Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror > Archiwum sesji RPG z działu Horror
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2018, 21:41   #1
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 14722 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
[Materiały] - Miasteczko Diamond Taint

Materiały do sesji Miasteczko Diamond Taint.
Będziemy je rozbudowywać w trakcie.

Geografia.
Amerykańskie dwudziestokilkutysięczne miasteczko rozrosło się gdzieś pośrodku pustyni Moyave w Stanie Utah. Miasteczko leży między wzgórzami Coyote Hills na zachodzie a kopalnią na wschodzie. Rozdzielone Main Street na dwie części, wschodnią - cuchnącą bieda-dzielnicą i zachodnią - spokojniejszą, lepiej sytuowanych mieszkańców. Na południu, gdzieś jeszcze za stanowym więzieniem jest jeszcze parę drewnianych chatynek zamieszkanych przez kilkunastu rdzennych mieszkańców.
Wbrew pozorom dwiadzieścia kilka tysięcy to niedużo. Nie jesteście przeciętnymi mieszkańcami. Czymś się wyróżniacie i chociaż nie znacie się osobiście z pozostałymi graczami (przynajmniej na początku sesji), to znacie kogoś kto ich zna...

Nie daję dokładnej lokalizacji miasteczka. Do cywilizacji dojechać można jedynie samochodem.

Słów kilka odnośnie klimatu.
Zakładam, że jest czerwiec 2018roku. Zaczyna się lato. Temperatury w dzień to już powyżej 77F (25C). W środku lata przekroczą 100F (38C).

Ważniejsze obiekty w mieście:
  • W samym centrum na Main Street znajduje się Town Hall, jednopiętrowy, kwadratowy budynek, w którym znajduje się też urząd miejscowej policji wraz z szeryfem.
  • Stacja benzynowa (jedyny w okolicy sklep 24h) położony przy głównej (stanowej) drodze (po północnej stronie miasta)
  • Lokalny szpital (północna część miasta)
  • Wal-Mart (północna część miasta)
  • Więzienie (południowa część miasta)
  • ...liczę na Waszą inwencję w tworzeniu pozostałych obiektów i ich zgrubną lokalizację i opis (słać PW)
NPCe
Zestaw1.
Jake Thomas (36), burmistrz miasta. .
Członek Partii Demokratycznej, która po upadku kopalni doszła do władzy w miasteczku.
Dave Murey (42), szeryf miasta.
Steven J.Hoover (35), szef straży pożarnej.
Josh Jackson (67), proboszcz zboru Baptystów.
Suzan Black (34), szefowa grupy geologów,
Alex Woody (33), szef firmy ochroniarskiej.
Troy L. Fisher (39), miejscowy milioner,
Jeden z nielicznych miejscowych, który dorobił się majątku na diamentach. Nie, nie znalazł diamentów. Skorzystał w czasach prosperity z zapotrzebowania na narzędzia dla kopalni. Stał się jej głównym dostawcą. Teraz, gdy jest krucho jest rentierem.
Irving P. Harris (52), właściciel miejscowej gazety Sparkler News.
Lisa Haworth (37), lokalna aktywistka, dyrektorka liceum
Trevor “Tony” Eagle (28), muzyk

Zestaw2.
Clark Neville (74) emerytowany policjant.
Doktor Aaron Gestetter (49), lekarz internista, do tego Żyd. Prowadzi prywatną praktykę w Diamond Taint.
Arnold Gillingham (44), syn byłego burmistrza.
Clark Lawrence (45), dealer samochodowy.
Morton Howard (45), szef wydziału logistyki w kopalni.
Dale Schuster (22), mechanik samochodowy.
Patrick „Pat” Conroy (43), właściciel warsztatu samochodowego.
Pastor Ivory Fuller (69), czarnoskóry pastor Pierwszego Zboru Świętych Dnia Ostatniego (mormonów).
Miranda Lawrence (41), właścicielka kawiarni.

Zestaw3.
Sam Washington (36), właściciel restauracji.
Miguel Alonso (34) – Meksykanin, kucharz.
Greg Dillane (49) - radny.
Patricia Hill (51) - nauczycielka angielskiego w liceum
William Schuster (38) - wicedyrektor liceum.

Zestaw4.
Elsie Watson (41), właścicielka szkoły tańca
Kate Moss (29), fryzjerka i kosmetolożka, właścicielka miejscowego salonu piękności
Brenda Hill (32), nauczycielka biologii w liceum.

Zestaw5.
Stan Newman (22), pracownik stacji benzynowej
Thomas Barrow (38), właściciel sklepu ze sprzętem technicznym
Kelly Larisson (24), prowadzi zakład fryzjerski
Gill Harisson (50), właścicielka baru
Susan Rainday (22), córka zastępcy burmistrza

Zestaw6.
Steven Ravenshire (29), pracownik socjalny
Shawn Bradwick (33), fotograf w jednym z niszowych brukowców
Breanne Green (24), dziennikarka lokalnej gazety Sparkler News.
Timothy David (27), policjant
 
__________________
Aktualnie gram w:
Sicarios. Horror. Storytelling. Meksykańskie kartele narkotykowe
Id Inferno. Horror z wątkiem szpiegowskim w tle.
Popełniłem: Obrona Trześni. 3013. Wierszydło

Ostatnio edytowane przez GreK : 22-02-2018 o 06:32. Powód: Wiek Sama Washingtona
GreK jest offline  
Stary 20-02-2018, 10:26   #2
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1956 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Augustus „Augie” Gravesend III (43lata)

Syn Augustusa "Gusa" Gravesenda II, który zginął w wypadku około 10 lat temu i nie był specjalnie miłym gościem.
Augie w przeciwieństwie do ojca cieszy się sympatią mieszkańców. Dzięki jego chłodnemu i wyważonemu stylowi bycia, Dom Pogrzebowy Gravesend posiada nieposzlakowaną opinię i jest najczęściej wybieranym zakładem dla kilku okolicznych miejscowości, obsługując wszelkie odłamy protestantyzmu, katolików, mormonów i każdego kto chce zapłacić za pochówek lub kremację. Wyjątek stanowią Żydzi, obsługiwani przez Maceva Funeral z St.George. Augustus robi tez interesy z Las Vegas, co z pewnością pomogło mu nie tylko przetrzymać zmiany, ale nawet rozwinąć interes.

Wysoki, postawny mężczyzna był niegdyś jedną z gwiazd lokalnej drużyny futbolu amerykańskiego, która odniosła sukces zdobywając mistrzostwo stanu Utah w 1999 roku.

Przyjaźni się z doktorem Aaronem Gestetterem i Patrickiem Conroyem, właścicielem warsztatu samochodowego, widywani są często wieczorami na mieście.

Augie ożenił się z piękną kobietą, Mariory, która wprawiałaby w zazdrość każdą babkę w okolicy. Jednak po cichu mówi się, że piękne to ma ona tylko opakowanie, a wnętrze niestety dość puste. Wredne baby lubią podleczyć swe kompleksy złośliwym gadaniem. Inna rzecz, że mają rację.

Gravesend jest pasjonatem motoryzacji w zabytkowym wydaniu, posiada wspaniałego muscle cara Pontiaca GTO Judge z 69-tego.


Nieposzlakowaną opinię szpeci tylko jedna drobna rysa. Augustus zlał i wyrzucił przez okno gościa, który w przypływie agresji chciał pobić swoją żonę. Złośliwi plotkują, że bili się o kochankę, ale prawda jest taka, że były już mąż właścicielki kawiarni to zwykły szajbus, a Miranda Lawrence to przyjaciółka Augiego z lat szkolnych. Kobiety w mieście czują więc do Gravesenda szacunek, za to że umiał ująć się za jedna z nich, a faceci oceniają go pozytywnie, bo mimo że już się nieco zapuścił i rośnie mu brzuszek, potrafi konkretnie przywalić.
Sam zainteresowany czuje się zażenowany sytuacją, bo przystoi mu z racji profesji chłodne i zdystansowane podejście, ale odrobina pozytywnego kolorytu nie przeszkodziła w interesach, dodając w oczach społeczności pozytywnego poblasku.
 
__________________
To, co zraniło cię raz, może zranić cię dwa razy...

Ostatnio edytowane przez killinger : 20-02-2018 o 10:31. Powód: dodane foto
killinger jest offline  
Stary 21-02-2018, 20:50   #3
 
waydack's Avatar
 
Reputacja: 15899 waydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputację
Joel Strode (36 lat)

Joel jest najmłodszym synem Ethana Strode i bratem Matthew Stode, górników którzy w 1996 roku zginęli podczas wypadku w kopalni. Z tragedii ocalał trzeci z braci, Barry, znany w miasteczku pod pseudonimem „Barry Świrus”. Joel przez jakiś czas przebywał po za Diamond Taint, do miasteczka wrócił dziesięć lat temu, gdy na raka zmarła jego matka i musiał zająć się chorym psychicznie bratem.

Joel ukończył studia na uniwersytecie w Salt Lake City. Po powrocie do miasteczka zatrudnił się w szkole jako nauczyciel biologii. Po tym jak kopalnia została zamknięta a część mieszkańców wyjechała, w szkole nastąpiły cięcia budżetowe i zredukowano etaty nauczycieli. By utrzymać finansowo siebie i brata, Joel zatrudnił się jako pomocnik kucharza w restauracji swojego przyjaciela Sama Washingtona. Szybko awansował na szefa kuchni i teraz niepodzielnie rządzi w restauracji . Sam często żartuje, że Joel jest najlepszym kucharzem wśród nauczycieli i najlepszym nauczycielem wśród kucharzy a kto próbował jego popisowego dania – chilli con carne - wie, że w tych pochwałach nie ma żadnej przesady. Joel jest starym kawalerem, czy jak kto woli, singlem. Był w kilku krótkich związkach, nigdy jednak nie zdecydował się ustatkować. Ilość uczennic i nauczycielek wodzących za nim wzrokiem pozwala sugerować, że jest cholernie przystojny. Joel nie przykłada jednak zbyt dużej uwagi do wyglądu. Pod tym względem przypomina trochę Kurta Cobaina, nosi się niedbale a jednak w tym nieładzie widać oryginalny styl.

Głównym zmartwieniem Joela jest jego brat Barry. Mężczyzna całe dnie spędza sam w domu. Joela nie stać na opiekunkę. Ostatnio „Świrus” zaczął coraz częściej pod nieobecność brata wychodzić na zewnątrz. Kilka razy widziano jak pod dom odwozi go radiowóz policyjny. Plotki głoszą, że Barry był widziany w okolicy zamkniętej kopalni, skąd zabrała go miejscowa policja. Ile w tym prawdy, nie wiadomo, kto jednak bliżej zna starszego z braci Strode, może przypuszczać, że jest w tej opowieści ziarno prawdy.
 
waydack jest offline  
Stary 23-02-2018, 12:58   #4
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 5602 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację


Eileen Ryan
(26 lat)

Czasy świetności Diamond Taint odeszły w zapomnienie, pozostawiając wielu w ciężkiej sytuacji finansowej, a niektórym zniszczony został misternie układany plan na intratny interes, w którego rozwój zdążyli włożyć konkretne sumy.

Matthew Ryan mógł dokładnie streścić odpływ pieniądza jaki następował z każdą godziną zamknięcia kopalni.

Eileen jest najstarszym dzieckiem inwestora, który włożył wiele ze swoich funduszy w ten diamentowy biznes. Przez lata wspierał kopalnię, powiększając tym samym własne zasoby, które pozwoliły mu założyć inne inwestycje poza Diamond Taint oraz zagwarantować jego dzieciom odpowiednią przyszłość. Dzięki temu Eileen spędziła wczesne lata w nieustannym dobrobycie, który bynajmniej się nie pomniejszył wraz z narodzinami młodszej córki prężnego inwestora.

Ale spodziewany sukces na skalę Utah skończył się bolesnym dla Ryanów ciosem, gdy diamenty przestały napływać.

Rodzina Eileen przetrwała i teraz, wedle słów Grega Dillane utrzymującego kontakty z Ryanami, podniosła się z kryzysu (wątpliwe jednak, by cios został lekko przyjęty), wciąż inwestując i zbierając zyski, jednak plany nie mają już nic wspólnego z zapomnianym, upadłym miasteczkiem. Minęło już trochę czasu od zmiany miejsca zamieszkania Ryanów, jacy przybyli do Diamond Taint tylko z powodu kopalni, dlatego niezapowiedziany powrót Eileen Ryan do miejsca jej dzieciństwa trzy lata temu, mógł być nie lada zaskoczeniem dla mieszkańców pamiętających czasy, kiedy ta rodzina jeszcze zamieszkiwała miasteczko i inwestowała w kopalnię, a tym samym w samo Diamond Taint.

Jeżeli ktoś zapyta Eileen o powód powrotu otrzyma od tej dziewczyny o wyraźnym nadmiarze energii niejasną odpowiedź, której ta nie będzie skora rozszyfrować. Nikogo, kto w przeszłości zdążył poznać Eileen takie zachowanie nie zadziwi, ale nie daje to i tak odpowiedzi czemu po siedmiu latach od wyjazdu zdecydowała się na powrót do miejsca bez perspektyw na szalony rozwój.

Dziś zamieszkuje wynajęty niewielki domek jednorodzinny usytuowany w zachodniej części miasta. Nie jest uporczywym sąsiadem, ale na pewno jest tym z sąsiadów, który nie tylko interesuje się wszystkim wokół. Ona zdaje się być wszędzie, niezależnie czy ktoś tego chce, czy nie.
Eileen ciągle gdzieś się śpieszy, najwyraźniej interesuje ją wszystko co dotyczy Diamond Taint. Można zakładać, że bezproduktywne siedzenie w jednym miejscu ją po prostu nudzi, więc też odpocząć z nią nie sposób... co jednak nie jest takim problemem, jako że Eileen nie wygląda na kogoś, kto marnowałby swój cenny czas na osoby poszukujące ukojenia dla nerwów i ciała.
Można ją spotkać w salonie Kate Moss, gdzie uwielbia wysłuchiwać plotek klientek. Sama jednak nie zdecydowała się wyjaśnić dawnej znajomej powodu swojego przybycia.

Shawn Bradwick jest jedyną osobą z jaką ta niepokorna dusza jest widziana najczęściej. Mimo plotek o ich romantycznych relacjach, żadne podejrzenie nie zostało dotychczas potwierdzone, choć częstotliwość ich spotkań budzi wiele pytań. Kto w końcu na dłuższą metę wytrzymałby towarzystwo gadatliwej i ciekawskiej Eileen o ostrym języku, jakim potrafi rozsiewać nieprzyjemne plotki?

Dziewczyna została kilka razy przyłapana w miejscach, w których jej noga stanąć nie powinna, a wręcz nie miała pozwolenia się tam znaleźć, włącznie z okolicami kopalni.
 
__________________
How the birds can sing a tuneless song?
How can they stay in the sky?
Maybe they’re just screaming
Maybe it’s not music and it’s all a lie
Zell jest offline  
Stary 23-02-2018, 13:26   #5
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 10198 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Darleen (dla przyjaciół Darla) Wood, lat prawie 30, choć zawsze mówi że 28.

Miejscowa celebrytka – jeszcze jako uczennica liceum dotarła do półfinału America's got talent. Całe Diamond Taint śledziło transmisję na NBC tamtego wieczora, nieco ponad 10 lat temu. Niestety, Darleen ześlizgnęła się z przyrządu i nie przeszła dalej. Zdjęcie z półfinału: chuda, nieco spłoszona nastolatka w krótkich leginsach i białym topie wisi na honorowym miejscu w Darla’s Pole Dancing Academy.

W trakcie prosperity kopalni Darla była zadowoloną z życia nastolatką, mieszkająca z rodzicami i dwójką starszych braci. Niczego im nie brakowało, Darla wałęsała się z innymi dzieciakami, całowała z chłopakami, zaliczała kolejne klasy, bez jakiś wielkich wzlotów, ale też bez specjalnych problemów. Po matce odziedziczyła smykałkę do tańca, najpierw ćwiczyła balet, potem akrobatykę, aby w końcu odnaleźć się w tańcu na rurze. Ludzie po cichu się z niej podśmiewali, ale głośno nie mieli śmiałości – ojciec Darleen, Jack Wood, był szefem ochrony w kopalni i wiadomo było, że – nieoficjalnie – wszystko tam od niego zależało.

Zamknięcie kopalni było ciosem dla Woodów, ojciec stracił pracę, odszedł w atmosferze podejrzeń o malwersację, zaczął przesadzać z alkoholem. W końcu odzyskał jednak szacunek, w każdym razie w niektórych kręgach – żaden z nalegali nie może dziś fedrować bez jego błogosławieństwa. Matka nie wytrzymała presji i wyjechała w atmosferze skandalu (zadbała o maksymalny rozgłos) ze sprzedawcą używanych samochodów szukać szczęścia w innej części Stanów. Czasem przysyłała pocztówki.

Z odprawy ojca Darla założyła swoje studio tańca, początkowo biznes szedł świetnie – w końcu była miejscową celebrytką – ale stopniowo podupadał. Dużym ciosem było też założenie przez Elsie Watson konkurencyjnego studia tańca.

Darleen miała brać ślub z synem komendanta miejscowego posterunku policji, ale Wiliam zginął trafiony jakąś zabłąkaną kulą. Dzieci nie mieli. Trudno jej było otrząsnąć się z żałoby, związała się z kolegą ojca z kopalni, Stephen Hendry jest dobre 15 lat starszy od Darli, fedruje nielegalnie i grywa w bilard w wolnym czasie. Jest Darleen absolutnie zauroczony i ma wrażenie, że chwycił pana Boga za nogi. Ufa jej bezgranicznie, wygraża każdemu, kto na jego „narzeczoną" spojrzy (a osób takich jest sporo, Darla kręci facetów, jest zmysłowa, a zawód pozostawia duże pole dla działania wyobraźni – szczególnie, że czasem aby dorobić bierze udział w wieczorach kawalerskich, pełen profesjonalizm, żadnego seksu). Większość kobiet jej nie znosi, poza Kate Moss, fryzjerką i kosmetolożka, właścicielką miejscowego salonu piękności z która przyjaźnią się od zawsze.

Darleen nie jest zadowolona ze swojego życia, rozważa wyjazd z tej dziury i rozpoczęcie wszystkiego od nowa.
 
__________________
Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy. Pół wieku poezji
kanna jest offline  
Stary 24-02-2018, 00:00   #6
 
Vesca's Avatar
 
Reputacja: 8953 Vesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputację
Rose Devin, 22 lata.

Historia rodziny Devin sięga nieco w tył. Ojciec Rose, James Devin był sztygarem, kontrolującym pracę działu technicznego w kopalni w czasach, gdy ta prosperowała najlepiej. Jednak podczas jednego z groźnych tąpnięć, uległ kontuzji i od tamtej pory nie mógł już pracować. Podczas tamtego wypadku życie stracił jego drogi przyjaciel, Rick Barrow, którego brat jest właścicielem sklepu ze sprzętem technicznym. Od czasu całego wypadku, ojciec Rose zaprzyjaźnił się z whiskey i stał się znany z tego, że jest zgryźliwy i wszczyna burdy.
Matka Rose, Patricia Devin, pracowała wcześniej jako sekretarka w ratuszu, jednak ze względu na zmiany, które zaszły w Jamesie, opuściła Daimond Taint i zmusiła mężczyznę do rozwodu. Pozostawiając z nim obie córki. Rose ma bowiem piętnastoletnią siostrę Penny.
Dwudziestodwulatka po zakończeniu liceum zabrała się za pracę na dwie zmiany, by dołożyć pieniędzy do renty ojca, którą ten niestety głownie przepija. Pracuje jako bibliotekarka w ratuszu, a wieczorami i w weekendy jako kelnerka w tutejszym barze.

Jej młodość skończyła się, zanim jeszcze się zaczęła. Dziewczyna praktycznie nie ma czasu dla siebie, czy dla znajomych. Jest często zmęczona, ale nigdy dla nikogo nie bywa otwarcie nieuprzejma.
Trudno byłoby, nie znając sióstr Devin, zgadnąć że są rodziną. Rose ma ciemne włosy i błękitne oczy, po ojcu, natomiast jej młodsza siostra to urocza blondynka po mamie. Rose jest dość ładna, jednakże po prostu brak jej czasu na myślenie o takich sprawach jak nowa sukienka, czy śliczny makijaż. Dziewczyna skupiona jest na dbaniu o swoją rodzinę i nie można jej odmówić umiejętności dobrej pani domu, choć gotowaniem zajmuje się częściej jej siostra.
Nie za bardzo jej w głowie romanse i bardzo zgrabnie unika tego tematu, nie chcąc wściec i tak zazwyczaj rozeźlonego ojca. Rzadko rozmawia o tym co naprawdę czuje i przemyka przez miasteczko jak cień, między pracami, a domem.
 
__________________
If I had a tail
I'd own the night
If I had a tail
I'd swat the flies...
Vesca jest offline  
Stary 27-05-2018, 16:48   #7
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 3169 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Sierżant (Stg) Anthony "Tony" Abrams

Wysoki, nieźle zbudowany facet około czterdziestki. Służy obecnie w Gwardii Narodowej Stanu Utah, gdzie dostał przydział około pół roku temu. Mało kto wie, jaką karierę i historię służby ma za sobą.Wychował się w konserwatywnej rodzinie na Środkowym Zachodzie, w pobliżu Laramie w stanie Wyoming. Jego rodzina prowadzi tam do dzisiaj, sporej wielkości farmę bydła. Po śmierci rodziców prowadzi ją jego brat Joey Abrams.

Studiował krótko weterynarię, ale z powodów ekonomicznych, nie był w stanie kontynuować edukacji. Zdecydował się zaciągnąć do Armii. Przeszedł służbę w 101 powietrzno-desantowej oraz kurs w Ranger School. Z racji zapoczątkowanej edukacji, został skierowany na szkolenie medyczne i został paramedykiem. Po kilku turach na Bliskim Wschodzie, dostał się do specjalnej jednostki ratowniczej, która specjalizowała się w wyciąganiu zza linii wroga rannych żołnierzy. Podlegali pod Dowódctwo Operacji Specjalnych.


Jednak trudy służby i niesamowity stres, jaki potem mimowolnie rozładowywał w dokmu, sprawiły, że po wielu kłótniach i negocjacjach z żoną, odszedł ze służby w tak wymagających jednostkach. Na własne życzenie, przeniesiono go do Gwardii Narodowej, początkowo wrócili z rodziną do jego rodzinnego stanu. Niestety, to nie uratowało jego małżeństwa... zbyt dużo było niedopowiedzeń i żalu między nim a Hannah, że wszystko i tak skończyło się rozwodem.


Obecnie Hannah, która zmieniła nazwisko na panieńskie - Miller, oraz jego syn, mieszkają w ich domu w Laramie. On sam, przeniósł się, zgodnie z rozkazami dowództwa do Salt Lake City. Powoli godzi się z myślą, że nie zejdą się już z Hannah, niemniej pomimo dzielącej ich odległości, stara się utrzymywać jak najlepszy kontakt z synem Charlim. Może go zabierać do siebie na jeden weekend w miesiącu. Stara się jak może by być dla niego dobrym ojcem.


W nowej jednostce trafił na rónych chłopaków. Choć jest dla członków swojej drużyny surowym i wymagającym dowódcą to jednak potrafi docenić zaangażowanie i profesjonalizm, jaki stara się zaszczepić w członkach swojego oddziału. Dowódca jego pułku, jako jedyny, który zna całą historię jego służby, szczerze go niecierpi.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline  
Stary 27-05-2018, 21:51   #8
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 481 potacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodniepotacz jest jak niezastąpione światło przewodnie
William Jaeger
William Jaeger (32), National Guard - 18B Special Forces Weapons Seargent

William, Will czy jak woleli niektórzy, Bill, jest wysokim, 185 centymetrowym mężczyzną o smukłej, żylastej budowie i miłej aparycji.
Swoją karierę z wojskiem związał od razu po ukończeniu liceum, zarekrutowawszy się do U.S. Army. W trakcie służby odznaczył się wyjątkowo sprawnym ciałem i ponadprzeciętną sprawnością umysłową, co jego przełożeni
przekuli na start w selekcji do 1st Special Forces Operational Detachment-Delta (Airborne). Od tamtego czasu przesłużył 14 lat w zespole bojowym.

W 14 roku służby ożenił się z Leną, inżynier lądową z Salt Lake City. Zamieszkali razem na przedmieściach, w wynajętym białym drewnianym domu z ogrodem.

Po ślubie zrezygnował ze służby w Siłach Specjalnych dla Leny i przeniósł się na stanowisko Instruktora i dowódcy zespołu bojowego w Gwardii Narodowej stanu Utah oraz założył swoją firmę robiącą szkolenia z zakresu taktyki, strzelectwa, przetrwania. Oprócz profesjonalnych szkoleń, jego firma jest używana do organizowania wieczorów kawalerskich z dreszczykiem emocji.

Małżeństwo jednak bardzo szybko się rozpadło. Niecałe sześć miesięcy później, zostawiła go, gdy okazało się że dla wyrównania zalet w postaci sprawnego ciała, zmysłów i bystrego, analitycznego umysłu natura wyrównała je popadaniem w skrajności, brak kontroli nad emocjami i przypadkami wpadania w furię.
Gdy któregoś razu wrócił ze trzytygodniowej służby, jej po prostu nie było. Czekał na niego list w sypialni.
Wiedział, że to jego wina i choć w pierwszym momencie chciał się na niej okrutnie zemścić, to przyznał jej rację. Ostrzegała go wielokrotnie. Ale nad furią nie dało się zapanować, a do psychiatry dotrzeć nie chciał.

Po rozwodzie, wpadł w wir służby i pracy, uzyskując tym samym częściowe ukojenie po tak bolesnej stracie.


*to be continued* *W przygotowaniu NPC*
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Ostatnio edytowane przez potacz : 28-05-2018 o 21:41.
potacz jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166