Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-09-2010, 23:45   #1
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 79 Lechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znany
[Storytelling][Marvel] Heroes For Hire

Gdzieś w Kanadzie, 3 miesiące po ogłoszeniu Aktu Rejestracyjnego. W dużym pomieszczeniu, w całości wypełnionym elektroniką, stał wysoki, młodo wyglądający mężczyzna w mundurze Amerykańskich Sił Wojskowych, ściskając w cybernetycznej dłoni kubek z gorącą kawą. Ze skupieniem na twarzy, wpatrywał się w monitor, na którym pokazany jest zamach na Steve'a Rogersa, Captaina America. Całkowicie ignorował inne monitory, na których pokazywano Hulka niszczącego satelitę, Punishera w akcji i różne ujęcia ukazujące mniej lub bardziej znanych zarejestrowanych bohaterów w akcji.

- Generale Robbins - rozległ się głośniczek stojący obok mężczyzny. Ten był tak zaaferowany obserwacją filmu, że oblał się kawą. Bez słowa odstawił kubek i złapał za mikrofon.
- Jestem.
- Jak idzie obserwacja filmu?
- Tak, jak myślałem. Strzelców było dwóch. Trzeba zgłosić drużynie alfa, żeby miała oko na Red Sculla, gdziekolwiek on teraz jest.
- To się robi chore, czemu poświęcasz się odnalezieniu zabójcy w TAKI sposób?
- Bez odbioru.
- Zakończył krótko Robbins, przystawiając nos jeszcze bliżej monitora. Zobaczył twarz posiadacza drugiej broni. Twarz swojego syna. Generał zaklął siarczyście i znów złapał za mikrofon.
- Homer 2.3 uruchom.
Przed nim pojawił się hologram przedstawiający zielonego, humanoidalnego mężczyznę.
- Sekwencja 2-8-5-1-0-0-6. Nazwa obiektu: Anthony Robbins.
Hologram zniknął, pozostawiając wojskowego samego. Ten po chwili ciska kubkiem w jeden z monitorów.

Chicago, kilkanaście minut później. Snajper zdejmuje młodego chłopaka, obryzgując fragmentami mózgu jego dziewczynę.

***

2 miesiące później, gdzieś w Kanadzie. Robbins, wyglądający nieco starzej, przeprowadza wideorozmowę z Thaddeusem "Thunderboltem" Rossem. Ten jest wyraźnie poddenerwowany, w przeciwieństwie do Robbinsa, który siedzie spokojnie, popijając kawę.
- To wszystko wymyka się spod kontroli! Skoro T.H.U.N.D.E.R. planuje finansować niezarejestrowanych superbohaterów, rząd amerykański nie może przyłożyć do tego ręki!
- I nie przyłoży. Właśnie to chcę powiedzieć.
- Jak to?!
- Rząd kanadyski jest poza Aktem, więc wystarczy, że wspomożecie Akcję Ochrony Bobrów i Borsuków, czy coś w tym stylu i będzie wszystko w porządku. Resztę dokładają prywatni przedsiębiorcy.
- Nie zgadzam się! A nawet zaraz poinformuję S.H.I.E.L.D i będziesz miał niemałe kłopoty.
- Nikogo nie poinformujesz. Pamiętaj, że mamy twoją Betty.

Ross nie odpowiedział. Rozłączył się, a Robbins z triumfalnym uśmiechem, uniósł słuchawkę telefonu i przyłożył do ucha.
- Zgodził się. Zaraz rozpoczniemy proces kompletowania drużyny.


------------------------------

1. Wstęp:
Chciałbym powitać na rekrutacji do pierwszej sesji, jaką mam przyjemność prowadzić. A jako że jest ona tą pierwszą, mam stracha jak przed pierwszą komunią. Ale do rzeczy. Poszukuję graczy, którzy chcieliby się wcielić w tytułowych bohaterów do wynajęcia. To nie jest kolejna wielka grupa w stylu Avengers, czy X-men. HfH nie są od ratowania świata. Oni są od brudnej roboty i od zarabiania, więc mowy o medialnej sławie tutaj nie ma.

Znajomość universum Marvela - fajnie by było, wyłapywałoby się niektóre ciekawe smaczki ukryte. Ogólnie nieznajomość nie utrudnia gry. I tylko jedna informacja jest naprawdę ważna: Akcja rozgrywa się między crossoverami Civil War a Siege. Wprowadzono więc Akt Rejestracyjny, na mocy którego każdy superbohater musiał się zarejestrować, by móc legalnie działać. Oznaczało to ujawnienie swojej tożsamości, co groziło niebezpieczeństwem rodzinie i przyjaciołom, ale również bohaterowie skazani byliby na wykonywanie wszystkich poleceń rządu. Wy się nie zarejestrowaliście, jesteście więc wyciągnięci spod prawa. Musicie więc uważać na zarejestrowanych bohaterów.

Sesja składa się z kilku misji, między którymi będą przerywniki, podczas których za zarobione pieniądze możecie naprawiać uszkodzony sprzęt i w ogóle rozwijać relacje między postaciami. Czasami może się wydarzyć, że będziecie musieli się rozdzielić, zajmując się innymi sprawami. A nawet możliwe będą "urlopy", jednak wtedy oczywiście nie dostaniecie ani grosza.

2. Karty Postaci:
Wzór jest następujący:

Imię i nazwisko
pseudonim
Narodowość
Klasa postaci - pełna dowolność. Człowiek, mutant, nadczłowiek, kosmita...wampir, pół-demon... Ogólnie wszystko, co w komiksach Marvela występowało.
Moce/zdolności - bez szaleństw proszę. Pamiętajcie, że jesteście bohaterami miejskimi. Więc starajcie się wymyślić takie moce, które nie rozwalają połowy NY pierdnięciem. Chociaż tutaj też pozostawiam pełną dowolność. Z jednym zastrzeżeniem: im moc potężniejsza, tym trudniej nad nią zapanować. Co w końcu może się skończyć autodestrukcją bohatera. Proszę też wypisać wszystkie przeszkolenia, jakie odbyła postać.

Strój i ekwipunek - Tutaj proszę o opisanie stroju i całego sprzętu, jakie postać nosi. + avatar.
Wygląd i charakter - wygląd normalny, bez stroju. Charakter może być dowolny(proszę pamiętać, że zreformowani przestępcy mają wszczepione kontrolne nanity, by nie sprawiały problemów)
Krótki origin - Nie interesuje mnie cała historia waszych postaci, chcę tylko wiedzieć, jak zwykły człowiek został bohaterem, ewentualnie kilka faktów z przeszłości, które wpłynęło na jestestwo bohatera. Myślę, że jedna strona A4 wystarczy.
Uwagi - czyli wszystko to, co powinienem wiedzieć jako miś gry, a nie pasowało do żadnego z powyższych punktów. Jakiś super-krewny, czy coś.

3. Postanowienia końcowe:
Liczba poszukiwanych graczy: 4-6
Minimalny wiek - +16 (żeby nie było: ja nikomu w dokumenty nie patrzę. :P)
Częstotliwość odpisywania - 1 post na 7 dni dla graczy/3-4 dla mnie
Karty wysyłać na maila: lechun8@wp.pl
Rekrutacja potrwa do 20.10.10.

-----------------------------

Na chwilę obecną KP dotarło do mnie od:
1. Arvelus - Sztuczna inteligencja w robo-ciele
2. Sylverthorn - człowiek wyczuwający aurę
3. kanna - mutantka manipulująca emocjami innych
4. Cold - demon manipulujący rzeczywistością
Lista na bieżąco uzupełniana.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D

Ostatnio edytowane przez Lechun : 19-10-2010 o 19:47. Powód: Wreszcie dotarłem do swojego kompa!
Lechun jest offline  
Stary 25-09-2010, 12:07   #2
 
Araks3's Avatar
 
Reputacja: 13 Araks3 nie jest za bardzo znanyAraks3 nie jest za bardzo znanyAraks3 nie jest za bardzo znanyAraks3 nie jest za bardzo znany
Ja wstępnie się zgłaszam. Mam tylko pytanie, czy dopuszczasz do gry postacie wyjątkowo złe? Psychopatów, morderców lub coś takiego? U Marvela różnie czasem z tym bywa.
 
Araks3 jest offline  
Stary 25-09-2010, 13:47   #3
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 79 Lechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znany
Psycholi przyjmuję. Jednak jeśli planujesz grać kimś o psychice zbliżonej do Bullseye'a, czy podobnej, będziesz się musiał liczyć z nanitami - taką nanotechnologią w zyłach, co to będzie razić prądem przy próbach niesubordynacji.

Chyba, że to będzie bardziej Punisher(również psychol, gdyby ktoś nie wiedział), czy Deadpool. Wtedy nie ma takiej potrzeby.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline  
Stary 26-09-2010, 13:19   #4
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 5180 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ja sobie zaklepuję miejsce. Już się rodzi wizja bohatera
 
Arvelus jest teraz online  
Stary 26-09-2010, 14:26   #5
 
Gratisowa kawka's Avatar
 
Reputacja: 14 Gratisowa kawka ma wyłączoną reputację
Cytat:
Jakiś super-krewny, czy coś.
Inspirujące. _^_ Kartę podeślę w ciągu przyszłego tygodnia.

EDIT: O mnie się proszę nie martwić, mam co chcę i teraz tylko zbiorę to do kupy.
 

Ostatnio edytowane przez Gratisowa kawka : 02-10-2010 o 07:41.
Gratisowa kawka jest offline  
Stary 26-09-2010, 18:59   #6
 
Sagon's Avatar
 
Reputacja: 166 Sagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie coś
Okej, spróbuję. Poproszę bilecik
 
__________________
Jeśli coś musisz zrobić to to zrób a nie gadaj o tym
Sagon jest offline  
Stary 27-09-2010, 00:04   #7
 
kelem's Avatar
 
Reputacja: 0 kelem nie jest za bardzo znany
Może i ja spróbuję
 
kelem jest offline  
Stary 27-09-2010, 15:36   #8
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 237 Cold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie cośCold ma w sobie coś
Również wstępnie chciałabym się zgłosić : ) kartę wyślę... na czas.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline  
Stary 27-09-2010, 23:38   #9
 
Sagon's Avatar
 
Reputacja: 166 Sagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie coś
Hmm, cały czas czekamy na misję demonstracyjną
 
__________________
Jeśli coś musisz zrobić to to zrób a nie gadaj o tym
Sagon jest offline  
Stary 28-09-2010, 00:05   #10
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 79 Lechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znanyLechun wkrótce będzie znany
A ja cały czas czekam na możliwość powrotu do mojego komputera.

Remont się przeciąga, a ja przepraszam za brak dema. :<
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166