Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2024, 13:40   #1
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
ACKS Imperial Imprint

Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
A mnie się marzy... Chociaż nie, od początku...
Zauważyłem, że znakomita większość graczy na LI lubi sesje z wodolejstwem, rozwlekaniem akcji i opisywaniem scenek rodzajowych (w tym erotycznych). No, a ja jestem zupełnym tego przeciwieństwem. Ostatnio założyłem nawet rekrutację do sesji mechanicznej, w której postacie będą mogły zginąć jeśli kości tak "postanowią" i odzew jest zerowy. W sumie tego się spodziewałem. I oczywiście nie mam do nikogo pretensji, każdy gra w to co lubi.

A co mi się marzy? Właśnie szybka sesja, z wartką akcją i małą ilością zamulania. Taka, w której postacie będą mogły zginąć, w myśl zasady - jest ryzyko, jest zabawa! Gdyby znalazła się grupka z podobnym marzeniem, a zwłaszcza jakiś MG, chętny coś takiego poprowadzić, byłoby super. (...)
W następnym roku wychodzi druga edycja ACKS - Adventurer Conqueror King System. Jako wspierający mam już dostęp do draftu zasad.

Prowadziłem na tym forum sesję opartą o pierwszą edycję ACKS:
- archiwalna rekrutacja (Złowieszczy Kamień Sakkary i inne opowieści z Pogranicz | ACKS | Role Gate),
- archiwalna sesja (Złowieszczy Kamień Sakkary i inne opowieści z Pogranicz | ACKS | Role Gate).

Ciekawi mnie, jaki byłby apetyt na kolejną sesję OSR, czyt. open-world survival roguelike.

Zapraszam do dyskusji...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 30-01-2024 o 20:39.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem