Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-08-2013, 17:38   #1
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 17817 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
[rekrutacja dodatkowa] Papieskie ziemie, papieskie kłopoty

Była już późna noc, ale Rodrigo Borgia wciąż nie spał. Siedząc w fotelu przyglądał się płonącym w kominku szczapom drewna. Być może ogień przypominał mu o karze, która czeka grzeszników – wieczności w piekle? Być może przywodził na myśl Savonarole, który dokonał swego heretyckiego życia na stosie? A może, po prostu, trzaskanie i ciepło ogniska pomagało mu się skupić, gdy myślał nad kolejnymi ruchami na politycznej szachownicy Włoch? Z cichej kontemplacji wyrwał Rodrigo dźwięk otwierających się drzwi pokoju.
-Wciąż nie śpisz ojcze? - zapytał Cesare, chociaż w jego głosie nie słychać było ni krzty troski. Po prostu jakoś musiał rozpocząć rozmowę.
-Nie- odparł krótko papież. -Rozmyślam nad twoimi planami i nowymi możliwościami, jakie się przed nami pojawiły.
-Nowymi możliwościami?- Cesare niemal się roześmiał. -W związku z czym? Relikwią? Chyba nie wierzysz, że Żydzi naprawdę sprezentowali ci włócznię Longinusa?
-Jestem boskim pomazańcem na tej ziemi! - Rodrigo podniósł głos. -To ja decyduję w co należy wierzyć, a w co nie. I w tę relikwię wierzę. I pielgrzymi również uwierzą – powiedział zdecydowanie.
-Pielgrzymi – powtórzył papieski syn, dostrzegając w jakim kierunku płyną myśli Rodrigo.
-Tak, pielgrzymi. Którzy z pewnością nie poskąpią grosza, aby na własne oczy zobaczyć włócznię, która przebiła bok Pana.
-A grosz ten przekazany zostanie...?
-Na uzupełnienie braków w papieskiej armii, rzecz jasna – podsumował papież Aleksander. Wojenne plany od dawna były tematem rozmów pomiędzy Borgiami.
-Czy mam zatem ogłosić, że schwytaliśmy osobę odpowiedzialną za zamach, na Waszą Świętobliwość? I zmobilizować żołnierzy?
-Nie – szybko odparł Rodrigo, co zdziwiło jego syna.
-Dlaczego? Francuzi czekają na moje słowo. W każdej chwili mogę rozpocząć kampanię i odzyskać twe ziemie, ojcze.
-I jak wiele bitew uda ci się wygrać tym razem? – papież zjadliwie przypomniał pozbawioną sukcesu kampanię w Romanii. -Francuzi są wierni swemu władcy, nie tobie. Od kaprysu Ludwika zależy, czy jego armia będzie za tobą maszerować. Musimy liczyć na własne siły. Wenecja dała nam pretekst do zbrojeń. Niech nasi wrogowie myślą, że przygotowujemy się do walki z Ottomanami. I dopiero kiedy będziemy silni, przedstawisz nazwisko zamachowca. Wtedy i tylko wtedy – oznajmił twardo Aleksander.
Cesare zmełł w ustach przekleństwo. Był papieskim gonfalonieri, wojna była jego domeną. Nie mógł jednak zaprzeczyć mądrości swego ojca. Cierpliwość mogła przynieść im więcej korzyści, niż pośpiech.

(***)

Sprawy prywatne zdziesiątkowały graczy, którzy zgłosili się do mojej sesji w oryginalnej rekrutacji, jestem zatem zmuszony uciec się do rekrutacji dodatkowej, aby móc kontynuować grę. Pierwsza rekrutacja, zawierająca wszelkie wymogi wobec kandydatów do sesji, znajduje się w poniższym linku:

Rekrutacja ([Historyczna] Papieskie ziemie, papieskie kłopoty)

Założenia i wymogi pozostały te same – wciąż rozgrywka to coś pomiędzy „Rodziną Borgiów” a „Assassin's Creed”, a historia w sesji traktowana jest nadzwyczaj liberalnie. Doskonałą znajomość historii renesansowych Włoch może bardziej przeszkadzać, niż pomagać graczom . Szczególnie, jeśli są purystami. Sesja ma być przede wszystkim zabawą.
Na wszelki wypadek podkreślę w niniejszej rekrutacji to, co znajduje się też w oryginalnej – w sesji mogą pojawić się wątki erotyczne, przez co kandydaci do gry powinni być dojrzali.

To, co dotychczas działo się w sesji znajduje się zaś tutaj:

Sesja

Czego zatem, w skrócie, oczekuję?
Szukam od dwóch do trzech graczy, którzy uzupełniliby braki kadrowe. W sesji kończy się właśnie prolog, przez co nowi gracze wrzuceni będą od razu na głęboką wodę intryg i knowań roku 1500 w słonecznej Italli, gdzie na Tronie Piotrowym zasiada Rodrigo Borgia, znany również jako Aleksander VI, a jego syn Cesare święci polityczne tryumfy.

Tak jak w oryginalnej rekrutacji w zgłoszeniach oczekuję takich oto pozycji:

Cytat:
Imię i nazwisko
Wiek
Wygląd
Historia postaci– nie oczekuję tutaj niczego długiego ani złożonego. Historia jest bardziej dla gracza, aby ugruntować jego postać w świecie niż dla MG
Koncepcja postaci– a to już jest coś, co mnie intryguje. Kim tak naprawdę jest postać? Co robi? Co będzie chciała robić w sesji? Jak się zachowuje, jakie ma ambicje? Słowem – chcę wiedzieć czego się po postaci spodziewać w sesji. Będzie chlała wino, biła w pysk przy byle obrazie i zamorduje własną matkę, jeśli zobaczy w tym zysk? To są rzeczy, które interesują MG.
Umiejętności- w czym postać jest dobra, a w czym już niekoniecznie? Nie będę tutaj narzucać jakichś ograniczeń, ale niech kandydaci mają świadomość, że jak stworzą kogoś kto śpiewa, tańczy, krawaty wiąże i usuwa ciąże, to raczej wyleci
Ponieważ jednak Balet Kasztanów w sesji nastąpił już dawno, potrzebuję inne zahaczki dla graczy. W Rzymie głośno jest o zbliżającej się wojnie z Imperium Osmańskim w celu odbicia ziem straconych przez Wenecję. Wojna zawsze jest okresem, w którym ambitne jednostki mogą wiele osiągnąć. Gracze rzecz jasna takimi ambitnymi jednostkami są – żołnierzami szukającymi zarobku, medykami łasymi na wojenne złoto, dyplomatami, kupcami, szpiegami. Kandydaci do sesji powinni zastanowić się jak mieliby się wplątać w nadchodzący konflikt... niekoniecznie zresztą z Turkami .

Jeśli coś jest niejasne, albo czegoś brakuje wśród informacji w tej i poprzedniej rekrutacji – pytać, a na pewno odpowiem.

Na dobry omen datę zakończenia rekrutacji dodatkowej wyznaczam na piątek 13-ego września. Uważam, że to dość czasu, aby wymyślić i spisać koncept postaci, a i ja zdążę ostatecznie domknąć prolog sesji i przygotować się do prowadzenia dalszej przygody w nowym gronie.
 

Ostatnio edytowane przez Zapatashura : 05-09-2013 o 19:25.
Zapatashura jest offline  
Stary 28-08-2013, 18:41   #2
 
zelator89's Avatar
 
Reputacja: 632 zelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemuzelator89 to imię znane każdemu
Witam

Wysłałem koncept swojej postaci, gdyby to nie wystarczyło albo było słabe jestem w stanie uzupełnić/zmienić .
 
zelator89 jest offline  
Stary 29-08-2013, 12:10   #3
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1571 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Hmm... zainteresowany. I mam nawet pomysł na postać do tego okresu historycznego. KP wyślę niedługo.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline  
Stary 03-09-2013, 19:41   #4
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 17817 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Jak na razie zainteresowanie sesją rekrutacją wykazało dwóch graczy i jedna graczka. MG czeka cierpliwie na karty i jest gotów, by na nie marudzić i wybrzydzać .
 
Zapatashura jest offline  
Stary 10-09-2013, 20:57   #5
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 4673 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Jestem zainteresowana Zwłaszcza, że czuję wieki niedosyt po zakończeniu serialu o Borgiach bo klimat był niesamowity.
Jestem też leniwa, więc nie wiem czy zdążę stworzyć KP.
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline  
Stary 10-09-2013, 21:00   #6
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 17817 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Ale ja bardzo lubię ludzi leniwych . Nie oczekuję niczego więcej ponad koncepcję, która pasować będzie do sesji i umiejętności.
Historia postaci jest dla graczy, mi naprawdę wystarczy zdawkowy skrót.

No i zawsze jak ktoś miałby się nie wyrobić, a chce wystartować w sesji, to może dać mi znać i się termin ostateczny trochę przesunie.
 
Zapatashura jest offline  
Stary 12-09-2013, 12:15   #7
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 17817 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Na wniosek jednej z kandydatek termin rekrutacji zostaje niniejszym przełożony na 15.09.

Przesądne toto, piątki 13-ego się nie podobają...
 
Zapatashura jest offline  
Stary 12-09-2013, 20:25   #8
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 4673 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Ha! i to nie byłam ja. Postaram się coś naskrobać w weekend
 
__________________
"You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one"
Vivianne jest offline  
Stary 15-09-2013, 22:20   #9
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 17817 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
No, to otrzymałem całą jedną kartę, która spełniła wymagania...
Jakoś nie przewiduję nagłego skokowego wzrostu zainteresowania moją sesją, to i rekrutację można swobodnie zamknąć.
Niemniej jedna jedyna graczka, która kartę wysłała może spać spokojnie, bo sesję będę kontynuował.

Jeśli jednak Vivianne czy Darth chcieliby się do sesji dołączyć, mogą podesłać karty poza konkursem. Jeśli mi się spodobają, to powinienem dołączyć graczy bez większego problemu.
 
Zapatashura jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169