Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-11-2007, 17:57   #1
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 13614 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
[Warhammer] Za garść srebrników...

INTRO:

- Obawiam się, że już go tu nie ma, pani – powiedział Otto Schultz, spuszczając wzrok. Wiedział dobrze, że Adhele van der Heyden, Złota Czarodziejka, będzie zła. Otto nie cierpiał, kiedy magowie się złościli, chyba że tym magiem była właśnie ona.

- Nie ma go? - Adhele wpatrywała się w niego. - Płacę tobie i pozostałym idiotom tyle pieniędzy, a ty pozwoliłeś mu uciec? Małemu szczurkowi, middenheimskiemu złodziejaszkowi?

Jej reakcja była mniej gwałtowna niż spodziewał się tego Schultz. Adhele stukała stopą w podłogę, lecz jej malutkie pięści nie były zaciśnięte jak w chwilach, gdy wpadała w furię. Tupanie świadczyło jedynie o tym, że jest na niego wściekła. Czarodziejka o zmiennych nastrojach często bywała zła. Schultz podziwiał urodę Adhele nawet wtedy, gdy jej policzki płonęły, a głos stawał się bardziej donośny. Jego zdaniem wściekłość podkreślała jej nadzwyczajną jak na człowieka urodę kobiety.

-Wysłałem już ludzi żeby go śledzili. - powiedział Schultz uspokajającym tonem. - Niebawem wrócą.

Jak na umówiony sygnał, jedna ze służących Adhele weszła do komnaty i wyszeptała coś do ucha Ottona, który podziękował jej skinieniem głowy, odprawił i wrócił do swej pani.

- Wygląda na to, że nasz złodziej ukrywa się w Ostwaldzie... - powiedział.

Adhele przeszyła go paskudnym spojrzeniem. Nie tylko ona wiedziała, że Ostwald to najgorsza dzielnica najgorszych zakapiorów.

- Kaltenbach? - Schultz nadstawił uszy. Oczywiście znał już odpowiedź na to pytanie. Kaltenbach był jednym z potężniejszych Ametystowych Czarodziejów w Middenheim, a wrogość panująca między Adhele a tym mężczyzną była powszechnie znana w mieście. Schultz nie znał powodów odwiecznej waśni i, prawdę mówiąc, nie chciał ich nawet zgłębiać. Inteligentni uczniowie trzymają się z dala od polityki i związanych z nią bogaczy, a Otto uważał się za dużo inteligentniejszego od większości z nich. - Mógłby mieć z tym coś wspólnego?

- Nie twoja sprawa. - powiedziała Adhele unikając jego wzroku.

„Wiedziałem, że te monety nie były zrobione ze zwykłego srebra”, pomyślał Schultz.”W końcu kto o zdrowych zmysłach przejmowałby się złodziejem, który skradł dziesięć srebrników”.
Zachował jednak milczenie, czekając na rozkazy czarodziejki.

- Idź i znajdź kogoś, kto odzyska moją własność. - powiedziała w końcu nieco już spokojniejsza Adhele. - Wątpię, by którekolwiek z nas chciało udać się do Ostwaldu...

- Możemy zawiadomić władze. - zaproponował Otto. - Wyślą tam natychmiast oddział straży miejskiej i będziemy...

- Nie! - przerwała mu ostrym tonem. - To sprawa osobista. Znajdź jakichś ludzi, którzy odnajdą dla nas złodzieja, kogoś, kto nie będzie się zbytnio rzucał w oczy w tym gnieździe szczurów.

- Nie znam takich co wałęsają się po rynsztokach... - stwierdził sucho Schultz. Powoli przestawało mu się to podobać.

- To poznaj! - odpaliła czarodziejka. - Za co ci płacę?

Otto Schultz miał ochotę zaznaczyć że jemu NIE płaciła – miał darmowe mieszkanie i wyżywienie w zamian za pomoc w jej magicznych badaniach, lecz nigdy nie trzymał w dłoni monety, którą dostałby od Adhele. Widząc jednak wyraz jej twarzy, wolał o tym nie wspominać. Była piękna, kiedy się złościła, lecz jej niepohamowanej furri należało się obawiać. To nie był dobry moment na doprowadzenie jej do wybuchu – zwłaszcza, że nadal chciał by go uczyła. Ukłonił się pięknie Złotej Czarodziejce i ruszył do drzwi.


***

Witam serdecznie i zapraszam do rekrutacji do drugiej edycji Młotka. „Za garść srebrników...” to jednostrzałówka i jak już pewnie zdążyliście zauważyć, akcja przygody rozgrywać się będzie w Middenheim, w niezbyt bezpiecznej dla obcych dzielnicy Ostwald (choć nie tylko).

Przyjmę 4-5 graczy z bohaterami w trakcie kompletowania drugiej profesji (niech będzie 6 rozwinięć). Kryterium przyjęcia, to dobra karta postaci. Jeśli zgłosi się poniżej 4 osób, lub jeśli kart, które mi się spodobają będzie mniej niż 4, to sesja w ogóle nie dojdzie do skutku. Zakładam, że 5 osób to maksimum, ale jeśli będę miał już komplet, a ktoś jeszcze przyśle naprawdę konkretną kartę, to oczywiście zostanie przyjęty.

Update’y planuję robić mniej więcej co 4 dni, po pierwsze ze względu na to, że mam również studia i pracę, a po drugie i najważniejsze, dlatego, żebyście WY, moi drodzy gracze, mieli czas w spokoju napisać ładnego posta. Lubię sobie poczytać, więc im ciekawsze będą wasze posty, tym lepiej będzie powodzić się waszym postaciom. Jeśli jednak wykonacie nieprzemyślaną akcję (np. rzucając się z widelcem na piętnastu zakapiorów), nie zawaham się zabić bohatera nawet dobrze postującego gracza (chyba że kostki pokażą inaczej ). Co do profesji, macie właściwie pełne pole manewru z jednym wyjątkiem – czarodzieja (jeśli któryś z Was się zdecyduje) przyjmę jedynie w przypadku naprawdę solidnej historii.

Sesja będzie storytellingowa, z mechaniką stosowaną jedynie w krytycznych momentach. (np. takich jak walka). Przygoda jest napisana pod drużynę, która lubi łamać sobie głowę. Jest trochę zagadek i trzeba trochę porobić za detektywów. Jest też sporo walki, ale jeśli jesteś graczem, którego odpowiedzią na wszystko jest poprzeczne cięcie toporem na łeb, to zdecydowanie nie jest to sesja dla Ciebie.

Karta postaci wg poniższego schematu:

Cytat:
Imię:
Rasa (wszystkie z podręcznika):
Profesja:
Poprzednia profesja:
Wiek:
Wzrost :
Waga:
Wygląd:
Zachowanie:
Znak gwiezdny:
Bóstwo:

Cechy główne:

WW
US
K
Odp
Zr
Int
SW
Ogd

Cechy drugorzędne:

A
Żyw
S
Wyt
Sz
Mag
Po
PP

Umiejętności:
Zdolności:
Wyposażenie:
Czary (jeśli dotyczy):
Broń:
Zbroja:
Punkty zbroi:
Historia:

Karty na PW, deadline rekrutacji to 24.11.2007, godz. 20.00. Wtedy podam ostateczny skład drużyny. Macie więc dokładnie tydzień na opracowanie karty postaci i radzę się z tym nie spieszyć.

Pytania w temacie lub na PW.

Zapraszam do gry!
 
Kenshi jest offline  
Stary 17-11-2007, 18:28   #2
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 3462 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Wstęp sugeruje że może być ciekawie więc jestem jak najbardziej zainteresowany. Wstępny koncept postaci już mam (prawdopodobnie zwadźca), ale karty spodziewaj się nie wcześniej jak we wtorek (muszę popracować nad historią).

Pozdrawiam!
 
Carnal Grief jest offline  
Stary 17-11-2007, 21:37   #3
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 40 Darnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodzeDarnock jest na bardzo dobrej drodze
Chętnie wziołbym udział, kartę wyślę jak napisze coś sensownego.
Koncepcje postaci już mam, strzelcec który urodził się w Bretonii.
 
__________________
"Co zbawienie nam, czy piekło!
Byle życie nie uciekło!"

Ostatnio edytowane przez Darnock : 18-11-2007 o 17:02.
Darnock jest offline  
Stary 20-11-2007, 13:18   #4
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 669 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Hmm. Chętnie bym zagrał, jednak nie miałem jeszcze styczności z tym systemem. Tzn podręcznik mam, jednak nie brałem udziału w zadnej sesji. Jednak postaram się coś naskrobać.
Póki co wpisz mnie, jakbym nie mógł dam znac. Planowana postać. Złodziej, lub jakaś inna postać z półświatka.
 
RyldArgith jest offline  
Stary 25-11-2007, 10:25   #5
 
kayas's Avatar
 
Reputacja: 754 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
zagram chetnie, ale jedno pytanko: 6 rozwinięc- wogóle, czy pełne pierwsza profesja i 6 w drugiej?
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline  
Stary 25-11-2007, 21:12   #6
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 13614 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Sorry kayas ale nie zamierzam czekać na czwórkę graczy w nieskończoność , dlatego sesja nie odbędzie się. Ze względu na śladowe zainteresowanie sesją (jedna karta postaci przez tydzień na PW - dzięki za poświęcenie czasu i stworzenie bohatera Carnal), proszę o przeniesienie rekrutacji do archiwum. Szkoda, bo to dobra, mająca drugie dno przygoda była (a właściwie miała być)
 
Kenshi jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:14.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169