Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-04-2008, 18:10   #1
 
Durendal's Avatar
 
Reputacja: 118 Durendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znany
[storytelling] Nad wodą.

"Wszelako jest jeszcze Inny, którego Imię nigdy nie bywa wymawiane, jest on bowiem Wyrzutkiem Wygnanym i z Nieba, i z Piekła, jednako potępionym pośród wyższych Bytów i na ziemskim padole. Jego Imię wykreślono z każdej Księgi i Tablicy, zasię jego Wizerunek zniszczono w każdym Miejscu, gdzie Ludzie oddawali mu cześć. On jest Wyklęty i budzi najwyższy Strach, na jego bowiem Rozkaz zmarli powstają z grobów i słońce samo gasi swój blask."


Tak zwany “ostatni zakazany ustęp” z Codex Daemo-nicus, księgi powstałej w 1516 roku i również “zakazanej” aż do 1926 roku, kiedy ukazała się ponownie w Paryżu nakładem wydawnictwa Ibid Press (bez ostatniego ustępu). Jedyny nie okrojony egzemplarz Kodeksu przechowywany jest obecnie w tajnej skrytce w Bibliotece Watykańskiej.

Śmierć bliskiej osoby zawsze pozostawia pustkę... Jednak zdarza się, iż pomimo świadomości, że owa osoba odeszła bezpowrotnie wyczuwamy jej obecność. Widzimy migającą gdzieś w supermarkecie postać do złudzenia przypominająca zmarłego, w świście wichury słyszymy gdzieś na granicy percepcji jak gwiżdże swoją ulubioną melodię, w ciemnym i pustym hallu domu mamy wrażenie że utracona osoba dosłownie za moment wejdzie przez drzwi i uśmiechnie się jak zawsze. Psychologowie określają to zjawisko jako skutek przywiązania emocjonalnego tak silnego, że umysł ludzki nie jest w stanie zaakceptować braku i pustki. Tęsknota jest do tego stopnia bolesna i dojmująca, że generuje takie przywidzenia. Prawdopodobnie lekarze mają rację. W końcu umysł ludzki łatwo potrafi omamiać sam siebie... Ale co jeśli lekarze się mylą? Co jeśli to dusze zmarłych przywiązują się do nas a nie my do nich? Jeśli czujemy ich obecność to może oni faktycznie tam są, krążą gdzieś tuż za granica naszej możliwości postrzegania. Może da się z nimi porozumieć... Może, choć sama myśl o tym wydaje się niedorzeczna, jest jakiś sposób by wrócili do nas... A jeśli istnieje taka możliwość to co trzeba zrobić? Jaką cenę zapłacić?Witam wszystkich zainteresowanych w mojej pierwszej rekrutacji na LI. Jak do tej pory byłem wyłącznie graczem ale pewna zła kobieta męczyła mnie męczyła i wymęczyła. Sesja będzie utrzymana w konwencji horroru, inspirowana twórczością Grahama Mastertona i w dość dużym stopniu oparta na jego powieści "Wyklęty" dlatego niestety wszyscy którzy ową powieść czytali mają zakaz grania. Akcja toczyć się będzie w czasach współczesnych w okolicach Salem (nazwa chyba dość znana by nie wymagała dalszych tłumaczeń). Tak jak to widać w tytule sesja to storytelling, żadnych kości, żadnych rzutów tylko i wyłącznie opisy, opisy i jeszcze raz opisy.

Garść konkretów czyli na początek wymagania i informacje dotyczące moich wymagań i sposobu kwalifikowania ludzi do sesji potem informacje na temat postaci i kart.
1. Potrzeba mi trójki graczy, zwiększenie tej liczby może nastąpić tylko w przypadku otrzymania przeze mnie czterech wręcz genialnych kart.
2. O przyjęciu decyduje jakość karty postaci i lustracja gracza pod kątem częstotliwości pojawiania się na forum (chcę uniknąć sytuacji kiedy gracz znika po tygodniu lub dwóch i nie daje znaku życia)
3. Minimum jeden rozbudowany (za pięciolinijkowca będę dawał ostre reprymendy i zmuszał do poprawek) post tygodniowo. Ja odpisuję dopiero po pojawieniu sie postów wszystkich graczy.
4. Osoby przyjęte do sesji otrzymają na PW mój numer GG pod którym można będzie się ze mną kontaktować.
5. Wymagam zgłaszania wszelkich dłuższych nieobecności (działa w obie strony, ja tez będę uprzedzał w razie swojej absencji).
6. Rekrutacja trwa do chwili uzbierania przeze mnie trzech dobrych kart postaci.
7. Karty na PW lub maila (oczywiście z odpowiednim tytułem i przy wysyłaniu na maila z podaniem nicku na forum).

Teraz rzecz najważniejsza czyli wymagania co do karty postaci.
1. Oczekuje postaci dorosłych i samodzielnych 9najlepiej mieszkających samotnie), poza tym wiek, płeć i status majątkowy dowolny.
2. Elementem wymaganym jest to by postać w ciągu ostatnich kilku (powiedzmy pięciu) lat straciła kogoś bardzo bliskiego (osoba ta powinna zostać dokładnie opisana w historii postaci)
3. Karta powinna zawierać historię postaci, obszerny opis charakteru, opis wyglądu (mile widziane zdjęcie/grafika).
4. Nie wymagam ale byłby wdzięczny za dołączenie do kp jakiejś próbki umiejętności pisarskich (może być link do sesji w której dana osoba gra/prowadzi nie wymagam pisania czegokolwiek specjalnie do tej rekrutacji)

To by było na tyle, pozdrawiam i czekam na karty postaci!
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline  
Stary 30-04-2008, 18:12   #2
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 612 Midnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemuMidnight to imię znane każdemu
Wreszcie... Po miesiacach nagabywania i zastraszania (troche przesada ale co tam). Wpisuje sie wszystkimi lapkami, nozkami, zabkami i innymi czesciami ciala. Kp w trakcie produkcji (znaczy imie juz mam).
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:12   #3
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 6567 Kelly ma wyłączoną reputację
No cóż, zgłaszam się.
 
Kelly jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:20   #4
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 142 wojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znany
Sesja w konwencji horroru? Zgłaszam się. Wprawdzie to już przestałem lubić powieści Mastertona (schematyzm i nuda), ale na tą sesję się skuszę.
 
wojto16 jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:56   #5
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 5772 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Nie dyskretnie powiem, że dostałem cynk z "góry" że szykuje się coś niezłego. Okazuje się, że moje źródło się nie myliło. I cóż nie dość, że miałem małą okazję pożeglować z Durendalem (niestety) krótką chwilkę w "Piratach" to jeszcze moja stara znajoma również ma zamiar grać. No a poza tym klimaty horroru w których z dziką perwersyjną satysfakcją gustuje. KP już jest układane w mojej głowie, ale trochę zajmie zanim będzie mnie satysfakcjonować.
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 30-04-2008, 21:47   #6
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 237 Cold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie coś
A zgłoszę się, zaryzykować zawsze można... jeden post na tydzień - w sumie mi odpowiada, więc...
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline  
Stary 30-04-2008, 21:47   #7
Femme Fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 36722 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak do tej pory byłem wyłącznie graczem ale pewna zła kobieta męczyła mnie męczyła i wymęczyła
Nu nu nu....niedobra Midzia, fe Banan, fe XD

Ja się zgłaszam, więc czekać na mnie proszę
Z góry dziękuję (zrobię lesbijkę >:3)
 
Nami jest offline  
Stary 30-04-2008, 21:52   #8
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 9281 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Kusi mnie, kusi. Szczególnie, że uwielbiam klimaty horroru. Mam co prawda sporo sesji więc nie obiecuję niczego na 100% ale postaram się napisać historię.
 
liliel jest offline  
Stary 30-04-2008, 22:41   #9
 
Durendal's Avatar
 
Reputacja: 118 Durendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znanyDurendal wkrótce będzie znany
Spokojnie będę czekał aż dostane trzy karty które spełnią moje oczekiwania a poprzeczkę, z góry uprzedzam, postawiłem wysoko Czekam na karty

EDIT

Jak do tej pory z godnych wymienienia mam kartę Mid (śmiało mogę powiedzieć, że się dostała) i szkic Nami (jak go uzupełni tak dobrze jak napisała to co dostałem to też ma bankowe miejsce). Hmmm jak tak dalej pójdzie to kobiety zdominują sesję, faceci nie spać
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 01-05-2008 o 23:36.
Durendal jest offline  
Stary 02-05-2008, 12:37   #10
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1290 Szarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumnySzarlej ma z czego być dumny
Sesja Durendala. No cóż jak mógłbym nie złożyć KP, widzę, że spora konkurencja. Karta będzie w tygodniu, teraz nie ma mnie w domu.
 
Szarlej jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166