Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-11-2007, 09:08   #1
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Si Vis Pacem ParaBellum ( rekrutacja uzupełniająca)

Jako, że część graczy gdzieś sobie wybyła, będę potrzebował 1 - 2 nowych graczy do sesji. Dobry moment na dołączenie się, ponieważ sesja ma dopiero całe 6 stron. A tu linki do sesji:

http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...ra-bellum.html
i rekrutacji:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...ra-bellum.html ((Autorski) Si vis Pacem Para bellum)
Na koniec wszystkie informacje z rekrutacji.

Tysiąc lat minęło od kiedy na tę ziemię przybyły elfy. Myślały, że są pierwsze i ta ziemia należy do nich. Jak się okazało mylili się. Na tych ziemiach żyli już ludzie. Potem przybyli jeszcze krasnoludy, niziołki, gnomy itd. Elfy były jednak największą i najmądrzejszą rasą. Uważali się lepsi od innych i postanowili dokonać rzezi żeby zmniejszyć populację ludzi którzy najbardziej im zagrażali. Potem ludzie byli już tylko niewolnikami. Nie przewidzieli jednego. Loren, młody niewolnik, miał dość niewoli i wreszcie rozpoczął powstanie w jednej z kopalni adamantium. Po przejęciu kopalni powstanie zaczęło się rozszerzać do niesamowitych rozmiarów aż wreszcie ogarnęło całe miasto Legion. To było jednak 1000 lat temu. Dzisiaj dawna potęga elfów jest jedynie wspomnieniem. Ludzie stali się dominująca rasą. Inne żyją tylko w jej cieniu. Tysiąc lat zmieniło wiele. Świat rozwinał się technologicznie. Komputery, samochody, pociągi, wieżowce. To nie przypomina już naszego dawnego świata. Prawda, bracie? Z jakiegoś piekielnego portalu wyskoczyła armia demonów niszcząca wszystko co napotka na swojej drodze. I jeszcze ci barbarzyńscy orkowie. Tylko nieliczni są z nich ucywilizowani. Chociaż troche zaczyna go przypominać. Elfy sie już buntują chcąc odzyskać dawną świetność. Wiem, wiem bracie. Nie przypominaj mi. Zawsze mówiłeś, że historia lubi się powtarzać.

Obchody 3 tysiąclecia minęły bardzo przyjemnie. Była impreza suto zakrapiana alkoholem. Dlatego do pracy przyszedł z kacem i nie wyspany. O wszystkim tym zapomniał w zaledwie jednym momencie. Kiedy wszedł do biura i zamknął drzwi zobaczył znajomą postać wyuchodzącą z cienia. Patrząc się w te fioletowe, świecące oczy czuł się jakby stanął naprzeciw demona.
- Zdziwiony? - zapytał ubrany na czarno, zamaskowany mężczyzna.
- Zmusili mnie. Nie chciałem cie zdradzić - zaczął się pośpiesznie tłumaczyć.
- Kto?
Zarządca podał mu dwa dosyć znane nazwiska.
- Co? To nie może sięgać aż tak wysoko.
Nagle wielka szyba prowadząca na balkon rozprysła się w drobny mak i Zarządca padł martwy.
" Snajper".
Zamaskowany nic więcej nie zdążył pomyśleć, bo do środka wpadło 3 ochroniarzy. Dwóch z nich było uzbrojonych w miecze. Trzeci za to miał karabin. NIe miał czasu się z nimi bawić. Szybko się odwrócił jednocześnie wyciagając dwa pistolety. Wystrzelił kilka razy i ochroniarze padli ogarnieci wstrząsami. Nie ma to jak naboje paraliżujące. Dzięki swoim wyczulonym zmysłom usłyszał nadjeżdzający pociąg. Rozpędził się i wyskoczył przez rozbitą szybę prosto na jego dach. Usiadł i podziwiał panoramę wielkiego miasta Legion pełnego wieżowców i ludzi spacerujacych po ulicach, a także samochodów. Wiedział, że teraz wplątał sie w naprawdę grubą aferę.

Witam. Mam przyjemnosć zaprezentować wam moją kolejną sesję autorską. Tym razem dzieje sie w świecie podobnym do tego w Final Fantasy VII. Magia tutaj miesza sie z technologią. Tutaj raczej by pasowało, ze miesza się heroic fantasy z cyberpunkiem. Wcielacie się w członka jednej ze stron konfliktu ( powstańcy, imperium ( ludzie), barbarzyńcy, demony) i wplątujecie się w grubą aferę. Mozecie też oczywiście grać postacia neutralną niedziałajacą po żadnej ze stron. A teraz kp:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Płeć:
Rasa:
Profesja:
Charakter:
Historia:
Ekwipunek: miecze, topory, łuki, kusze, wszelkie inne rodzaje broni białej, bron palna ( karabiny, pistolety, strzelby itd.)
Dostępne rasy: człowiek, elf, krasnolud, gnom, niziołek, demon, ork, cyborg, mutant i inne powszechnie znane.
Profesje: wojownik, mag, złodziej, szpieg, zabójca, nekromanta, gunner ( posługuje się bronia palną), fighter (walczy wręcz), barbarzyńca, bard, iluzjonista, bionik ( robot biologiczny wygladający jak człowiek. Ma średnie umiejętności gunnera. jego zaletą jest to, że może wczepiać sobie specjalne implanty dające mu niezwykłe zdolności), ninja.


A teraz juz tylko konkrety. Storytelling. Wybieram najlepsze kp. Rekrutacja najprawdopodobniej potrwa do piątku. Możliwe jest też zakończenie jej wcześniej. Przyjmę 4-5 graczy. Teraz czekam na zgłoszenia i pytania. Aha. Zaczynacie oczywiście w mieście Legion. W sesji nie będziecie musieli łączyć sie w drużynę. Będziecie mogli rywalizować ze sobą i walczyć. Można też oczywiście zawrzeć sojusz. Poza tym wiedzcie, że rasy mieszane są też możliwe.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 02-11-2007 o 09:10.
wojto16 jest offline  
Stary 05-11-2007, 21:29   #2
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Świetna sesje z tego co pamiętam post mg też utrzymują poziom więc zgłaszam się jeżeli jeszcze są miejsca. Karte wyśle do końca tygodnia.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline  
Stary 28-02-2008, 16:07   #3
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Rekrutacja uzupełniająca z powodu odejscia Nasze z sesji zostaje reaktywowana. A więc znowu przyjmę 1-2 graczy. Obecni gracze to:
Irrlicht (John tails)
Szarlej (Mike)
MrYasiuPL (Justicar)

Czekam na kp.
 
wojto16 jest offline  
Stary 01-03-2008, 14:08   #4
 
Hawkmoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputację
Cyborg, to człowiek, z mechanicznymi częściami, czy maszyna?
 
Hawkmoon jest offline  
Stary 01-03-2008, 14:34   #5
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Jak sama nazwa mówi (i jak mi się wydaje choć nie powiedziałabym że jestem pewna XD), cyborg jest chyba półczłowiek-półrobot (człowieko-robot)

Tak mi się wydaje, ale nie jestem pewna. Zgłoszę się do sesji, jeśli są tam jakieś romanse, a nie same walki XD Bo jak same walki to nuuudyy
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 01-03-2008, 14:38   #6
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Odpowiem za Wojta, jest to człowiek z elementami robota np. moja postać ma cyberrękę inna postać ma masę wszczepów.
Nami romanse można zorganizować .
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline  
Stary 01-03-2008, 15:17   #7
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Też myślałem nad przystąpieniem do sesji, jednak dalej się zastanawiam. Mój udział jest uzależniony od odpowiedzi na kilka pytań, które mnie nurtują.
1. Demony - z czym to się je? Czyli jakie zdolności posiadają, czym różnią się od innych ras (poza wyglądem oczywiście)?
2. Jak widzisz walkę wręcz/bronią białą z przeciwnikiem uzbrojonym np w karabin? Czy trzeba się skradać/ szybko dobiec do przeciwnika zanim wygarnie serię, czy niczym we wspomnianym FF7 idziesz na wroga niczym czołg?
3. Iluzjonista. Co on potrafi? Nasyłać na przeciwnika wizje, by samemu podejść do niego od tyłu i strzelić w głowę? Skoro są tu też walki między graczami, to powiedz mi jak by to wyglądało. Przykładowo używam iluzji w walce z wrogiem (który jest innym graczem). Opisuję na forum czynności stworzonej przez niego iluzji (fałszywa postać), natomiast na pw do ciebie opisuję jego prawdziwe działania?
4. Świat. Jak wygląda? Chodzi mi o sprecyzowanie twojego opisu. Jakie są stosunki pomiędzy poszczególnymi rasami? Planuję grać demonem, więc ciekawi mnie jaką pozycję ma ta rasa w świecie. Radzą sobie dobrze, czy zajmują jedynie małe przyczółki.
 

Ostatnio edytowane przez grabi : 01-03-2008 o 15:23.
grabi jest offline  
Stary 01-03-2008, 18:03   #8
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał grabi Zobacz post
Też myślałem nad przystąpieniem do sesji, jednak dalej się zastanawiam. Mój udział jest uzależniony od odpowiedzi na kilka pytań, które mnie nurtują.
1. Demony - z czym to się je? Czyli jakie zdolności posiadają, czym różnią się od innych ras (poza wyglądem oczywiście)?
2. Jak widzisz walkę wręcz/bronią białą z przeciwnikiem uzbrojonym np w karabin? Czy trzeba się skradać/ szybko dobiec do przeciwnika zanim wygarnie serię, czy niczym we wspomnianym FF7 idziesz na wroga niczym czołg?
3. Iluzjonista. Co on potrafi? Nasyłać na przeciwnika wizje, by samemu podejść do niego od tyłu i strzelić w głowę? Skoro są tu też walki między graczami, to powiedz mi jak by to wyglądało. Przykładowo używam iluzji w walce z wrogiem (który jest innym graczem). Opisuję na forum czynności stworzonej przez niego iluzji (fałszywa postać), natomiast na pw do ciebie opisuję jego prawdziwe działania?
4. Świat. Jak wygląda? Chodzi mi o sprecyzowanie twojego opisu. Jakie są stosunki pomiędzy poszczególnymi rasami? Planuję grać demonem, więc ciekawi mnie jaką pozycję ma ta rasa w świecie. Radzą sobie dobrze, czy zajmują jedynie małe przyczółki.
1. Demony jak demony. Specjalizują się w demonicznej magii. Poza tym są zazwyczaj szybkie i zwinne. Mają też zdolnosć kamuflażu. Mogą przyjąć postać człowieka.
2. Wyćwiczony w posługiwaniu się bronia białą może odbijać pociski z broni palnej (mało realistyczne, ale musi być jakaś równowaga)
3. Iluzjonista tworzy różnego rodzaju iluzje. Podana przez ciebie też jest możliwa. Co do walki z graczem to wysłanie wiadomosci na PW jest dobrym pomysłem.
4. Demony są znieanwidzone przez inne rasy. Żyją głównie pzoa miastem na swoich ziemiach i starają się walczyć o przetrwanie wysyłając swoich ludzi do miasta w kamuflażu. Dzięki temu mogą załatwic sobie potrzebne zapasy. Obecnie radzą sobie całkiem nieźle.
 
wojto16 jest offline  
Stary 03-03-2008, 16:10   #9
 
Hawkmoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputacjęHawkmoon ma wspaniałą reputację
Karta postaci poszła. Mogę prosić o informację, kto się dostał, kto nie, ile masz kart i kiedy kończysz rekrutację?
 
Hawkmoon jest offline  
Stary 03-03-2008, 16:58   #10
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Hawkmoon Zobacz post
Karta postaci poszła. Mogę prosić o informację, kto się dostał, kto nie, ile masz kart i kiedy kończysz rekrutację?
Jak na razie dostałem dwa kp. Co do tego kto sie dostał nie chcę osądzać zawczasu kiedy rekrutacja trwa. A kiedy rekrutacja się zakonczy to sie dowiesz.
 
wojto16 jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:54.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172