Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-10-2008, 01:28   #1
 
Freak's Avatar
 
Reputacja: 0 Freak nie jest za bardzo znany
'A Diplomatic Surprise' [stary WoD]

Zapraszam do wzięcia udziału w sesji, naturalnie w konwencji Świata Mroku, 'starej' edycji. Tym, co tą sesję będzie na swój sposób 'wyróżniało', to to, że nie ma ściśle określonego, rozpatrywanego aspektu tegoż systemu. Nie tutaj.

Wam, potencjalnym graczom, przysługuje prawo wyboru. Może interesuje was granie wilkołakiem, a może wolicie zapolować nocą na trochę świeżej krwi? Możecie również troszkę poczarować... słowem: kwestia tego, kim nadnaturalnym (bądź też troszkę mniej) jest wasza postać, zależy tylko od was. No i oczywiście, od dostępnych opcji w asortymencie. Waszym asortymentem są systemy starego Świata Mroku (uwaga ta występuje tylko w roli ścisłości).

1. Ilość graczy:
Przyjmę 4. O ile oczywiście tyle będzie chętnych. Mimo tego, że prowadziłem kiedyś sesję, która miała odbyć się na właśnie taką ilość graczy, a tak naprawdę to było ich bodaj o kilku więcej, to raczej nie sądzę, bym i tym razem taki zabieg zastosował. Chociaż z drugiej strony patrząc - wszystko zależy od ilości chętnych. Zostańmy jednak przy tej makabrycznej czwórce.
Jeśli chodzi o solówki... tym się raczej nie zajmuję.
Minimum: 2.

2.Powerlevel:
Chyba najbardziej kontrowersyjna kategoria .
Przewidziany powerlevel? Osądźcie sami...
Ponad to, co przewidziane jest w standardzie podręcznika waszej 'rasy' dodaję jeszcze:
- 20 pktów wolnych
- 2 do atrybutu stanowiącego o sile postaci (pokolenie, arete itd.)
- 4 punkty w mocach (różnie)

3. Czas historyczny:
Rok 2008.
Znaczy się, już po Czerwonej Gwieździe. Koniec świata odłożony. Gwiazdka była, pojawiła się. I równie szybko zniknęła. Czeski film.
Akcja toczyć się będzie jakoś w lipcu. To się jeszcze może zmienić.

4. Warunki przyjęcia:
Szybkość i jakość utworzenia postaci. Z nastawieniem na to drugie. Plus, oczywiście, sprawdzonych już graczy przyjmuję chętniej i jest to w gruncie rzeczy osądzający argument. Czyli, że pierwszeństwo ma pewna, dość niewielka grupa osób...

5. Sposób prowadzenia sesji:
Storytelling podpierany kartami postaci z odrobiną mechaniki. Taka mała synteza, nie jestem zwolennikiem totalnego braku/wypełnienia gry kostkami. Po prostu jeśli stwierdzę, że będę się opierał na jakimś rzucie, to właśnie tak będzie. A jeśli nie - storytelling.

Zapraszam do zgłaszania się .
 

Ostatnio edytowane przez Freak : 19-10-2008 o 01:32.
Freak jest offline  
Stary 19-10-2008, 01:33   #2
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 15048 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Ooo! Proszę, proszę. Wczesna Gwiazdka.
Zainteresowany, jak najbardziej.
 
__________________
"Come quick stop plenty of room in the rum barrel stop no work stop big money stop drink all day stop hump all night stop hurry it may not last."
Highlander jest offline  
Stary 19-10-2008, 02:08   #3
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 524 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
To ja może zadam kilka pytań:

1] Masz jakiś termin, do kiedy trwa rekrutacja i do kiedy można nadsyłać karty? Czy czekasz, aż uznasz, że masz to, czego szukałeś?
2] Rzecz ważna. Jak z częstotliwością postów? Raz na tydzień, dwa, na trzy dni?
3] Rozumiem, że można grać dowolną postacią ze starego Świata Mroku - a więc poza 3 podstawowymi także np. Odmieńcem (Changeling)?
4] Jak z potrzebną wiedzą o systemie? Tzn. dla przykładu: czy ogólna wiedza o np. Wampirze, a generalny jej brak o innych systemach to dopuszczalna sytuacja?
5] Może jakiś tekst, wstęp, opowiadanie, czy coś, co dawałoby jakieś pojęcie o: a) Twoich umiejętnościach pisarskich; b) ogólnym klimacie, którego można się będzie spodziewać w sesji...
6] A miejsce akcji?

To chyba tyle na teraz

Pozdrawiam!
Julek
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline  
Stary 19-10-2008, 09:30   #4
Banned
 
Reputacja: 0 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Do pytań poprzednika dodam jeszcze:

7] Jakieś wytyczne co do postaci? Po tytule i zarysie widzę, że bardziej dyplomaci (jeżeli mają tworzyć "grupę") a przynajmniej umieć z sobą rozmawiać...
8] Koniec świata - w ogóle sie nie odbył, czy "gdzieś tam podobno, jakoby". Idzie mi o ustalenie - czy jeszcze czekamy na "koniec" (tylko daty ktoś pomylił - swiat to się miał skończyć w 1000, 1965, 1999 roku i teraz w 2012), czy już po wszystkim, tyle, że niewiele się stało (jak z krachem informatyki na przełomie 1999/2000).
9] Standard podręcznika? Może jednak ilość "krop" podana byłaby otwartym tekstem? Podręcznik do WtO (Wraith'a) ma trochę więcej krop od VtM. Pomijam już różnice wewnątrz systemowe (Dark Ages vs. Maskarada).
 
Aschaar jest offline  
Stary 19-10-2008, 09:58   #5
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1801 Lhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłość
To ja może też dołożę swoje trzy grosiki...
Bo stwierdzenie, że dokładamy 2 do cechy opisującej naszą silę, ma relatywne przełożenie tak naprawdę tylko w Wampirze i Magu. A co w przypadku wilkołaka< lub innych zmiennych jeśli taką opcję też widzisz. Do czego tą dwójkę włożyć? Do rangi, gnozy, szału czy czegoś innego? Gdyż w przypadku tej opcji postaci stwierdzenia "+2" jest mało miarodajne.

Dalej, jeśli chodzi o tworzenie postaci, jakieś zastrzeżenia co do ew frakcji, jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało, z jakiej postaci by się wywodziły?
Równie chętnie przyjmiesz Marudera, Nephandiego jak Tradycjonaliste, Baali, Tancerza Czarnej Spirali, Sabatnika, członka Unseelie Court, jak Wiejskiego Maga, czy Kinfolka?
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline  
Stary 19-10-2008, 10:57   #6
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 9287 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Również się dołączam do tej sesji, szczegóły wia pm.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline  
Stary 19-10-2008, 12:23   #7
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 11425 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Ładnie, naprawdę.
1. W przypadku magów zostaje zniesiony limit Arete (3) lub powiększony w jakiś sposób? Bo te dwa punkty to sugerują.
2. Tutaj tylko rozwieję wątpliwości. Dwadzieścia punktów zamiast standardowych piętnastu, tak?
3. Faktycznie przydałby się tekst wprowadzający i dający próbkę umiejętności, jeśli nawet nie mi to wielu osobą które może zachęcić do sesji.
4. Jak ma się sprawa z dodatkami do systemów? Informacji z opasłych ksiąg (i w miarę normalnych, trzymających się kupy, nie zwierających dziwnych rzeczy pokroju Sfer na 9 )
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline  
Stary 19-10-2008, 14:07   #8
 
Freak's Avatar
 
Reputacja: 0 Freak nie jest za bardzo znany
Fragment twórczości (stworzony wspólnie z graczami):

Świecące złotem oczy z patrzyły na podjeżdżający pojazd z niejaką obojętnością. Irytacja była dość subtelnie skrywana. Jakim cudem ślepia mogły widzieć furgon dokładnie z odległości, która wymagała by lunety pozostawało zagadką. Ostatnimi czasy miejsce to sprawiało same problemy. Trzeba było zauważyć, że postać otulona mrokiem czuła się niejako zaskoczona, dowiedziawszy się, że jej kult wykwitł w takim nieprzychylnym, niegościnnym i…nieco niepraktycznym miejscu. Kto bowiem chciałby odprawiać rytuały wśród rozkładających się ciał i smrodu nagrobków. To takie…nie. Nie obrzydliwe. Niewygodne było lepszym słowem. Istota z głębin natychmiast odnotowała, że trzeba będzie zamienić kilka słów z jedną z najwyższych kapłanek w celu…naprostowania owego niefortunnego uchybienia w paradygmacie jej cudownej wiary. Jednak w tym momencie byt posiadał inne, nie cierpiące zwłoki sprawy…lub takie, które owymi zwłokami miały stać się w tempie ekspresowym. Uwagę ponownie przykuły otwierające się drzwi furgonetki i wysiadające z niej ofiary…
Sfinks opuścił pojazd pierwszy. Mag otrzepał swoje ubranie, które w żaden sposób nie było skalane brudem. Zapewne stanowiło to jedno z jego natręctw, które kultywował wraz ze wzrastającą z dnia na dzień paranoją. Jednak ta wydawała się być obecnie niczym nie ugruntowana. Za ludzkim magiem, będącym jedynie honorowym członkiem wilkołaczej rodziny, postąpiła Wybrana. Ona jako pojedyncza jednostka zwróciła uwagę na niebo, które w mig poczerniało i zakryło się gęstymi chmurami…chmurami, które nie wróżyły niczego dobrego. Nie zdążyła jednak podzielić się tymi informacjami z żadnym ze swych kompanów. Wstęga bieli i błękitu zaklęta w postać pioruna, runęła niespodziewanie w dół, trafiając likantropiczną niewiastę, gdy ta otwierała usta. Siła natury splugawiona bólem i cierpieniem była…niszczycielska. Sylwetka drgnęła, nim wraz z ubraniem poczerniała i rozsypała się na proch. Ten rozszedł się po wietrze, który zdawał się oszaleć w ułamku sekundy. Mag zastygł w geście zdumienia i lęku. Jednak…nie na długo. Ponieważ druga wiązka, jaka zstąpiła z nieboskłonu, posłała w niebyt także i jego. Rzucone do tyłu, zwęglone ciało, wpadło na drzwi ciężarówki z hukiem, nieznacznie je wgniatając. Następnie zaś opadło na cuchnącą, brunatną ziemię cmentarza, by nigdy już się nie poruszyć.
Szlachetna furia nie tracił czasu. Coś właśnie zabiło jego dwóch kamratów, zaś on nie miał zamiaru dzisiejszego dnia patrzeć jak giną następni. Natychmiast wyskoczył z pojazdu. Zwrócił się w stronę urwiska, wiedziony nadnaturalnym przeczuciem. Mimo posiadania jedynie jednego oka, jego wzrok był sokoli…niezwłocznie wypatrzył sylwetkę stojącą spokojnie na szczycie. Należało pogratulować mu także niewątpliwej intuicji. W końcu od początku zdawał sobie sprawę, że to ona jest odpowiedzialna, za piekło szalejące dookoła i fakt, że dwójka osób z jego watahy właśnie opuściła bezpowrotnie ziemski padół. Przepełniony furią, zmienił swoją formę na tą będącą połączeniem człowieka i bestii. Rzucił się opętańczym biegiem w stronę wzniesienia, rozpoczynając wspinaczkę. Jednakże…gniew mącił mu w głowie. Pragnął znaleźć się na szczycie jak najszybciej. Rozerwać na strzępy personę, która ośmieliła się działać przeciwko niemu. Może to właśnie dlatego, jego łapa podwinęła się, a on musiał zaprzeć się całą siłą, aby nie spaść na powrót na dół. Jednak przebył jedynie trzy czwarte drogi…
W tym czasie, pozostała przy życiu, trójka wilkołaków, także rozpoczęła swoistą formę ofensywy. Sięgnęli po broń i otworzyli ogień. Łuski zaczęły opadać niczym w zwolnionym tempie na błotnisty grunt, zastygając w nim pod najróżniejszymi pozami. Jednak czynniki takie jak wiatr, deszcz, niestabilny grunt, odległość i fakt, że dwójka twych przyjaciół właśnie zamieniła się w węgiel…nie działają pozytywnie na zmysły. Ołów przecinał powietrze jak nóż masło. Jednak do sięgnięcia wyznaczonego w zamyśle celu, było mu zdecydowanie zbyt daleko. Jedna z kul jednak pomknęła wprost ku dziwnej sylwetce. Trafiła. Lub zrobiła by to, gdyby głowa nie poruszyła się od niechcenia, schodząc z drogi lotu pocisku i przyglądając mu się przy pomocy dwójki złotych portali z ogromną dozą pogardy.
Właścicielem, lub prowodyrem wystrzału owego nieszczęśliwego pocisku był Pet. Pet był uosobieniem lenistwa i istnego pechowca. Dość szybko potwierdziło się to po raz kolejny, kiedy, mimo odległości, poczuł spoczywający na sobie, rozbawiony wzrok. Grom rozległ się z nieba. Ponownie nastała światłość, wyginając sylwetkę ochroniarza gwałtownie do tyłu w potępieńczym krzyku, sprawiając, że zastygł tak na ułamek sekundy, nim upomniała się o niego grawitacja, rozbijając na proch. Tak. Pet i dzisiejszego dnia miał pecha.
Czerń mruknęła w zadowoleniu. W końcu nikt nie podnosił na nią ręki. I nie żył wystarczająco długo aby o tym opowiedzieć. Okute, ciężkie buty, przeszły kilka kroków i zatrzymały się niemal na krawędzi urwiska. Postać ukucnęła, zakładając ręce na kolanach i kierując głowę na dół. Szlachetna furia dostrzegł dwa wiry żółci, patrzące na niego formą patronizującego spojrzenia, jakim z reguły naukowiec obdarza małpę mówiąc o początkach struktury socjalnej. Szalik w zasadzie zsunął się sam, ukazując idealnie gładką twarz. Bez żadnych ust, czy chociażby nosa. Jedynie dwójka oczu.
- Woof.

Ostrzegam jedynie, że dawno już nie prowadziłem... chyba będę musiał nieco się rozruszać.

Odpowiedzi na zadane pytania:
1] Ustalmy termin na tak... powiedzmy... za tydzień, góra półtora. (Znaczy się 26 max 30 październik). Zbieram karty i jeśli do tego czasu uznam, że możemy ruszać, to ruszamy przed tą datą. Jeśli do terminu nie uzyskam minimum... sesja nie ruszy.
2] Ostatnio jestem raczej zajęty, ale post na 4 dni całkowicie powinien sprawić, że gracze (i ja) będą mieli czas dla siebie, a w zagospodarowanym jakimśtam międzyczasie napiszą posta.
3] Tak, dowolna. Również odmieńcem, ale ograniczmy się do oficjalnych systemów.
4] Nie wymagam nadzwyczajnej wiedzy. Wystarcza ogólna z 'rasy', którą wybierzecie. Nic więcej. Przecież chodzi przede wszystkim o frajdę, prawda?
5] Patrz: fragment powyżej.
6] Miejsce akcji może być naprawdę bardzo różne. Chyba jednak będzie to Ameryka. Zobaczę jak będzie miała się sytuacja z postaciami, które nadeślecie. Wstępnie obstawiam na wyimaginowane miasto wielkości mniejszej od NY.
7] Wytycznych co do postaci BRAK. Zupełna dowolność. Grasz, kim lubisz. Tytuł może być bardzo mylący .
8] Koniec świata gdzieś podobno był. Znaczy się: gwiazda się pojawiła. Nikt się nie przyznał do jej usunięcia, przynajmniej jak dotąd. Innymi słowy: "Gdzieś jakoby był, słyszałem plotki, że..." i takie tam. Raczej niewiele ponadto.
9] Coś poradzimy. W jakiś sposób. :>. Może mała niespodzianka ?

Te 2 punkty w przypadku wilkołaków do Gnozy. I odpowiedników. W razie problemów po prostu pytajcie. Wiem, że to trochę nieadekwatne, więc dałem po prostu... mało. A więcej w punkty wolne.
Jeśli chodzi o tzw. 'frakcję' to równie chętnie widzę wszystkie. Równie Marudę, co Nephandusa... Chaos, moi kochani potencjalni gracze. Tylko nie oczekujcie ode mnie, że jestem omnibusem... liczę na waszą pomoc przy sprawach nieco bardziej szczegółowych, dotyczących frakcji i 'rasy' postaci w nieco bardziej egzotycznych przypadkach.

1. Limit arete ustawiony na poziomie 5. W zupełności wystarczy XD.
2. I ja rozwieję wątpliwości. Tych punktów jest standard +20. Znaczy miejscami 35... itd. Pokażcie, co potraficie z tym zrobić... .
3. Patrz wyżej.
4. Unikajmy wszelkich nieoficjalnych dodatków. Jednak rozumiem, że te oficjalne Cię również interesują - uwzględniam je. Jestem jednak zwolennikiem oddania graczowi pełnej, nieskrępowanej kreacji swojej postaci. Nie pozwól, by dwa zdania z książki zepsuły Ci grę, bo akurat Ty chciałbyś pograć postacią wyjątkową. Z taką ilością punktów wolnych na pewno się dogadamy...
 
Freak jest offline  
Stary 19-10-2008, 14:20   #9
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 15048 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Jakieś preferencje już zgłoszonych co do WoD-owej "rasy"?
Preferowane grupowe ustalenia, czy też zakładamy standowy już w jakimkolwiek Mhrrocznym Systemie stan rzeczy, nikt nic nie wie, tajemnica i kłamstwo na kłamstwie?
Osobiście zastanawiam się między magiem a wampirem.
 
__________________
"Come quick stop plenty of room in the rum barrel stop no work stop big money stop drink all day stop hump all night stop hurry it may not last."
Highlander jest offline  
Stary 19-10-2008, 14:27   #10
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1801 Lhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłośćLhianann ma wspaniałą przyszłość
Mag/Kuei-jin/Zmiennokształtny <niekoniecznie wilczek>...
Może warto by jakoś się umówić, żeby potem nie było jaj większych niż zakładaliśmy my, czy chociażby MG...

High, pijawki są nudne, ile można ssać...;p

A właśnie, piszesz, Freak:
" - 4 punkty w mocach (różnie)"
Jak mamy to rozumieć np. w Magu, gdzie w sferach ma sie na start podajże 5+1, bo twoje stwierdzenie najbardziej pasuje do pijawki, gdzie zamiast trzech startowych kropek w dyscyplinie dajesz 4
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay

Ostatnio edytowane przez Lhianann : 19-10-2008 o 14:31.
Lhianann jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:30.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169