Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-04-2008, 20:05   #1
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 398 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
[Śródziemie-Storytelling] Biała Żmija
Mglisty poranek przejmował chłodem zdrożonego wędrowca. Długą drogę przebył przez dzikie i puste kraje gdzie prędzej wilki niźli ludzi napotkasz. Lecz nie ustawał, nie pozwalał strudzonym nogom na zbyt długi wypoczynek, przed nim był dom i rodzina, której nie widział od zbyt wielu dni. Szlak powoli wspinał się na otoczone rzadkim, młodym lasem wzgórze. Ze szczytu wzniesienia daleko mógł sięgnąć spojrzeniem. Widział drogę za sobą wiodącą w odległe ziemie Minhiriath i skraj posępnego lasu zwanego Eryn Vorn, widział też wijącą się pomiędzy drzewami drogę prowadzącą na północ i wschód. Ta droga oznaczała dom, śmiech dzieci, ciepło ognia i spokój… Ale nie czas był na to, nie czas… Borand z rodu Geroda Żeglarza wiedział czym jest obowiązek, wiedział jak ciężkie i ważne brzemię musi nieść. Szczelniej okrył się szaro-zielonym płaszczem i spojrzał na północny zachód gdzie wieść miała jego droga. Ponura przed nim malowała się okolica. Zasnuta nieprzenikalną dla oka mgłą Dolina Kurhanów czekała na niego…
Słońce ku zachodowi się już chyliło, zalewając skrytą we mgle dolinę niesamowitym szkarłatem. Nie chciał zostawać tu tak długo, już dawno powinien podążać starym arnorskim szlakiem do Bree. A jednak został. A wszystko przez nieznajomego. Napotkał na ślady bytności ludzi przez przypadek zupełny ot z dawna wygasłe popioły, wspomnienie ogniska płonącego kilka nocy wcześniej. Gdy tylko je znalazł silny niepokój wkradł mu się do serca. Któż by chciał obozować w tak ponurym miejscu i to samotnie jak wskazywały ślady jakie odkrył. Może to wędrowiec co zagubił się wśród mgieł? Jakby nie było strażnik musiał to sprawdzić i podążyć za tropem. I tak od kilku godzin obserwował nieznajomego ukryty w gęstych jeżynowych zaroślach. Nie podobał mu się ów jegomość, gdy patrzył na niego dłoń sama wędrowała mu ku rękojeści miecza. Nieznajomy był wzrostu słusznego a ciało jego zdawało się być nad wyraz chude gdyż niezwykłe połyskujące szkarłatem szaty luźno na nim zwisały. Twarzy nijak nie dało się rozpoznać gdyż skrywał ją pod zaciągniętym głęboko na głowę kapturze. Poruszał się po rozbitym u wejścia do kurhanu obozowisku szybkimi skokami z lekka jakby kulejąc, przeto wspierał się na wysokim kosturze z połyskującego złotem drzewa. Wyraźnie wielce był czymś zafrasowany. Biegał od bulgoczącego nad ogniem kociołka, gdzie wciąż dosypywał nowe proszki i na wiór wyschnięte liście jakowyś ziół, do kamiennego stołu gdzie porozkładane leżały różne drobiazgi. Szeptał przy tym do siebie głosem dziwnie skrzeczącym, lecz Borand z rzadka tylko dosłyszał znane sobie słowa, zdawało się że nieznajomy mówił wieloma językami.
Strażnik powoli wysunął się ze swej kryjówki. Cicho jak tylko umiał ruszył ku obozowisku dziwnego człeka. Wiele miał do niego pytań i wiedział, że nie może odejść bez odpowiedzi. Nagle nieznajomy wstrzymał się w pół kroku. Choć zdawało się to niemożliwe powoli zwrócił zakapturzoną głowę w stronę skradającego się Boranda. Zgarbiony wsparł się na swej gładkiej lasce i precz odrzucił kaptur. Twarz jego była biała jak mleko, ni stara ni młoda, włosy miał rzadkie i długie, rysy ostre można by rzec szlachetne, lecz doświadczone oko dopatrzyło by się w nich skłonności do okrucieństwa. Najdziwniejsze i straszne zarazem były oczy tego człowieka. Z początku Borandowi zdawało się, że to Zachód słońca zabarwił je szkarłatem, ale szybko odkrył iż takie właśnie były. Nieznajomy miał oczy koloru krwi. Na widok strażnika nie wydał się zaskoczony, wprost przeciwnie, wykrzywił swe usta w grymasie w okrutnej parodii uśmiechu. Tak uśmiechać mogła by się żmija napotkawszy na swej drodze małą przerażoną mysz. Białoskóry zaskrzeczał ochryple co Borand po chwili za śmiech uznał i rzekł używając słów dawnego języka Westernesse, choć jego akcent brzmiał obco:
- Czekałem na ciebie Dunedinie… Cieszę się, że zdążyłeś przybyć na czas.
Borand chciał odpowiedzieć, chciał miecz z pochwy wyciągnąć zdjęty nagłym strachem, ale nie mógł… Chłód z nagła opanował jego ciało, zmroził serce by w pół kroku wstrzymać strażnika. Choć w myślach wzywał pomocy zachodnich potęg nijak nie mógł wyrwać się ze szponów zaklęcia. Ponownie rozległ się skrzekliwy śmiech obcego, a potem słońce skryło się za zachodnim widnokręgiem i ciemności opanowały strażnika.
Ciało mężczyzny leżało na kamiennym stole skrępowane słowami starych klątw. Jego niewidzące oczy wpatrywały się we mgłę i noc. Białolicy czarnoksiężnik stanął przed ołtarzem, w jednej dłoni ściskał zakrzywiony niczym kieł sztylet w drugim zaś wznosił ku niebu swa laskę. Począł śpiewać, a głos jego echem niósł się wokół posępnych kurhanów. Śpiewał o przebudzeniu z długiego snu, kusił ciepłem żywej krwi i pełnym zazdrości głosem wspominał o śmiertelnikach, którzy mieli wszystko to co umarłym zabrano. Gdy urwał w pół słowa wszędzie wokół we mgle zbierały się cienie, niosły się ledwie słyszalne, przepełnione pragnieniem szepty. Ruchem szybkim niczym atakujący wąż naznaczył sztyletem gardło leżącego na ołtarzu mężczyzny. Ciemna krew ofiary popłynęła po kamieniu, a zewsząd z mgły zaczęły wyłaniać bezcielesne byty. Głośny skrzekliwy śmiech znów niósł się po dolinie…

Ogień raźno trzaskał w kominku, po salonie rozlewało się leniwe ciepło. Jednak twarze siedzących wokół fotela dzieci stawały się być zmrożone i blade. Staruszek uśmiechnął się w duchu, pociągnął ze swej ulubionej fajki i poprawiając okulary zaczął mówić dalej.
- Powiadają, że każda opowieść musi mieć swych bohaterów. Tak i ta ich ma, choć gdy strażnik Borand umierał w ciemności sami jeszcze nie wiedzieli jaki los jest im pisany… A zaczęło się to wszystko w Bree w starej gospodzie „Pod rozbrykanym kucykiem” gdzie wesoło w kominku trzaskał ogień, a po sali niosły się wesołe głosy i śpiewy…


Witajcie! Po raz pierwszy mam zamiar prowadzić na tym forum przygodę. Mam nadzieję, że ktoś z Was skusi się i przyłączy do zabawy. W tym zadaniu wspomoże mnie stary mój druh Keth, który dla mej wygody i ku Waszej uciesze zagra bodaj najistotniejszą rolę tej przygody. Zapraszamy Was zatem do Śródziemia miejsca, po którym obaj od wielu lat się błąkamy mam nadzieję, że zachwyci Was tak jako i nas zachwyciło.


Ale przejdźmy do konkretów. Poszukuje czterech graczy orientujących się w świecie Władcy Pierścieni. Lecz jeśli zachwycą mnie historie postaci większej liczby graczy to gotów jestem przyjąć kilku śmiałków więcej. Jako kryterium przyjęcia uznaję jakość historii i znajomość świata, która to oceniać będę na podstawie tego co w historii się znajdzie.
W kreowaniu postaci pozwalam Wam na słodką dowolność. Wymagam jedynie by postacie trafiły w ostatecznym rozrachunku do miasteczka Bree.
Po chwili zastanowienia i po przejrzeniu sesji mających miejsce w Śródziemiu jakie rozgrywane były na lastinn dodam, iż ograniczam wybór rasy do ludzi, hobbitów, elfów i krasnoludów. Chyba jednak ent czy ork w drużynie to jednak nie to
Od postaci elfów wymagać będę więcej niż od innych bohaterów graczy, gdyż elf w świecie Tolkiena jest postacią naprawdę wyjątkową, a nie każdemu dane jest dobrze wczuć się subtelny klimat tej rasy.
Poza historią postaci w Waszych zgłoszeniach chciałbym przeczytać o wyglądzie i charakterze Waszych bohaterów oraz o posiadanym przez Was ekwipunku jak również wszystkie inne informacje, które uznacie za istotne.
Bawimy się w storytelling jak widać w tytule rekrutacji, w wypadkach wątpliwych musicie zdać się na mój zdrowy rozsądek lub też naprawdę losowych sytuacjach rzucane przeze mnie kostki.


Co do fabuły to chciałbym zaznaczyć iż akcja przygody toczyć się będzie w roku 2770 III ery świata. Na północy zakończyła się właśnie jedna z najsroższych zim, która nie jednego doprowadziła do głodowej śmierci. Drogi stały się bardzo niebezpieczne bo pełno na nich rabusiów wszelkiej maści czy polujących na nieostrożnych podróżników wilków. Niedawno gruchnęła po świecie wieść iż daleko na wschodzie upadło wspaniałe khazadzikie królestwo Ereboru do czego to przyczynił się straszliwy Smaug. O inne wieści musicie się już postarać sami lub też poczekać aż ktoś Wam o nich opowie podczas gry. Ważne jest to, iż wszyscy znani z trylogii ludzie i khazadowie jeszcze się nie narodzili, ale znani z kart trylogii Pierworodni i istari wędrują już po świecie.

Częstotliwość pojawiania się wpisów może być różna ale postaram się by z mojej strony nie spadła poniżej jednego wpisu na tydzień i od moich graczy też tego oczekuję. Nie wykluczam iż w pewnych okresach będę pisał znacznie częściej.

To by było na tyle. Czekam na Wasze zgłoszenia na PW

Elen sila lumenn' omentielvo
 
Avaron jest offline  
Stary 29-04-2008, 20:41   #2
 
Arkas's Avatar
 
Reputacja: 12 Arkas nie jest za bardzo znany
Witaj!
Chciałbym się zgłosić ale mam parę pytań:
1. TRochę znam się na śródziemiu, ale nie orientuję się w czasach opisanych przez Ciebie. CZy podasz nam link do jakiejś strony lub tytuł książki która takowe czasy opisuje?
2. JAk zapewne wszystkim wiadomo, czarodzieje, lub postacie umagicznione istnieją bardzo rzadko. Poza białą radą niewiele się słyszy o innych magach a jednak muszę zadać to pytanie: Czy postacie muszą posłygiwać się jedynie bronią biała, drzewcową bądź dystansową?

Gdy otrzymam odpowiedzi na te pytania, które mnie usatysfakcjonują to zapewne się zgłoszę.

Pozdrawiam
 
Arkas jest offline  
Stary 29-04-2008, 21:16   #3
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 398 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Cytując zaprzyjaźnioną stronę Strona gĹ?Ăłwna odpowiem ci na pierwsze pytanie:

Rohan: Po wyniszczajacej wojnie, jaka toczyła się na ziemiach Rohanu zaatakowanego od wschodu i zachodu, sytuacja powoli zaczyna wracać do normy. Nieco ponad dziesięć lat wcześniej pochowano bohatera spod Helmowego Parowu - Helma Żelaznorękiego. Teraz Frealaf daje początek drugiej gałęzi królów Marchii. Rohan jest słaby politycznie i gospodarczo.

Gondor: Choć białe drzewo jeszcze nie uschło, Gondor popada w ruine. Osgiliath od niemalże 300 lat jest zniszczone. Dodatkowo niedawna wojna z Korsarzami przyczyniła się do narastającej niepewności w królestwie, w którym włada Beregond, Dwudziesty Namiestnik i oficjalny pan Minas Tirith. Nie dość tego, Mordor od wieków nie jest już obserwowany.

Północ: Sroga zima, która przypadła na lata 2758-59 przyczyniła się do wielu zgonów w Eriadorze. Nie oszczędziła również zbiorów, co znacznie uszczerbiło zapasy żywności, a to rozbudziło zwierzęce instynkty w wielu ludzkich istotach. Na gościńcach nie jest już bezpiecznie. Na nieuczęszczanych szlakach, można ponoć spotkać orcze bandy.

Lothlorien: Złoty las, którym włada Jasna Pani Galadriela wraz z Celebornem, choć niedostępny dla zwykłego śmiertelnika, wciąż zagrożony od strony Khazad-Dum, gdzie na rubieżne napaści wyprawiają się orkowie, jak i od wschodu, gdzie cień zalegający w Dol Guldur nigdy nie śpi, (choć Heren Istarion domyśla się, kto jest panem na Wzgórzu Czarów, nie ma pewności).

Imladris: Odkąd Celebriana odpłynęła na zachód, Elrond jeszcze bardziej odgrodził się w Rivendell od reszty Środziemia. Mieszkańcy Doliny, choć sami często nękani w Rhudaurze, nie pozostali jednakże całkiem ślepi na sprawy Lothlorien.

Ered Engrin: Erebor upadł, pochłaniając wielu chwatów. Krew w Khazadach kipie i wrze, lecz ogień smoka pali, a i Orkowie rwą się do wojny. Khazad-Dum, niegdyś wielka stolica, podziemne królestwo, teraz w goblinich rękach, a powiadają, że i nie tylko ich rękach...

Esgaroth: Cale Dale pogrążone jeszcze niedawno było w ogniu po złowieszczym ataku Smauga Złotego. Jakby tego było mało, Khazadzka duma została wystawiona na próbę. Niepewny czas nastał, w końcu ktoś musi bronić własnych granic, a o nowych ludzi trudno, gdy nieopodal sypia smok.

Ered Luin: Nie jest tajemnicą, że wsród Khazadów zawsze istniały silne więzi klanowe. Tak jest i tutaj. Bracia z Zachodu zawsze gotowi są nieść swój topór na pomoc towarzyszom z Ereboru.

Shire: Hobbici wiodący spokojnie i dostatnie życie, z dala od wojen, nie uchronili się przed natura. Sroga zima z lat 2758-59 zebrała i tutaj swoje żniwo. Do tego owe wydarzenia na północy, o których można się dowiedzieć po wschodniej stronie Brandywiny, jakby z dzikim zwierzem w lasach nie było dość kłopotów...

Isengard: Od 2759 roku klucze Orthanku spoczywają w rękach Sarumana Białego. Ofiarował mu je sam dziewiętnasty Namiestnik Gondoru. Jego rządy w tych stronach przyniosły wiele korzyści Rohanowi. Jednak ostatnimi czasy Starzec zrobił się bardziej posępny, i rzadziej zapuszczał się poza granice własnego kraju.

Dunland: Dunlandczyków natura nader zmienną jest. Wczoraj wojowali, dziś już sojusze zawierają. Kto wie, czy gdyby nie Saruman Biały, spory o przygraniczne ziemie Marchii nie trwałyby nadal? Złośliwi ponoć powiadają, że po Dunlandczykach można się wszystkiego spodziewać - złośliwi mają rację.

Cała tą wiedzę można znaleźć w dodatkach do Władcy Pierścieni jak i w Niedokończonych Opowieściach do lektury, których gorąco zapraszam.

Znać magię w Śródziemiu to słyszeć echa muzyki Ainurów, które zaklęte są we wszystkich najdrobniejszych nawet rzeczach. Moc władania osnową Ardy mogą posiadać jedynie naprawdę potężne byty. Do takich zaliczyć możemy Valarów, Majarów, a także Pierworodnych. Czy ludzie mieli taką moc? Trudno orzec. Możliwe, że ci w których żyłach płynęła krew elfów, a wiec spadkobiercy Westernesse byli dość silni jeśli krew ich była dość czysta, a naturalne predyspozycje podparli studiami nad naturą Ardy.
Istnieje też inna ścieżka, znacznie mroczniejsza. Melkor bowiem często użyczał swym sługom swej siły.
A na potrzeby sesji mogę napisać, iż jeśli chcesz posiadać zdolności, które większość ludzi nazwała by magicznymi musisz je odpowiednio opisać i wyjaśnić w zgodzie z logiką świata Tolkiena. A ja już ocenie czy takie wyjaśnienie mi odpowiada
 

Ostatnio edytowane przez Avaron : 29-04-2008 o 21:18.
Avaron jest offline  
Stary 29-04-2008, 23:02   #4
 
Abaddon's Avatar
 
Reputacja: 13 Abaddon nie jest za bardzo znanyAbaddon nie jest za bardzo znanyAbaddon nie jest za bardzo znany
Czy mamy trzymać się twardo realiów i histori czy też można np dorobić nowego syna Feanora na potrzeby drzewa geneaologicznego mojej postaci ??
 
Abaddon jest offline  
Stary 29-04-2008, 23:26   #5
 
Keth's Avatar
 
Reputacja: 39 Keth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodze
Jako Avaronowy pomocnik mogę chyba zabrać głos w tej kwestii. Twarde realia nie- ale bez przegięć. Daleki potomek Feanora, może i tak, byleby nie ciskał z oczu piorunów, zmiatał balrogów na pierdnięcie, et cera. I musiałoby to być ładnie umotywowane. Prawdę mówiąc wszystko jest kwestią umotywowania i historii postaci
 
Keth jest offline  
Stary 30-04-2008, 00:09   #6
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 398 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Ano tak jak napisał Keth najważniejsze jest odpowiednie umotywowanie i zdrowy rozsądek. Co do realiów to zakładamy, że do chwili rozpoczęcia przygody wszystko dzieje się tak jak to staruszek Tolkien opisał. A co stanie się potem zobaczymy,choć ze swojej strony postaram się dopilnować by gracze nie zburzyli wieży Orthanku ani nie wycięli Złotego Lasu
 
Avaron jest offline  
Stary 30-04-2008, 17:51   #7
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 41 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
Zgłaszam się. Rozumiem, że dopuścicie Noldora, który był w Błogosławionym Królestwie i przeżył wojnę o Silmarile?
 
Smoqu jest offline  
Stary 30-04-2008, 19:52   #8
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 398 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
Dopuścimy jeśli tylko ładnie go opiszesz i jeszcze ładniej zagrasz
I nie zapomnij dodać cóż to zagnało elfa szlachetnego rodu w strony gdzie quendi nie są częstymi gośćmi.
 
Avaron jest offline  
Stary 30-04-2008, 20:00   #9
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 37 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
O nie! Tej sesji po prostu nie mogę przepuścić! =D
Zgłaszam swój udział i od razu zabieram się za tworzenie karty.
No cóż, od dawna podobał mi się świat Władcy Pierścieni i kręcił mnie klimat Śródziemia, ale dopiero od niedawna zajmuję się zgłębianiem wiedzy o tymże świecie. Mam nadzieję, że karta się spodoba
 
Fehu jest offline  
Stary 30-04-2008, 20:54   #10
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 6567 Kelly ma wyłączoną reputację
Władcę Pierścieni przeczytałem mniej więcej 50 razy. Rzecz jasne, takie drobiazgi, jak kolekcja Niedokończonych oraz zaginionych opowieści, legend oraz innych typu potężny atlas czy bestiariusze mam w swojej domowej biblioteczce. Tak, znam Śródziemie i zgłaszam się do gry. Jednak drobne pytanie: biorąc pod uwagę długi weekend i wyjazd, do kiedy można wysłać kartę, żeby była brana pod uwagę?
 
Kelly jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:12.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166