Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-11-2010, 20:56   #1
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 99 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
[Storytelling, Autorski] Krwawa epidemia

18 grudnia 2010 roku, godzina 04:38, okolice Moskwy

Pułkownik Dovnikov wbiegł do gabinetu generała. Osoby zgromadzone wewnątrz dużego, gustownego pomieszczenia zamarły na chwilę. Wszystkie oczy utkwione były w pułkowniku, który dyszał, starając się złapać powietrze. W pomieszczeniu dało się wyczuć napięcie sięgające zenitu.
- Straciliśmy nad nim kontrolę.- wysapał Dovnikov, po czym zapadła martwa cisza. Po kilku minutach odezwał się generał Zamłotnikow.
- Panowie, czas udać się do schronów. Każdy z was dostał przydział do konkretnego miejsca, radziłbym się udać tam jak najszybciej. Pamiętajcie o tajemnicy państwowej. Samochody będą niedługo czekać na górze.- po tych słowach wstał i ruszył w stronę drzwi nie zwracając uwagi na pytania skierowane do jego osoby.
Jego równe, żołnierskie kroki oddalały się z każdą chwilą. W końcu z korytarza dobiegł resztę zgromadzonych dźwięk windy, po czym nastała cisza. Kilka osób skierowało się w ślad za generałem Zamłotnikowem w stronę windy. Reszta wykonywała pośpiesznie telefony.
Nikt nie słyszał cichego syczenia, które wydobywało się z umieszczonych tuż nad podłogą wlotów powietrza. Po kilku minutach jeden z naukowców zasłabł. Od razu podbiegł do niego jego współpracownik. Zbadał tętno, jednak pod palcami nie wyczuł tętna.
-Szybko, niech mi ktoś pomoże! – pociągnął za rękaw najbliższą osobę.
- Uciskaj tutaj – wskazał punkt na klatce piersiowej nieprzytomnego mężczyzny. Sam uniósł powiekę leżącego naukowca, po czym zamarł. Ręce zaczęły mu drżeć z nerwów, nie był w stanie sklecić dwóch słów.
- T… T… To… To wirus…- wymamrotał w końcu.
W tym momencie wszyscy w pomieszczeniu ponownie zamilkli.
- Boże, chro..- słowa urwały się w momencie, kiedy nieprzytomny do tej pory naukowiec wgryzł się zębami w szyję ratującego go przed chwilą mężczyzny. Rozległy się krzyki, w ułamku sekundy w ciele zarażonego znalazło się kilkanaście pocisków z broni noszonej do tej pory w kaburach.
Gaz zrobił swoje. Kolejne osoby padały nieprzytomne na ziemie. Po chwili wstawały, a ich przekrwione oczy i ślady krwi wypływające z nosa i oczu świadczyły o zainfekowaniu. Po dwudziestu minutach w tajnym pomieszczeniu nie było żywego człowieka. Byli za to martwi.


18 grudnia 2010 roku, godzina 11:21, Sankt Petersburg

Żołnierze strzelali do wszystkich. Ludzi, zarażonych, swoich kolegów. Nie potrafili na pierwszy rzut oka rozróżnić kto jest zainfekowany, a kto nie. Robili to bo wiedzieli, że na drugie spojrzenie może nie starczyć im życia.
- Ivanov, do mnie kurwa!- wykrzyczał dowódca.
- Znajdź mi kurwa działające radio, musimy dowiedzieć się co się kurwa dzieje!- wrzasnął na podwładnego, który ze strachem w oczach pobiegł wykonać zadanie. Przeskoczył prowizoryczną barykadę, licząc na szczęście i szybkie znalezienie działającego radia. Do barykady wrócił szybciej, niż mógł się tego ktokolwiek spodziewać. Jego koledzy z jednostki nie musieli zastanawiać się czy jest zdrowy czy nie. Ręka ociekająca krwią i rozerwany mundur na ramieniu dawał jasno do zrozumienia, iż nie jest już jednym z nich. Dostał kulkę prosto między oczy. Do krwi wyciekającej z oczodołów i nosa doszedł strumień z czoła.


19 grudnia 2010 roku, godzina 19:49, Lund, stan Nevada, USA

W miejscowym barze siedziało tylko kilka osób. Barmanka dolewała kawy, kątem oka zerkając co chwilę w stronę ustawionego na półce telewizora. Z resztą wszyscy zgromadzeni oglądali wiadomości.
- Po Berlinie i Hamburgu, Paryż został objęty kwarantanną. Jest to kolejne duże miasto w zachodniej Europie, w którym odkryto osoby zarażone wirusem „Zamta” atakującego od wschodu. Zamknięto lotniska, wjazd i wyjazd z miasta jest niemożliwy. – szybko acz wyraźnie mówiła spikerka.
-Ruskie to zawsze coś muszą spitolić. – splunął na ziemię jeden z okolicznych farmerów.
- Było na nich zrzucić bombę atomową, to by problemu nie było, ale nasz rząd to przecież dupki w garniturach. – kontynuował swój wywód filozoficzny.
- Przymknij się Ernie. – krzyknął ktoś z drugiego końca sali.
- Informacja z ostatniej chwili. Na terenie Stanów Zjednoczonych odkryto pierwszych zainfekowanych wirusem „Zemta”. Wojsko otoczyło kordonem szkołę podstawową w Waszyngtonie, wśród uczniów której było kilka zarażonych osób. W tym momencie nie mamy żadnych bliższych informacji co też stanie się z resztą przebywających na terenie szkoły dzieci i nauczycieli. – podała kolejną informację prezenterka. Zaraz potem dało się słyszeć dźwięk roztrzaskanej o podłogę filiżanki z kawą. Jedna z kobiet siedząca przy barze zemdlała. Zgromadzeni popatrzyli po sobie zdziwieni, po czym wrócili do oglądania wiadomości.
Nikt nie zauważył strumyka krwi wydobywającego się z jej nosa i oczu.

--------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich na mojej pierwszej sesji, którą będę miał przyjemność poprowadzić z Arsenem
Krótkie wprowadzenie powinno dać zainteresowanym ogólny obraz rozgrywki, która czeka na Was drodzy gracze Na wstępie zaznaczam iż waszym zadaniem nie będzie uratowanie świata i ludzkości, tylko przeżycie.
Świat jest na etapie walki z wirusem, nie jesteście ostatnimi ludźmi na świecie aczkolwiek sprawa nie wygląda różowo. Wirus przenosi się drogą kropelkową (dużo osób jest odpornych na ten wariant zakażenia) oraz przez pogryzienie/kontakt płynów ustrojowych (minimalne szanse na odporność).

A teraz kilka spraw organizacyjnych
KP proszę o przesyłanie do mnie bądź do Arsena na PW. Karta powinna zawierać:
Imię, nazwisko ew. przydomek,
Wiek,
Narodowość,
Wygląd wystarczy sam obraz,
Profesja czym zajmowaliście się do momentu wybuchu epidemii,
Charakter czyli słów kilka na temat usposobienia waszej postaci,
Historia głównie na jej podstawie dokonamy selekcji) prosiłbym aby wasze losy splatały się w wymienionym barze w miejscowości Lund w Nevadzie. Znać się nie musicie.
Ekwipunek,
Inne,

Prosiłbym o wybraniu umiejętności, jakie posiadacie oraz jakich wam brak (biorąc to na logikę: kierowca zawodowy potrafi dobrze prowadzić pojazdy, zna się w jakimś stopniu na mechanice ale nie ma pojęcia o operacji na otwartym sercu).
Kolejna sprawa. Nie przyjmujemy żołnierzy/najemników/potomków Rambo czy Terminatora. Jako że jesteśmy na terenie USA, dostęp do broni nie będzie trudny, jednak jak już wspominałem nie będziemy ratować świata, więc grupa Marines odpada.

Co do częstotliwości postowania. Tą sprawę dogadamy po skompletowaniu grupy. Jako że jest dwóch MyGy, możemy postować nawet codziennie jeżeli macie taką ochotę.
Graczy poszukujemy max 6. Rekrutację zamykamy 10 grudnia chyba że wcześniej skompletujemy drużynę i będziecie chcieli wcześniej zacząć

W razie jakichkolwiek pytań czy chęci wytknięcia błędów zapraszam tutaj, na PW bądź na gg (podany w profilu).
 

Ostatnio edytowane przez daamian87 : 16-11-2010 o 21:49.
daamian87 jest offline  
Stary 16-11-2010, 21:51   #2
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1709 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Z łaski swojej (a przy okazji wielkiej litości) zasilę szeregi tej sesji.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline  
Stary 17-11-2010, 14:11   #3
 
Wredotta's Avatar
 
Reputacja: 13 Wredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znanyWredotta nie jest za bardzo znany
Hmm w sumie ta sesja byłaby moją trzecią z obecnych, ale bardzo mi się spodobała. W najbliższych dniach wyślę swoje KP.
 
__________________
"Już, już, bo nie będzie gier wideo..."
Wredotta jest offline  
Stary 18-11-2010, 12:57   #4
 
Shawn's Avatar
 
Reputacja: 33 Shawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodze
A co mi tam. Zgłoszę się.
 
Shawn jest offline  
Stary 18-11-2010, 18:50   #5
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 202 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Jak ja kocham takie klimaty. Wpisuję się. Karta pójdzie na dniach wolnych od pracy (czyt. weekend )
 
Ziutek jest offline  
Stary 19-11-2010, 12:48   #6
 
Yanki's Avatar
 
Reputacja: 10 Yanki nie jest za bardzo znany
TAAAK! Czekałem na to, po upadku M. Brooksa od SWATA.
Zapisuję się a kartę ujrzycie może nawet dziś.
 
Yanki jest offline  
Stary 19-11-2010, 21:42   #7
 
arek9618's Avatar
 
Reputacja: 12 arek9618 nie jest za bardzo znanyarek9618 nie jest za bardzo znanyarek9618 nie jest za bardzo znany
KP poszla
 
arek9618 jest offline  
Stary 19-11-2010, 22:56   #8
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 99 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Na ten moment posiadam karty od: Fearqin'a, Slywalk'a oraz arka9618 Czekam na kolejnych śmiałków
 
daamian87 jest offline  
Stary 20-11-2010, 15:39   #9
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 261 Arsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie cośArsene ma w sobie coś
Zgłaszam się! ... eee ... zaraz ... ja tu mistrzuję, sorry :P

Dobra, teraz już trochę na serio. Miło by było, gdybyście KP przysyłali nie tylko to Damiana, ale też do mnie ;]
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:29   #10
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 202 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Czy broń można mieć już przy sobie?
 
Ziutek jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169