Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-12-2006, 14:29   #1
 
arsad's Avatar
 
Reputacja: 15 arsad nie jest za bardzo znanyarsad nie jest za bardzo znanyarsad nie jest za bardzo znany
Gra Endera - O. S. Card

Witam, potrzebuję 8 - 12 graczy, przyjmę zarówno weteranów, jak i zupełnie zielonych. Częstotliwośc pisania postów 1/24 h. NIE WYMAGAM ZNAJOMOŚCI KSIĄŻKI. Sesja odgrywac się będzie w świecie bardzo podobnym(ale nie identycznym) do świata znanego z książki Orsona Scotta Carda "Gra Endera".

Akcja toczy się na Ziemi w XXII wieku. Panuje pokój, państwa nie toczą ze sobą wojen. Nasza planeta przetrwała już dwie inwazje obcych, ostatnia z nich miała miejsce 80 lat temu. Ludzkośc przeżyła dzięki sprytowi swego dowódcy. Teraz, kiedy istnieje zagrożenie trzecią inwazją Hegemon postanawia założyc Szkołę Bojową, do której uczęszczają najinteligentniejsze dzieci z całej planety. Szkoli się tam je na przywódców. Wszyscy mają nadzieję, że wśród tych dzieciaków trafi się geniusz zdolny do odparcia kolejnego ataku obcych. Gracze wcielą się w sześcioletnie(!), nadzwyczaj inteligentne dzieci, które właśnie zostały wybrane na nowych uczniów Szkoły Bojowej.

Karta Postaci:
Imię i nazwisko:wiadomo

Pochodzenie: kraj(nazwy dzisiejsze, na Ziemii panuje podział na kraje subordynowane, czyli takie, które przestrzegają przepisów oraz niesubordynowane, czyli takie które nie przestrzegają przepisów dot. m. in. ilości dzieci, wyznawanej religii itd.) Pytania, czy kraj jest subordynnowany, czy nie, słac mi na GG lub na PW.

Historia postaci: pamiętajcie, że to historia sześciolatka, więc bez żadnych heroizmów.

Statystyk na razie nie ma, pojawią się one już w trakcie rozgrywni, istnieje możliwośc rozwoju postacii na wyższe poziomy doświadczenia, ekwipunku także nie trzeba podawac, gdyż wszystko dostaniecie, jak traficie do Szkoły Bojowej.

Wszystkich żądnych natychmiastowej walki z obcymi od razu ostrzegam, że okres szkolenia będzie długi, jeśli więc liczycie, żże lata, które dzielą was do dorosłości upłyną w kilka tur, to się rozczarujecie. Wszystkich chętnych zapraszam!

MOJE GG: 318383
 
arsad jest offline  
Stary 31-12-2006, 15:54   #2
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 173 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
8-12 graczy!? Yarot z Milly przeżywają rzeźnie z 7 graczami w SLND, ja ledwo trzymam swoich w Planewalkersach, a jest ich blisko połowa z tego, ilu Ty chcesz przyjąć. Arsad, po Twoich problemach w Eragonie z dyscypliną wśród graczy radziłbym Ci raczej poprzestać na 4-6 graczach, tak jest o wiele łatwiej. Naprawdę

Pozdr, Kutak

Po postu poniżej:

Ja tylko radzę
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 31-12-2006, 15:56   #3
 
arsad's Avatar
 
Reputacja: 15 arsad nie jest za bardzo znanyarsad nie jest za bardzo znanyarsad nie jest za bardzo znany
Tak, tylko że tutaj podzielę graczy na 2 drużyny, poza tym w Eragonie dałem sobie radę.
 
arsad jest offline  
Stary 31-12-2006, 17:50   #4
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 643 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
Więc przyłączam się

Jack Garner- USA-Chicago , wyznanie rzymsko-katolickie z pochodzenia polak, ciemnooki, szatyn

Historia: Jedyny syn pułkownika i nauczycielki, jego ojciec marzy o tym by jego pierworodny poszedł w jego ślady i chce by został kadetem elitarnej Szkoły Bojowej.
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline  
Stary 31-12-2006, 18:25   #5
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1826 Koinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłośćKoinu ma wspaniałą przyszłość
Dobra to ja tez się przyłączam

Imię i nazwisko: Alex Beilv

Pochodzenie: USA- Floryda (z pochodzenia Polak), wyznanie rzymko-katolickie

Opis- Oczy zielone, włosy- ciemny bląd

Historia: W wieku pięciu lat, przeprowadził się z Polski do USA, na Floryde. Jego nadzwyczajną inteligencje od razu odkryto. Matka- Naukowiec, ojciec- Generał. Alex ma także siostre, która ma 15 lat. Ojciec bardzo chce aby jego syn poszedł do elitarnej Szkoły Bojowej, ale matka jest przeciwnego zdania, bardzo sie martwi o swojego syna.
 
Koinu jest offline  
Stary 31-12-2006, 19:46   #6
 
Olimpius's Avatar
 
Reputacja: 70 Olimpius ma wyłączoną reputację
No to ja jako trzeci (na dwunastu(!))

Imię i nazwisko: Maksymilian Balicki , Pochodzenie: USA- zachodnia Wirginia (pochodzenie polskie), wyznanie: brak (jestem filozofem i moją wiarą jest tylko nauka:P), Opis: Niebieskie oczy, kruczoczarne włosy.

Historia: To m.in. za moją sprawą została powołana Szkoła Bojowa (był to mój pomysł na jej stworzenie, który podałem odpowiednim władzom, a ci zrobili resztę). No cóż... Jaki pięcio latek by na to wpadł... Nie dali nam wyboru i "poprosili" o natychmiastowe przeprowadzenie się do USA. Rodzice to zwykli szarokomórkowce, którzy chcą być dumni ze swojego dziecka.
 
Olimpius jest offline  
Stary 31-12-2006, 19:59   #7
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 2203 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
To ja się zgłaszam, kartę podeślę na priv
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline  
Stary 31-12-2006, 20:39   #8
 
Djlarry's Avatar
 
Reputacja: 14 Djlarry ma wyłączoną reputację
No ja też sie zgłaszam bo mrówa mówi ze juz nie dam rady sie wbić do eragorna
wiec zaszaleje tutaj :P

Imie i nazwisko : Larry Bajer , Pochodzenie polska wyznanie Rzymsko-katolickie
opis:Niebieskie oczy , blond włosy

Historia: Larry od urodzenia interesował sie muzyką gdyż jego ojciec jest Dj-em za to matka jest sędzią. Jego talent polega na tym że umie zagrać na wszystkim i do tego wspaniale
ale jego ulubionym sprzętem jest konsola (konsoleta dj-ja zamiłowanie po tatusiu tak samo jak motoryzacja) potrafi dzięki niej wydobyć takie dźwięki które zakłócają prace urządzeń elektrycznych . Gdy miał 5 lat Ojciec wysłał go na treningi sztuk walki tym samym wieku dostał pierwszy motor juz po tygodniu robił stójke na baku. Po za tym jak na 6 letniego chłopca uwielbia sie powygłupiać (wydaje sie jak by miał nie 6 a 16 lat)
szybko sie zaprzyjaźnia nawet ze starszymi od siebie
 
Djlarry jest offline  
Stary 31-12-2006, 20:41   #9
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 751 Lhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwuLhianann jest godny podziwu
YY, jakby to rzec...

Szkoła Bojowa ma dłuuuugą historię według książki 'Gra Endera' i ostatniego zbioru opowiadań dotyczących Endera i jego przyjaciół.
Arsad, jeśli pozwolisz, to opowiem na jakiej zasadzie wygląda rekrutacja do Szkoły Bojowej, i realia dzieciństwa w tym świecie.

Zasadniczo każdej parze chcącej mieć dzieci ( na Ziemi of coz) przysługuje jedno, maksymalnie dwoje.
Dzieci są projektowane inżynierią genetyczną- ich wygląd, zainteresowania, to jakie będą pod względem umysłowym.
Każde dziecko tuż po urodzeniu ma zakładane tzw. czujnik na kark.
Czujnik ów ma za zadanie rejestrować i przekazywać wojskowym służbom wszelkie istotne dane na temat dziecka, jego zachowania, myślenia, kontaktów z innymi osobami.
Dzieci jakie zostaną uznane za odpowiednie, trafiają w wieku lat pięciu, sześciu do szkoły Bojowej.
Czemu?

Z prostej przyczyny.
Od dawna trwa wojna.
Straszna wojna.
Ludzie skolonizowali większość znanego wszechświata.
Spotkali jak dotąd jedną < w czasie dziania się 'Gry Endera'> jedną rasę inteligentną.

Robale.
Nazywani są robalami ze względu na budowę, budzą wstręt i odrazę w ludziach samym widokiem.
Niszczą wszelkie wytwory ludzkie i ludzi jakich znajdą na swej drodze.
Wojna trwa na planetach i w przestrzeni kosmicznej.

Na początku wojny, ponad 70 lat temu powstała Szkoła Bojowa.
Naukowcy doszli do wniosku iż sześcioletnie dzieci o właściwych predyspozycjach jak najbardziej nadają się do ukierunkowania na doskonałych strategów, taktyków i wojowników.
Szkolenie w Szkole jest mordercze.
Kadeci Szkoły już na samym początku przestają być dziećmi.

Co do samego świata - zaawansowana inżynieria biogenetyczna.
Zaawansowaną inżynierią cybernetyczna.
Zaawansowana sztuczna grawitacja.
S.I. kierujące statkami kosmicznymi.
Loty kosmiczne z prędkością FTL ( fast than lifht - szybciej niż światło).
Łacznie z konsekwencjami tej szybkości.
Wylatując z jednej planety na drugą , gdy realny czas dla pasażera wynosi miesiąc, może dwa, to na planetach w tym samym 'czasie' upływa po kilkadziesiąt lat.
Konsekwencja szybkości FTL (Kto czytał książki Sci-Fi Ursuli Le Guin będzie wiedział o czym piszę.)


Tak sobie myślę, i stwierdzam, że może złoże postać.
Jeśli MG pozwoli mi na pochodzenie z Trondheim (planeta wspomniana na początku 'Mówcy Umarłych')

p.s. jej, co wy z tym 'z pochodzenia polak'.
rozumiem, że wstęp napisany przez Carda specjalnie do polskiego wydania książki miał tytuł "Chłopiec z Polski", ale nie każdy może być przecież Andrewem Wigginem, prawda?
:P:P:P:P
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline  
Stary 31-12-2006, 21:03   #10
 
imported_mrowa147's Avatar
 
Reputacja: 14 imported_mrowa147 ma wyłączoną reputację
Witam MG w następnej sesji mam nadzieje że będzie szło wszystko zgodnie z planem POWODZENIA

Imię:Xerxesie Szandor LaVey

Pochodzenie:San Francisco (Kalifornia)

Wyznanie:Satanistyczne

Historia:Xerxesie jest synem Anton Szandor LaVey który w roku 2166 założył oficjalny
Pierwszy Kościół Satanistyczny w San Francisco.Matka jego Blanche Barton jest
pisarką i wydała książkę napisaną przez swojego męża.Xerxesie ma również
dwie starcze siostry Karli i Zeenie w wieku dwanaście i siedem lat..Xerxesie jest
blondynem dosyć pulchnym o brązowych oczach.
 
__________________
Życie to nieustanna gra i walka o przetrwanie, a śmierć czycha na nas każdego dnia czai się za każdym rogiem i drzewem czeka jedynie na nasze powinięcie się nogi
imported_mrowa147 jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166