaśniło się, że nie pyta o to na co przeznaczy pieniądze z łupów tylko w jakim celu chce on lecieć do samozwańczej królowej piratów. Popatrzyła przy tym na niego z miną jakby się o niego martwiła. Że wcale nie chodzi o przekazanie ostrzeżenia, tylko, że chce zrobić coś głupiego.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline