Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2015, 13:52   #1
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
[rekrutacja dodatkowa] WFRP2: Księstwa Graniczne - Ziemie Skradzione

Przyjmę jednego dodatkowego gracza.

Postać na 1500 PD (+ darmowe rozwinięcie). Dowolna rasa i profesja z oficjalnych materiałów WFRP2.

Cechy Główne tak, jakby na 2k10 wypadły same jedenastki i od tego poziomu możliwy min-max.

Żywotność - maksimum dla danej rasy.

Punkty Przeznaczenia - maksimum dla danej rasy.

Ekwipunek - podstawowy + z profesji + 20 zk na zakupy wg cen podręcznikowych + koń wierzchowy lub kuc, jeśli BG nie ma wierzchowca wg profesji.

Zdolności losowe mogą zostać wybrane przez gracza.

Zainteresowanych odsyłam do poprzednich tematów rekrutacji, tematu sesji i tematu komentarzy.

W największym skrócie sesja to klasyczny awanturniczy Młotek, bardzo graczocentryczny. Teatrem działań w wąskim ujęciu są Księstwa Graniczne, w szerszym - cały Stary Świat, bez "niewidzialnych ścian", bez sztywnych ram jakiegoś scenariusza, w końcu bez "plot armor" - jeśli gracze chcą zniszczyć Imperium, ja jestem od tego, by im to umożliwić.

Gramy w zasadzie tylko przez forum, każda kolejka to okazja do zdobycia PD, podjęcia decyzji niosącej istotne konsekwencje albo ryzyko śmierci i rzeczy gorszych niż śmierć. :grimdark:

Tempo gry ludzkie, ok. jedna kolejka na tydzień.

Odpis o dowolnej długości.

Tło fabularne - forma dowolna, może być Dziesięć Pytań. Motywacja postaci powinna zgadzać się albo chociaż nie kolidować z motywacjami drużyny.

PvP zabronione.

Gramy od ponad roku. Znajomość przebiegu sesji nie jest wymagana.

Pytania i zgłoszenia proszę tutaj (tak, karty postaci też). PW mam wyłączone.

Sznurki:.

Szablon KP dla człowieka.

Przykład wypełnionej karty postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-10-2015 o 14:42.
Lord Cluttermonkey jest offline