Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-01-2015, 14:36   #1
 
Fearqin's Avatar
 
[Sesja ST] Brudy

Głośnie westchnięcie nie jest dokładnym odwzorowaniem sposobu w jaki chciałbyś zostać zbudzony przez żonę. Szczególnie taką, którą podejrzewałeś o zdradę. Jednak lekki sen Jacka został przerwany właśnie przez tę oznakę ogromnego zawodu i życiowego znużenia. Otworzył lekko oczy, pozwalając jaźni powoli dać mu znak, że jego żona nie jest zadowolona.
Kasia… tak się nazywała jeszcze dwadzieścia lat temu. Teraz Pani Katarzyna, dwa razy do roku “kochanie”... tępa suka. Niesamowite jak bardzo zwykły proces kopulacji w wyniku, której doszło do rozmnożenia, może związać ze sobą ludzi. Oczywiście wielu facetów by po prostu odeszło, zostawianie samic samych z potomstwem nie jest niczym nowym w naturze, ale Jacek miał honor.
Zdobył więc pracę, za młodu. Po jakimś czasie, na jakiś czas, nawet trochę się zakochał, obok Hani pojawił się więc Adaś. Żywili dwie gęby, on pracował dużo by dzieci miały co nosić, co jeść, jak się uczyć i jak się bawić. Początkowe dwa etaty, zamieniły się w jedną poważną pracę. Zamiast mieszkania, mieli dom, potem samochód i nagle nie musiał już wstawać o piątej rano by dojechać busem na drugi koniec miasta, potem tłuc się gdzie indziej metrem na drugą zmianę. Nagle mógł wstawać o ósmej, zjeść śniadanie, umyć się, obejrzeć poranne wiadomości, wyjeżdżał po dziewiątej i był w pracy o dziesiątej. Siedział przed komputerem osiem godzin, dużo dzwonił, dużo rozmawiał z ludźmi. Praca męczyła psychicznie, ale miał więcej czasu wolnego.
W tym tkwił problem.
Poranki stały się dla niej jeszcze gorsze. Oprócz wyprawiania dzieciaków do szkoły, robienia im jedzenia, musiała jeszcze wyprawić męża do pracy, wtłuc dodatkowe trzy jajka na patelnie, zrobić ekstra dwie kanapki. Wychodził z domu po dzieciach, oglądał wiadomości zamiast porannej Kawy lub Herbaty, jej porannego sposobu na odmóżdżenie by móc przebrnąć przez dzień. Wychodził później, ale wracał wcześniej, niby zarabiał więcej, ale… ale jebany chuj… dopiero wtedy miała więcej czasu żeby go poznać. Kiedyś był jej obojętny - oczywiście cieszyła się, że nie opuścił jej po wpadce, ale po prostu ich utrzymywał, roboty miał do obesrania, ale nie narzekał, znosił to bez gadania więc… nie rzucał się jej w oczy. Ot gdzieś tam był i dzięki temu było po co iść do bankomatu.
Teraz nagle ich rodzina jakby się powiększyła. Musiała mu robić kolację, już nie jadł na miejsce, wykłócił się też, że po tym wszystkim ma chociaż prawo do świeżego posiłku, a nie tylo odgrzewanych w mikrofali gotowanych ziemniaków i mielonego. Musiała urozmaicić kuchnię, porażki w niej kosztowały ją wiele nerwów.
Żadne z nich nie wiedziało, w jakim momencie chwilowo się kochali, a kiedy to minęło. Kim właściwie była ta druga osoba?

Jacek otworzył szerzej oczy i spostrzegł, że niczym więcej nie może poruszyć. Katarzyna zaś, całkiem nieźle nauczyła posługiwać się swoim kuchennym, różowym nożem. Prezentem na dwudziestą, wczorajszą rocznicę, przypieczętowaną najnudniejszym seksem w historii.

-Pani Katarzyna H. wykształcenie średnie, lat 38, dwoje dzieci (Hanna, lat 20, Adam lat 19), poszukiwana jest za zamordowanie swojego męża Jacka Marka H. znalezionego martwego w swoim łóżku, przez syna, który odwiedził rodziców na weekend. Normalnie studiuje w Lublinie, behawiorystykę... tak chyba tak... zwierząt, siostra w Białymstoku, informatykę… zaraz, na odwrót z tymi studiami.
-Jak stan ciałka?
-Otruty… paraliż, ale nie całkowity, czuł i widział wszystko, trucizna nie ma nazwy zwyczajowej, więc pozwolisz, że daruje sobie łamanie języka.
- Pozwolę. Ile ran?
- Eh… pięćdziesiąt dwa cięcia i trzydzieści cztery pchnięcia.
- Więcej cięć? Dobra… będę za dwadzieścia minut - chwila przerwy w telefonie. - A tak w ogóle ile tam leży?
- Miesiąc.
Dzieci… poświęcasz im wszystko, tęsknią jakbyś był niczym.


Hello
Witam na rekrutacji do mojej pierwszej sesji po chyba rocznej przerwie na forum. Na wstępie zaznaczę, że nie jest to żaden system rpgowy, realia są… realistyczne, a mechanika opiera się na umiejętnym prowadzeniu postaci i podejmowaniu dobrych decyzji.

MG
Zanim o roli graczy, formie sesji itp. wypada przedstawić to czego można ode mnie oczekiwać. Na forum od 2010, z dwoma przerwami, ostatnia roczna, wynikała niestety z braku chęci do rpgów, będącej skutkiem paru sesjowych niepowodzeń pod rząd.
Teraz chęci jak najbardziej mam, z czasem też jest nieźle, jednak studiuję i pracuję jednocześnie, a praca nie ma miejsca przy komputerze, przy którym bywam raczej parę razy dziennie na krótko niż raz czy dwa na dłużej. Jestem jednak w stanie dostarczać odpowiedzi sesjowych codziennie, w przypadku gdoca mogę wchodzić po parę razy dziennie by sprawdzić co się dzieje i dać odpis.
Zaznaczam, że pasują mi długie wpisy, znacznie bardziej niż parulinijkowce, bo ciągłe wstawianie jest jednak jak się przekonałem bardziej wymagające czasowo niż stworzenie czegoś większego, a i bardziej pasuje do stylu sesji.

Sesja - klimaty, świat, realia, styl rozgrywki
Rok 2017, Polska, żadnych udziwnień technologicznych, przyjmujemy dzisiejsze modły,
facebooki, smartfony, nuda, zmuła w domu, ponuro na dworze, największa rozrywka impreza z alkoholem.
Sama sesja celuje w klimaty: thrillera, dramatu psychologicznego, kryminału, może i sensacji choć rzeczy takie jak pościgi, strzelaniny nie będą przewidziane za bardzo. Walk jednak się raczej nie ominie.
Przedstawiona we wstępie sytuacja - morderstwa męża przez żonę, jest punktem, w którym sesja się rozpoczyna, postaci graczy będą w pewien sposób powiązane z tą sprawą, w jaki - o tym dalej.
Nie jest to jednak główna linia fabuły, postaci nie są detektywami.
Będzie chodziło o wrzucenie zwykłych, młodych ludzi w sytuacje która ich przerasta, wplątać ich w coś większego od nich samych i zmusić do poradzenia sobie z tym. Przeżycia i o ile to możliwe, zachowania zdrowego rozsądku. Proszę się więc nastawić na rozgrywkę, w której trzeba postać przeprowadzić przez sytuacje trudne, niezwykłe. Psychika postaci i realistyczne odgrywanie swojego bohatera jest głównym wymogiem i celem gracza.
Miło by było bym zdradził choć co nieco z fabuły byście nie składali podań w ciemno.
Narkotyki, przestępczość, morderstwo, zdrady, seks, GRUBY HAJS, przerobimy to wszystko i więcej w trakcie naszej wędrówki przez miasto Warszawę, poddane odpowiednim zabiegom wyobraźni, by dostosować realia do tego co mam w planie. Nie podam żadnego szczegółowego planu, ponieważ nie ma opcji bym mógł taki w ogóle wypracować. Wiele zależy od tego jak gracze poprowadzą postaci, opcji światotworzenia dam wam sporo.
Najwięcej światła na formę sesji, rzuci pewnie następny punkt.

Ilość graczy, BG

Maksymalnie 4 osoby, minimalnie… w sumie 1.
Teraz tak… dwie postaci muszą mieć pewne fakty historyczne na siebie narzucone, kreacja dwóch pozostałych jest luźniejsze, jednak w żadnym przypadku nie kształtuje w żaden sposób psychiki waszej postaci. Dorzucam jej po prostu pewne informacje i fakty z życia.

1
Przyjaciel/przyjaciółka Adama Huka
Ten kto będzie chciał odgrywać postać, która można określić tymi słowami, będzie musiał dodać, że w wieku lat 13-15 (WSZYSTKIE POSTACI MUSZĄ BYĆ W WIEKU LAT 18-21, PO MATURZE) poznał Adama Huka, który wprowadził się do przedmiejskiej, Warszawskiej dzielnicy. Przyjaciele z okresu nastoletniego, razem chodzili do gimnazjum, być może liceum, choć nie koniecznie. Znali się z sąsiedztwa i to dobrze. Adam wyjechał na studia poza miasto, postać została. Spotykają się ponownie gdy Adam przyjeżdża do Warszawy by znaleźć martwego ojca.
By ubiegać się o taką posadę, należy wysłać personalia takiej postaci, w razie przyjęcia na stanowisko, na PW wysyłam ściśle tajne informacje. Będą to rzeczy, których postać dowie się o Adamie po jego powrocie do Warszawy. Jeśli chodzi o przeszłość, można spokojnie w historii zamieszczać swoje dopiski o wspólnej przeszłości, trzeba jednak pamiętać, że postać nie znała za bardzo reszty rodziny. To co o niej wiedziała zostanie również dodane na PW po przyjęciu.

2
BFF Hanny Huk
Wszystko tak samo jak w przypadku postaci powyżej, wszystko jednak tyczy się Hanny Huk, siostry Adama, córki zamordowanego. Również przyjechała do miasta, na wieść o tym co się stało.

3 i 4
Ludzie
Taaa… dwie postaci niepowiązane bezpośrednio z Jackiem Hukiem.
Z czym więc? Z problemami z prawem. Tutaj macie raczej sporą swobodą, bo jedyne co nie mogło ich spotkać to więzienie. Nie chcę kryminalistów, tylko młodych ludzi, w trudnej sytuacji. Kradzieże, okazjonalne narkotyki (dziękuję za ćpunów), patologia w rodzinie, bieda. Coś co zmusiło człowieka w wieku lat 18-21 do występków. Może po prostu nieodpowiedni koledzy.
Może to wciąż być student oczywiście, ale bardziej pasuje ktoś ma słabo zdaną maturę, pracuje w niespecjalnie ciekawej pracy i od czasu do czasu… wdaje się w bójki? Podkrada? Chuligan? Puszcza się? Ktoś kogo można powiązać z przestępstwem na niskim szczeblu.
Warszawa również.


[b]Reszta[/i]
To jak przedstawicie mi swoją postać zależy od was.
Czasu macie do… 25 stycznia?
To z jaką częstotliwością będą odpisy i w jakiej formie zależy od ustaleń po rozpoczęciu sesji.
Posty dłuższe niż krótsze.

Wiem, że może się wydawać, że to rekrutacja nieco w ciemno, ale nie chcę odkrywać swoich kart. Jeśli jednak kogoś interesuje odskocznia od lochów i smoków, w świat pełen spalin, elektroniki, ulicznego chamstwa, pod którym leje się krew zwyczajnych ludzi, którzy starają się od tego nie oszaleć… zapraszam.

PS.: Sesja będzie raczej dłuższa niż krótsza. Kampania, nie pojedyńcza przygoda. Wielowątkowość fabuły itp. raczej wszystko wydłuży. No i ilość graczy też jest ważna.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline  
Stary 12-01-2015, 14:59   #2
Banned
 
Zapisz mnie na postać przyjaciela Adama Huka. Kartę doślę Ci na dniach.
 

Ostatnio edytowane przez Gveir : 12-01-2015 o 19:41.
Gveir jest offline  
Stary 12-01-2015, 18:04   #3
 
kanna's Avatar
 
Szeroko pojęta współczesność Moje ulubione realia. Ja też się pisze, nie wiem na kogo, (jeszcze) ale piszę się.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline  
Stary 24-01-2015, 23:41   #4
 
Fearqin's Avatar
 
Widać nie trafiłem realiami w obecne trendy, ale dwie osoby się znalazły. Jakby ktoś jeszcze był chętny, to ma jeszcze parę dni na dosłanie karty, osoby niezwiązanej z rodziną Huków.

Gveir, szczegóły do postaci dostaniesz na dniach. Czekam na drugą kartę i jak dostanę zaczniemy.

Temat można przenieść w stosowne miejsce, dziękuję z góry za posprzątanie.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline  
Stary 24-01-2015, 23:43   #5
Banned
 
Przeeeeeeeeeeepysznie! Już myślałem, że zapomniałeś o sesji
 
Gveir jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168