Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-04-2007, 15:40   #1
 
Macharius's Avatar
 
[Warhammer 40 000] Sabbaticum

"Żyjemy wojną, wojną się żywimy, wojnę spijamy, wojna jest naszą duszą lecz dzięki Imperatorowi nie ogarnęła ona jeszcze całego Imperium" - Generał Varius Proximo XIV Kompanii Harkiańskich Jeźdźców Stepowych.

Witam i zapraszam do sesji osadzonej w mrocznym i gotyckim świecie Warhammera 40 000. Sesja jest powiązana z rodzącym się projektem opisania jednego z Imperialnych sektorów. Tak więc wszystko rozgrywa się w sektorze Sepulchurum zwanym Grobem z powodu jego historii.

"Aż po grób..." - Joachim Krieger, łowca nagród.

Sektor Sepulchurum leży w Segmentum Obscurus na północny wschód od Oka Terroru. Leży w sąsiedztwie tej siedziby Sił Chaosu. W M35 sektor nazywał się jeszcze Vixaris ale nastąpiła w nim wojna, atak sił Mrocznych Bogów pod dowództwem Kosmicznych Marines Chaosu z zakonu Pożeraczy Dusz wdarł się głęboko w sektor prawie całkowicie go niszcząc. Atak udało się odepchnąć ale zginęło wiele milionów ludzi. Trzy subsektory zostały przejęte przez heretyków a lojalistyczny zakon Kosmicznych Marines - Czarne Anioły został wyrżnięty prawie co do ostatniego członka. Przez te wydarzenia Wysocy Lordowie Terry uznali sektor za martwy i usunięto o nim wszelkie informacje, tak samo postąpiono z zakonem Czarnych Aniołów. Teraz mamy 40 tysiąclecie, 5 tysięcy lat po Wojnie Grobowej ale jej skutki są cały czas widoczne.

"Już nazywają swój dom grobem! Są słabi i głupi! My stoimy po stronie ostatecznych zwycięzców i oni doskonale zdają sobie z tego sprawę! Jesteśmy grabarzami Świętej Ziemi!" - Hargoth, kultysta Khorna.

Wcielacie się w grupę łowców nagród, znacie się i to od dość dawna współdziałacie, macie dość dobrą renomę, jedyne rasy które dopuszczam do gry to człowiek (normalny człowiek), ogryn i ratling. Ogryni przypominają ogry z Warhammera Fantasy, duże, głupie, silne i lojalne zaś ratlingi to niziołki które są świetnymi snajperami.

"I tak jestem lepszy" - Joachim Krieger, łowca nagród.

Oto karta postaci:

Imię: (byle klimatyczne, może być w wysokim gotyku czyli łacińskie lub w niskim gotyku czyli coś w klimatach fantasy lub wzorowane na arabskich czy też germańskich, nie dopuszczę żadnych Marcinów czy Henryków)
Nazwisko: (tak samo jak i imię)
Pseudonim: (opcjonalnie)
Wiek:
Wygląd:
Historia: (jeśli macie jakieś problemy dotyczące świata walcie na gg, PW, lub e-mail, przyjmę tylko tych z najlepszą historią).
Ekwipunek: (zwykłe przedmioty, ubrania itp.)
Uzbrojenie: (do wyboru: pistolety boltowe, karabin bolter, snajperka, karabin laserowy, karabin plazmowy, dodatkowo każdy ma po 3 granaty odłamkowe które można wymienić na dymne, gazowe - wybrać jaki gaz, lub oślepiające).

"Wiesz że on też tego szuka?" - Jorg kar Mei, szlachcic z planety Varis.
 
Macharius jest offline  
Stary 07-04-2007, 16:26   #2
 
Messi's Avatar
 
Hej wiesz że na forum tawerny rpg zgłaszałem się do tej sesji ? Ale autor nie raczył odpisać więc raczej uczestniczyć nie będe
 
Messi jest offline  
Stary 07-04-2007, 22:06   #3
 
Macharius's Avatar
 
Na forum Tawerny RPG dwie osoby zadeklarowały swój udział a to zdecydowanie dla mnie za mało więc przeniosłem sesje tutaj.
 
Macharius jest offline  
Stary 09-04-2007, 20:38   #4
 
vonPeterPL's Avatar
 
Ja bym chętnie wziął udział w takiej sesji z Warhammerem 40k w roli głównej..
 
vonPeterPL jest offline  
Stary 09-04-2007, 20:56   #5
 
Macharius's Avatar
 
No to zapraszam tylko jeszcze dwie informacje, bazuje nie na bitewnym WH40K a jego mniejszych gierkach - Inquisitor i Necromunda, więc sesja będzie w tym klimacie, nie liczcie na żadne wielkie bitwy no i po drugie wymagam polskiego nazewnictwa, nie ma Space Marines są Kosmiczni Marines, nie ma bolt pistoli są pistolety boltowe, nie ma psykerów są psionicy etc. etc.
 
Macharius jest offline  
Stary 09-04-2007, 23:28   #6
 
vonPeterPL's Avatar
 
Ale świat ten sam :P No cuż to bedzie moja pierwsza sesja w życiu więc z góry prosze o wyrozumiałość....
 
vonPeterPL jest offline  
Stary 12-04-2007, 11:27   #7
 
Astar's Avatar
 
Ja też bym zagrał ale to będzie mój początek z warhammerem więc proszę o to samo co vonPeterPL
 
__________________
:kill:Spotkałem Boba.:kill:

Bob nie lubił Linkin Parku.
:devil:Bob musiał umrzeć. :devil:
Astar jest offline  
Stary 12-04-2007, 11:32   #8
 
Astar's Avatar
 
Imię: Marcus

Nazwisko:GreenWall

Rasa: Człowiek

Wiek:30

Wygląd: Niski, ok. 165 cm wzrostu. Jest dość wątłej budowy. Włosy ma krótko przystrzyżone, a jego rozbiegane brązowe oczy stale lustrują otoczenie. Jest dość przystojny, więc nie narzeka na brak kobiet. Zazwyczaj jest ubrany tak, by nie wyróżniał się z tłumu. Jednak pod wierzchnim okryciem posiada całe ciało opięte m kostiumem ze skórzanymi wstawkami, który daje mu pełną swobodę ruchów i całkiem niezła ochronę.

Historia: Marcus wychowywał się w sierocińcu w Varith, jego ojciec zmarł w lochach. Trafił tam bowiem został złapany podczas próby kradzieży przedmiotów należących do jakiegoś bogacz z Dzielnicy Arystokratów. Została mu tylko matka, jednak odeszła gdyż przez Varith przetoczyła się fala epidemii, a jedyną walką ówczesnej medycyny z cholerą była całkowita izolacja osób które miały jakąkolwiek styczność z chorymi. Marcusa uratowało po prostu szczęście, bowiem w momencie gdy wywożono jego matkę i chorych próbował zdobyć choć trochę żywności i pieniędzy dla siebie i swojej matki. Chłopak został sam bowiem innych krewnych nie posiadał. Tak więc w wieku 13 lat Marcus zamieszkał w sierocińcu i spędził tam dwa lata pod „czułą” opieką zarówno opiekunów jak i wychowanków. Był bity, kopany i popychany, zabierano mu jedzenie, bądź też zamykano w komórce. Jedyną nadzieją dla niego było opuszczenie tego miejsca. Uciekł z marzeniami wstąpienia do cyrku. Jego śmiałe marzenia niestety się nie spełniły, po jakimś czasie skończyło mu się jedzenie i te parę drobniaków które wziął ze sobą. Głodny i opuszczony błąkał się po mieście, jednak przyrzekł sobie że do sierocińca nigdy nie wróci. Pewnego dnia włócząc się bez celu zobaczył jakiegoś pijanego człowieka leżącego na poboczy, Marcus nie mógł przepuścić takiej okazji i zabrał pijakowi rzeczy, okazało się, że niektóre były całkiem wartościowe, w tym komplet sztyletów do rzucania ze srebrną rękojeścią, jako ze reszta drobnych rzeczy nie wydawała mu sie potrzebna, sprzedał je. Marcus postanawia nauczyć się żyć w mieście. Postanowił szkolić się w złodziejskim fachu, w tym celu postanowił dołączyć się do Gildii Złodziei. Po wielu dniach szykan, wielu złośliwościach "prawdziwych " jak siebie określali złodziei udało mu sie dojść do ostatecznego sprawdzianu, ku zaskoczeniu wszystkich udało mu się go przejść za pierwszym podejściem, czym zdobył szacunek starczych "kolegów".Kolejne lata upłynęły w dalszym szkoleniu pod okiem najlepszych w kieszonkowym fachu, rzucaniu nożami i szermierce. W wieku 18 lat Marcus zasłynął jako jeden z najlepszych kieszonkowców w gildii. Postanowił wyruszyć w świat i spotkał grupę poszukiwaczy przygód do której się przyłączył.

Ekwipunek: Zestaw do kamuflażu, mały zestaw ubrań, złoty pierścionek z opalem, fiolka z jadem żmii, sakiewka [2funty, 3 szylingi], wytrychy.

Uzbrojenie: Snajperka, 3 granaty odłamkowe, gaz usypiający.
 
__________________
:kill:Spotkałem Boba.:kill:

Bob nie lubił Linkin Parku.
:devil:Bob musiał umrzeć. :devil:
Astar jest offline  
Stary 12-04-2007, 15:34   #9
 
Macharius's Avatar
 
Ehh kolejną postać odrzucam. To jest Warhammer 40 000. Mamy rok 40 000. Daleka przyszłość, hi-tech i wogóle.
 
Macharius jest offline  
Stary 12-04-2007, 17:17   #10
 
vonPeterPL's Avatar
 
Imię: Peterus
Nazwisko: von Graff
Pseudonim :Gryf
Rasa : Człowiek
Wiek:35 lat
Wygląd: Wzrost około 170 cm, zbudowany, silny, szrama na lewym policzku od ucha aż do brody, "zgolony na 0", rude brwi, błękitne oczy, tatuaż na lewym przedramieniu z napisem "412"

Historia: Urodzony w szlacheckiej rodzinie z militarnymi korzeniami młody Peterus był szkolony na żołnierza już od wczesnych lat dziecięcych, uczono go strzelać, walczyć wręcz, używać broni ciężkiej, granatów, nawet przeszedł krótki ale treściwy kurs pilotarzu "Hydry". Początkowo służył na swej ojczystej planecie, Tartarusie w 101 dywizji Karskinów, odznaczył się tam wielką walecznością i honorem jak każdy z członków jego rodziny. Jako że regiment Gwardii na Tartarusie był raczej spokojną placówką, na której wlaczony tylko z orkami i to sporadycznie, dzięki rodzinnym wpływom i swoim zasługom wobec dywizji został przeniesiony do 412 Regimentu Cadiańskiego, najbardziej znanego i sławionego regimentu z Cadii. Jako dumny dowódca oddziału Karskinów budził zachwyt w rodzinie, zwłaszcza u swojego ojca który pokładał w nim największe nadzieje, był on bowiem jego jedym synem... Peterus von Graff lub "Gryf" jak pieszczotliwie nazwali go podwładni z oddziału został wysłany wraz z ekspedycją na jeden z Księzyców wokół Medusy V, działy się tam bowiem dziwne żeczy, gwardziści znikali, a Ci którzy tam zostali nie dają oznak życia. Zaraz po wylądowaniu odkryto ślady walki na lądowsku i rozkazano je okopac, oddział Gryfa został wysłany na zwiad do koszar znajdujących się 20 km od lądowiska. To co tam odkryli zmroziło im krew w żyłach. Wszędzie na scianach kompeksu wojskowego wypisano chaotyczne runy, w centrum koszar znaleziono ołtarz pełen krwi, zidentyfikowano wroga, był nim Chaos... Przez około tygodnia trwały ciężkie walki o kontrole nad kiężycej Medusy V, wtedy nadeszły dwie straszliwe wiadomości, pierwsza to ta iż na Tartarusie trwa rzeź z udziałem Chaosu i Orków, druga jeszcze gorsza to ta iż Chaos rozpoczął walkę na powierzchni Medusy V... Gryf nie wiedział co począć... Czy powrócic na ojczysty Tartarus i bronić go, czy wykonać rozkazy i utrzymać księżyc Medusy V... Wybrał... Pod osłoną nocy wykradł jeden z transportowców Hydra i odleciał... Gdy po 2 tygodniach dotarł na orbite Tartarusa, przekradł się przez sieć statków Krwawych Kruków i wylądował... Zastał swój dworek w ruinach, a swojego ojca przybitego do ośmioramiennej gwiazdy(znaku Chaosu Niepodzielnego), na ziemi pod tym plugawym znakiem leżały zwłoki jego matki, przed śmercią gwałcono ją i wypruto jej wnętrzności... Walczył, sam na oddziały heretyków, on i jego "M-galaxy hellgun" rozpoczęli krwawe żniwo... Po 2 dniach owocnych łowów znalazły go, na stercie trupów heretyków, wpół umierającego, Krwawe Kruki, opatrzyły jego rany a on żeby nie zostać straconym( informacje na temat jego ucieczki były już w rejestrze Imperialnym) ponownie uciekł... Po latach tułaczki, wraz ze swą kompaniją poszukiwaczy skarbów wędrują od planety do planety. Wcale mu to nie przeszkadzało, w Imperium był znany jako Peterus von Graff, teraz karze na siebie wołać Gryf, nikomu tak na prawde nie zwierzył się ze swej gwardzijskiej przedłości, ani nie wyjawił jaką nienawiścią pała do Chaosu i jego wyznawców...

Ekwipunek: Stara zniszczona czapka oficerska z dwugłowym orłem, oficeskie buty oraz spodnie, paczka Cadiańskich cygar, kurtka na wojskową modłe, rękawiczki, przy boku ma przewieszony sztylet z rodowym cherbem na głowni.

Uzbrojenie: Karabin Laserowy M-galaxy Hellgun, 2 granaty topiące(melta) i jeden normalny. (Jeżeli nie można topiących to 2 z gazem paraliżującym)
 

Ostatnio edytowane przez vonPeterPL : 12-04-2007 o 17:25. Powód: korekta gramatyczna i składniowa
vonPeterPL jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168