Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-05-2014, 22:34   #1
 
Durendal's Avatar
 
Reputacja: 304 Durendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skałDurendal jest jak klejnot wśród skał
+18 [CyberPunk 2020] 101 kilometr (Kościej)

[media]http://www.youtube.com/watch?v=M1Q40WqLknk[/media]


***

Zachrypnięty, głęboki głos wypełniał nieposiadającą żadnej formalnej nazwy mordownię, przez miejscowych nazywaną "U kulawca". Żołnierze Izmaiłowskiiej, miejscowej rodziny mafijnej zebrali się na wpitkę i wspominki. Surowe, nierzadko poprzecinane bliznami i tatuażami twarze "sierioznych malczików", weteranów wszystkich wojen które ten kulawy kraj prowadził w ciągu ostatnich dwudziestu lat zastygły w melancholijnym zamyśleniu. Zimne na co dzień oczy ludzi, którzy utrzymywali się z zabijania, zastraszania i okaleczania innych, błyszczały wzruszeniem na myśl o kumplach, którzy nie dali rady wrócić do domu. Piosenka skończyła się i wybrzmiewała w ucichłej sali przez długą chwilę. W końcu wszyscy zebrani podnieśli się i w milczeniu wychylili toast za poległych towarzyszy, szklankami do dna jak kazał zwyczaj. Saszka-gitarzysta zmienił repertuar i popłynęły piosenki nowszej daty, błatne piosenki z ich teraźniejszego życia o łupach, zabójstwach, obławach, więzieniach. Alkohol płynął rzeką a godzin umykały jedna za drugą jak kule z lufy automatu...


Walenie w drzwi było jak uderzenia młotkiem w założone na głowę wiadro, wwiercało się w czaszkę, oszałamiało i wyrywało z objęć snu. "Koszka" rozkleił zaropiałe powieki i bełkocząc pod nosem wiązankę przekleństw rosyjskich, gruzińskich, czeczeńskich przeplatanych tu i ówdzie bluzgiem po wietnamsku lub chińsku zwlókł się z łóżka wodnego, przykrytego jedwabną pościelą wyjmując spod niego odrapanego aks-74u z podwieszonym granatnikiem i dwoma sklejonymi taśmą czterdziestopięcionabojowymi magazynkami. Nie przejmując się ubieraniem ruszył przez zagracony, luksusowo urządzony pokój świecąc jasną skórą pokryta gęsto tatuażami opowiadającymi długą i barwną historię jego bandyckiego życia.

- Ubiję jak psa, nakarmię skurwysyna jego własnymi jajcami.

Warczał idąc do drzwi. Jednak kiedy je otworzył i zobaczył wyraz twarzy dwóch swoich poruczników, którzy za nimi stali, wściekłość i resztki alkoholowego upojenia błyskawicznie się ulotniły.

-Kto?

Rzucił, przez skórę wyczuwając co za chwilę usłyszy.
-Saszka. Odpowiedział "Wiertaliot"- pokryty bliznami od oparzeń były pilot wojskowy. Szram dorobił się kiedy jego maszynę zestrzelił jakiś szmatogłowy nad górami. W bezsilnej złości "Koszka" rąbnął w futrynę, aż poleciały drzazgi.

-Gdzie i jak? - Zapytał zduszonym głosem. Głos zabrał teraz chudy jak kościotrup, wychowany od dziecka na ulicy "Stakan", o którym mówiono, że samą śmierć przepił jak po niego przyszła, dlatego przeżył już co najmniej pięć zamachów na siebie.

-Dorwali go jak wracał od "kulawca" truchło znaleźliśmy prawie w samym środku parku, tak samo jak Sieroża, Kola i Witia, zarżnięty jak świnia. Ucięli mu język, a potem poderżnęli gardło.

-Ktoś coś widział?

-Parę osób mówiło, że w nocy ktoś strzelał w parku, ale tam praktycznie co noc jakaś rozpierducha więc się nie przejęli. A tak samo jak poprzednio strzelał tylko Saszka, wywalił całą amunicję, ale nic mu to nie dało, poza nim, żadnych trupów, żadnych śladów juchy, nic.

-Ja pierdole nigdy nie widziałem nikogo kto by strzelał lepiej niż Saszka, był snajperem w jebanym specnazie GRU!
- Wrzasnął.

-Łusek z jego broni jest pełno wszędzie, wygląda na to, że ganiali za nim aż się wystrzelał i albo nikogo nie trafił albo ktoś tam zajebiście wysprzątał.
"Koszka" przez chwilę głęboko oddychał opanowując się po czym szczekliwym, nawykłym do wydawania rozkazów głosem zaczął wydawać dyspozycje:

-Od tej chwili nikt, nigdzie nawet do pierdolonego kibla nie chodzi sam, jak któryś będzie chciał zerżnąć dziwkę to będzie się musiał pogodzić z tym, że będzie się bawił z kolegą. Wzmacniamy ochronę wszystkich interesów, wyciągnijcie z magazynu długą broń, granaty nawet pierdoloną haubicę jeśli jakaś się zaplątała. Nikt nie wychodzi na ulicę bez obstawy, broni i ubezpieczenia. Pogońcie runnerów, chce mieć stały i bezpieczny kontakt między wszystkimi. Ja muszę dać znać bossowi i starszym. A wasza brocha to, to żeby każdy nawet najbardziej zapuszczony żul, każdy półprzytomny ćpun, każda małolata która daje dupy za działkę albo cygareta wiedziała, że za każdą informację o tych suczych synach którzy tak urządzili naszych płacimy jak za głowę pierwszego sekretarza, a kto ich palcem pokaże temu do końca parszywego żywota niczego nie zabraknie, poniali?!

-Tak toczno!
- odkrzyknął "Wiertaliot". "Stakan" tylko skinął głową i już obaj prawie biegiem oddalali się korytarzem. "Koszka" zamknął drzwi i pogrążył się w niewesołych myślach. „To już czwarty jego żołnierz w tym miesiącu, a on nie miał zielonego pojęcia kto i za co go zabił. Wiedział bardzo dobrze, że w ostatnim czasie ludzie ginęli w podobny sposób w każdej parszywej dzielnicy Moskwy. Nawet mentom ktoś się dobrał do skóry. Wszyscy, i ci za prawem i poza nim robili się coraz bardziej nerwowi. "Albo będzie "schodka" albo wojna jakiej Moskwa jeszcze nie widziała” -pomyślał sięgając po zabezpieczony przed wszelkim podsłuchami i inwigilacją komunikator…***Powyższym wstępem fabularnym otwieram rekrutację do pierwszej części przygody z CyberPunkiem w ZSRR pod moim i Rudej patronatem - mamy nadzieję, że się wam spodoba i będziecie chcieli się z nami pobawić dłuższy czas.

 Konkrety:


1) Sesja przeznaczona jest dla dojrzałych emocjonalnie graczy w wieku +18. (Wielokrotnie będą pojawiać się w niej opisy brutalnych, niemoralnych i nieakceptowalnych społecznie scen, a język używany do prowadzenia sesji będzie często bogaty w wulgaryzmy. Dlatego bardzo proszę o nie zgłaszanie się osób dla których taki sposób ekspresji jest nieakceptowalny.)

2) Podstawą tworzenia świata, w którym będzie się toczyć akcja sesji jest Solo of Fortune vol. 17, No. 13. oraz autorskie pomysły MG czerpiące z więziennej i bandyckiej historii kultury rosyjskiej w tym także sławnego 101 kilometra.

3) Chcielibyśmy żebyście przy tworzeniu postaci uwzględnili ich młody wiek: 12-17 oraz umiejętności, chociażby szczątkowe, działania w grupie. Innymi słowy unikamy aspołecznych postaci, więc i wy ich unikajcie ponieważ wszyscy gracze tworzą jeden gang. Jesteście zgraną paczką, która już nie jedno przeszła. Stąd też wasza wspólna siedziba, sprzęt i kasa.

4) Sesja jest storrytellingowa i mimo szybkiego rozwoju akcji będzie pozostawione sporo miejsca na przemyślenia i emocje postaci.

5) Dopuszczalny limit graczy na sesję to 3-5 graczy.

6) Czas trwania rekrutacji to 1,5 tygodnia. Po tym okresie spotkacie się wszyscy w komentarzach i ustalicie wspólną historię razem z nami - GM'ami. Powiedzmy, że będziecie mieli na to tydzień - potem ruszy sesja.


 Szczegóły i wymagania:


MECHANIKA:

- Sesja będzie storrytellingowa.
- Mechanika pełni funkcje czysto pomocnicze i przeznaczona jest dla MG.
- Kości nie będą zbyt często w użyciu, głównie ważne jest to co ktoś napisze (Nie będzie to standardowa mechanika CP będzie z nią co najwyżej luźno związana).
- W sesjach będzie zachowany typowo RPG-owy element losowości.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ODPISYWANIA POSTÓW:

- Częstotliwość zależy od graczy.
- GM’owie przychylają się do 1-2 postów graczy na tydzień.


CZAS I MIEJSCE AKCJI:


- Cyberpunkowym Związku Suwerennych Republik Radzieckich.
- "Moskiewski 101 kilometr".
- Rok 2020 (w Neo-Rosji rządzą komuniści).

KARTY POSTACI:

1) Powinny być opisowe.
2) Ich długość zależy od samych graczy.
3) Mają za zadanie prezentować postać w możliwie najdokładniejszy sposób.
4) Preferujemy formę docu, ale inne też są akceptowane.
5) Same KP powinny zawierać:
 • Imię i nazwisko oraz ksywa.
 • Wiek.
 • Profesję.
 • Dokładny opis postaci:
  - jej sfery fizycznej,
  - emocjonalnej,
  - intelektualnej,
  - duchowej.
 • Historie postaci.
 • Umiejętności i uzdolnienia postaci.
 • Własną opinię postaci o niej samej.
 • Kontakty.
 • Wykaz sprzętu - także cybernetyki, którą bardzo trudno w Neo-Rosji zdobyć, a jeżeli jakaś jest dostępna to wygląda jak... hmn powiedzmy sobie delikatnie, że wygląda ordynarnie.
 • Czego gracz oczekuje od sesji - Innymi słowy czy chciałby pobawić się w tępą rąbankę, zagadki logiczne lub inne.
 • Bardzo chętnie przyjmiemy karty wraz ze zdjęciami.

KONTAKT:

- PW
- e-mail: apiimike_ws[at]tlen.pl
- gg: 1206449
(Miło by było, gdybyście się podpisywali. )

TERMINY:

Termin nadsyłania kart: 28.05.2014 r.

Termin rozpoczęcia sesji: 04.06.2014 r.

***

Mała niespodzianka od MG: wysyłając KP do którejkolwiek z sesji czy to: [CyberPunk 2020] 101 kilometr (Wij) czy [CyberPunk 2020] 101 kilometr (Kościej) określacie swoje preferencje co do MG. Jednakże wasze postacie mogą zostać zakwalifikowane do innej sesji niż je zgłaszaliście, na podstawie dopasowania postaci do grupy. Oczywiście w przypadku gdybyście chcieli zrezygnować, przy takim przeniesieniu, jest to możliwe. Musicie wziąć pod uwagę, że sesje będą rozgrywane równolegle, a nawet może zdarzyć się między nimi interakcja.

***

Pozdrawiamy i zapraszamy do rekrutacji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Kerm : 20-05-2014 o 09:29. Powód: Proszę nie używać koloru czerwonego.
Durendal jest offline  
Stary 20-05-2014, 15:55   #2
 
Proxy's Avatar
 
Reputacja: 14441 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Ha, prawie rok w moich materiałach leżał pewien art, który jest tutaj, jak w mordę strzelił, idealny!

Zgłaszam się a karciochę doślę w terminie.

EDIT:
Posłane.
 

Ostatnio edytowane przez Proxy : 21-05-2014 o 22:11.
Proxy jest offline  
Stary 24-05-2014, 16:45   #3
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 2070 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Pozostały 4 dni do końca rekrutacji do tej pory otrzymaliśmy jedną pełną kartę postaci. Wszystkie osoby, które chciałyby zagrać (a wiem, że takie są) proszę o wysyłanie kart.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Stary 27-05-2014, 21:44   #4
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 2070 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Czas macie do jutra 23:59. Brakuje jednej karty postaci żeby rozpocząć sesję.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Stary 29-05-2014, 07:08   #5
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 39115 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Trochę się pochorowałem i dopiero dzisiaj dochodzę do siebie prześlę tę kartę
 
__________________
Miłość (do RPG) w czasach zarazy. Problemy zdrowotne będą opóźnienia w postach przepraszam w kontakcie z lekarzami
Brilchan jest teraz online  
Stary 29-05-2014, 14:25   #6
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 2070 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ok, poczekamy. Dokładnie tylko określ w swoim KP, którego MG preferujesz i będziemy mogli zaczynać.

Informuję, że na pewno jedna sesja ruszy. Jeśli ktokolwiek jeszcze będzie chciał zgłosić postać to:

PRZEDŁUŻAMY TERMIN DO DZISIAJ DO 23:59.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Stary 29-05-2014, 22:44   #7
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 39115 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Człowiek kładzie się koło 17 z myślą "Mam jeszcze tyle czasu wstanę za godzinkę" budzi się o 22:33 :P los chyba nie chcę żebym zagrał w tej sesji ale mimo wszystko zabawię się w RPGowe oszukać przeznaczenie i spróbuje dokończyć tą KP :P

EDIT: Wysłane
 
__________________
Miłość (do RPG) w czasach zarazy. Problemy zdrowotne będą opóźnienia w postach przepraszam w kontakcie z lekarzami

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-05-2014 o 00:04.
Brilchan jest teraz online  
Stary 30-05-2014, 00:15   #8
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 2070 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
OFICJALNIE ZAKOŃCZYLIŚMY REKRUTACJĘ DO SESJI 101 KILOMETR.
(Prosimy o zamknięcie wątków i przeniesienie ich do archiwum.)

Do sesji zakwalifikowali się:
-Azrael1022
-Brilchan
-Fantomeks
-Proxy

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM GRACZOM, KTÓRZY WEZMĄ UDZIAŁ W PRZYGODZIE prowadzonej przez smoka:
 
Załączone Grafiki
File Type: jpg wij.jpg (8.9 KB, 4 wyświetleń)
lastinn player
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:21.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169