Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-03-2007, 21:31   #1
 
kali0's Avatar
 
Reputacja: 122 kali0 ma wyłączoną reputację
[Śródziemie autorski] Władca Pierścieni nowa przygoda.

Historia ta zaczyna się 100 lat po tym jak został zniszczony pierścień Saurona, a Elrond, Garadiela, Gandalf i Frodo popłynęli do nieśmiertelnych krain elfów. W tym czasie na terenach Śrudziemia dużo się zmieniło Rohan nie był już królestwem tylko siedzibą i największą szkołą magów, Gondor otrzymał połowę ziem Rohanu a na jego tronie zasiadał wnuk Aragorna o imieniu Gertnar jedyne, co się nie zmieniło to Rivendel, którym teraz zarządzał Arnathel jednak nie był on spokrewniony z Elrondem. Uważano również, że orków na świecie już nie ma jednak już niedługo miało się okazać, że wszyscy się mylą. Pięćdziesiąt lat temu orkowie znów się przebudzili bez wiedzy ludów Śrudziemia i rozpoczęli budowę nowego mrocznego imperium pod powierzchnią Mordoru, a kierował nimi nie, kto inny jak sam Sauron, a jak to się stało zaraz wyjaśnię. Okazało się, że Sauron nie tylko do pierścienia przelał cząstkę siebie, ale również nieświadomie do młota, którym go wykuwał. On sam tego nie wiedział jednak niedawno jego wszystkowidzące oko znów zabłysło pod ziemią jednak mu to nie przeszkadzało gdyż jego wzrok przeszywał nawet skorupę ziemską. Po długich rozmyślaniach zrozumiał, co przywołało go do ponownego życia i po 50-sięciu latach przygotowań znów wysłał swoich jeźdźców jednak tym razem w poszukiwaniu młota, na którym widnieją te same napisy, co na pierścieniu. Sauron by zwiększyć swe, szanse na zwycięstwo przekabacił na swoją stronę i sprowadził z nieśmiertelnych krain elfów Elronda, Garadiele i co najgorsza Gandalfa. Jednak jego plany szybko zostały wykryte przez trzech mędrców Rohanu i postanowili oni zebrać kilku śmiałków, którzy podjęliby się misji znalezienia młota Saurona i zniszczenia go w Mordorze. Jak to miało miejsce 100 lat temu i tym razem zebranie odbyć się miało w Rivendel, dlatego Arnathel i trzech magów Erinal, Glodin i Leonidas czekali na przybycie śmiałków z całego Śrudziemia, którzy są gotowi podjąć to wyzwanie.

INFORMACJE O SESJI:

1. Preferuje sesje z trzema graczami jednak, jeżeli będzie dużo chętnych to max z 4 graczami, ale to już będzie naprawdę max
2. Sesje rozpoczniemy najprawdopodobniej za trzy tygodnie, czyli 24 marca tego roku jednak możliwe, że szybciej, jeżeli zdołam zebrać trzech graczy.
3. Karty postaci proszę umieszczać w tym temacie jak również wyślijcię mi na PW.
4. Sesje toczyć będziemy przez snucie opowieści, a to czy ktoś np. wygra walkę z jakimś potworem będę decydować ja gdyż oczywiste jest że nie pokonacie od razu super potężnych potworów i nie użyjecię np. potężnych czarów.
5. Najłatwiej dostać się będzie tym którzy wymyślą ciekawą historię oraz wygląd i charakter gdyż to te rzeczy dla mnie liczą się najbardziej.

KARTA POSTACI POWINNA ZAWIERAĆ:
Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Rasa:
Profesja:
Umiejętności:
(według rasy i profesji)
Wygląd:
Charakter:
Historia:
(jak najciekawsza, jeśli można w historii powinna znaleźć się specjalna rzecz z waszego życia którą umieścicie w ekwipunku )
Ekwipunek: (oczywiście z umiarem, powinna się tu także znaleźć jakaś specjalna rzecz z waszego życia np. jakiś amulet, księga, pomagający ci ptak itp. )

Rasy:
-człowiek
-elf
-półelf
-krasnolud :

Profesje:
-rycerz
-mag
-alchemik
-druid
-skrytobójca
-łucznik

UWAGA!!!!
Jest to moja własna wizja Śródziemia.
 
__________________
"Anduril płomień zachodu wykuty ze zwonków Narsila"(Władca Pierścieni Powrót Króla)
kali0 jest offline  
Stary 04-03-2007, 21:45   #2
 
cynis's Avatar
 
Reputacja: 355 cynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skał
Ja bardzo chętnie zagram. Zawsze chciałem mieć okazje odwiedzić Białe Miasto, Rivendale czy choćby Mordor. Co do historii, skoro mamy trzy tygodnie to powinienem się wyrobić przed końcem tygodnia ale muszę to przemyśleć.

Pozdro,
cynis
 
__________________
Nie bój się śmiać z samego siebie. W końcu jest szansa, że przegapisz żart stulecia.
cynis jest offline  
Stary 04-03-2007, 21:46   #3
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 116 Macharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znanyMacharius wkrótce będzie znany
Piszę się na sesje ale zastanawia mnie czemu wśród ras grywalnych zabrakło hobbitów?
 
Macharius jest offline  
Stary 04-03-2007, 21:50   #4
 
Panda's Avatar
 
Reputacja: 536 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zapisz mnie na liste chetnych KP dostaniesz albo jutro albo do konca tygodznia
YankeS ale to nie ma sie sztywno ksiazki trzymac... Ehh daj se na luz
 
Panda jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:06   #5
 
kali0's Avatar
 
Reputacja: 122 kali0 ma wyłączoną reputację
Chciałem poprostu znaleźć ciekawą fabułe i nie chce niszczyć tego co już jest może Gandalf umarł i został przywrucony do życia ale popłynoł do nieśmiertelnych krain elfów i tam żył skąd wiecie że nie po drugie skąd wiecie że niziołki już wygineły przecież nie ma kolejnej serii WP więc tego nie możecie wiedzieć a to że Sauron powrócił to już moja wyobraźnia i tak wogule czemu bym miał się na tym przejechać. Dlatego jak piszą inni wyluzujcie.

PS
Ogladałem WP chyba 30 razy każdą część i znam je na pamięć więc nie mów mi że nieznam się na WP choć wiem że książka różni sie troche od filmu ale to nieważne.
 
__________________
"Anduril płomień zachodu wykuty ze zwonków Narsila"(Władca Pierścieni Powrót Króla)
kali0 jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:17   #6
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 172 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
kali0, i prowadź! Może wspólnie zastanówmy się, skąd wzięły się te elfy, a śmierć Gandalfa uznajmy za przejęzyczenie. To twój świat, Kali, tylko i wyłącznie twój-i to Ty go kreujesz! W razie jakichkolwiek problemów oferuje swoją pomoc- pisz na PW
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:19   #7
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 917 Milly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwuMilly jest godny podziwu
To nie jest topik do dyskusji na temat tego czy MG może zmienić fabułę książki i nagiąć ją do swoich wyobrażeń czy nie. To jest REKRUTACJA i jeśli znajdą się chętni, którzy będą chcieli grać w tym świecie i nie będzie im przeszkadzała jakakolwiek niekonsekwencja co do fabuły książki, to grać będą czy kogoś to bulwersuje czy nie. Dlatego bardzo proszę o zaprzestanie tej dyskusji, bo jeśli ktoś dorzuci jeszcze jednego posta nie na temat to dostanie warna. Komuś się nie podoba taka sesja to niech jej po prostu nie czyta, a jak chcecie podyskutować na temat tego czy można adaptować fabułę książki na potrzeby własnej sesji, to otwórzcie nowy temat.

Pozdrawiam
-M-

P.S.: Kali0 - ORTOGRAFIA i gramatyka!! Wybacz, ale Twoich postów nie da sie czytać, więc albo używaj opcji sprawdzania pisowni na forum, albo w jakiś inny sposób zadbaj o poprawność chociażby ortografii, bo to po prostu koszmarek.


EDIT:
Usunęłam wszystkie komentarze nie na temat i rozdałam dwa warny. Nie będę przymykać oczu na jawną ignorancję próśb moderatora - a to właśnie miało miejsce. I ostrzegam po raz kolejny, polecą dalsze warny jeśli ktoś znowu podejmie ten temat. To nie jest miejsce na dyskutowanie o tym kto i jak powinien prowadzić przygody na podstawie WP.
 
Milly jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:21   #8
 
kali0's Avatar
 
Reputacja: 122 kali0 ma wyłączoną reputację
Mam już pomysł jeżeli chodzi o elfy powiedzmy że to tajemnica i bohaterowie dowiedzą się jak elfowie powrócili do Śródziemia podczas sesji a Gandalf żył przecież w nieśmiertelnej krainie elfów więc może i on stał się nieśmiertelny a dzięki Sauronowi mógł żyć dalej i powrócić wraz z innymi do Śródziemia.

I to koniec niech grają ci którym odpowiada moja fabuła a inni jeżeli nie chcą to trudno i tyle.
 
__________________
"Anduril płomień zachodu wykuty ze zwonków Narsila"(Władca Pierścieni Powrót Króla)
kali0 jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:26   #9
 
Lenin's Avatar
 
Reputacja: 109 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Ogólnie może być ciekawie i chętnie wziąłbym w tym udział np. w roli pół elfa łucznikaA wszelkie swoje uwagi podeśle na PW coby nie robić śmietnika w rekrutacji.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)
Lenin jest offline  
Stary 04-03-2007, 22:27   #10
 
Panda's Avatar
 
Reputacja: 536 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
kali0, olej ich uwagi i prowadz rekrutacje ;0 ja Ci podesle KP za kilka dni (mam troszki czasu)
 
Panda jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166