Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Horror i Świat Mroku > Archiwum sesji RPG z działu Horror i Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-09-2019, 17:41   #1
Edgelord WoDu i Horroru
 
Zell's Avatar
 
[materiały] Cel uświęca środki

[miejsce na późniejsze materiały od MG]

Proszę graczy o przedstawienie w tym temacie swoich postaci - ich podstawowe dane, ava (tego obrazkowego), wygląd, charakter, krótki opis osoby. Dodatkowo dodajcie pogłoski czy plotki o waszych milusińskich (fałszywe czy nie - wasza wola).
 
__________________
How the birds can sing a tuneless song?
How can they stay in the sky?
Maybe they’re just screaming
Maybe it’s not music and it’s all a lie
Zell jest teraz online  
Stary 08-09-2019, 17:42   #2
Edgelord WoDu i Horroru
 
Zell's Avatar
 
A to jest drugie miejsce na późniejsze materiały od MG
 
__________________
How the birds can sing a tuneless song?
How can they stay in the sky?
Maybe they’re just screaming
Maybe it’s not music and it’s all a lie
Zell jest teraz online  
Stary 10-09-2019, 08:04   #3
 
Jaśmin's Avatar
 

Z wyglądu niespełna 30-to latek, włosy brązowe, takież oczy, łagodne jak u milusińskiego misia.
Niespełna metr osiemdziesiąt, proporcjonalnie zbudowany. Rasa - klasyczna polska.
Jego ubiór w pierwszej kolejności musi być wygodny, dopiero potem elegancki.
Nie pali, pije słodką herbatę. Z miodem, a jak!
Każdy kto się z nim zetknie od razu wyczuwa bijącą od niego zaraźliwą, nieco nerwową energię. Z charakteru szczerze życzliwy do wszystkich żywych stworzeń. Nawet dla sępów z rady, tym bardziej dla koleżanek i kolegów w nieszczęściu.
Z zawodu antykwariusz, ma swój kantor w Warszawie.

Ploteczki...

- Podobno współpracuje z warszawską policją, jako ekspert przy trudnych sprawach kryminalnych.
- Pochodzi z Ukraińskiej Odessy.
- W swoich zbiorach ma ponoć kilka ksiąg Nephandi.
- Studiował historię sztuki.
- Biegły w sztukach komputerowych.

 
Jaśmin jest offline  
Stary 10-09-2019, 19:55   #4
 
abishai's Avatar
 
Vincent LaCroix bani FortunaeSzczupły, a nawet nieco drobny mężczyzna ubierający się stosownie do okazji, acz zawsze z nonszalancką elegancją. Zawsze nosi okulary z okrągłymi oprawkami na nosie i paczkę papierosów wraz zapalniczką w kieszeni (Jest bowiem nałogowym palaczem). Vincent mówi po francusku nienagannie, a po angielsku z wyraźnym francuskim akcentem. Acz Francuzem nie jest mając amerykański paszport w kieszeni. Bo też w USA się urodził, w rodowej willi w Luizjanie, która znajduje się w jego rodzinie od pokoleń. Vincent jest bowiem ostatnim potomkiem francuskich emigrantów arystokratycznego pochodzenia, którzy osiedlili się tam w czasach wojen napoleońskich.
Nic więc dziwnego, że ten mówiący cichym i spokojnym tonem głosu mężczyzna,odpowiadał w rodzimej Fundacji za kontakty ze Śmiertelnymi, bo jako międzynarodowy pośrednik w handlu dziełami sztuki i ekspert w kwestii malarstwa… ma tych kontaktów sporo.
I właśnie z dziełem sztuki wiąże się jego “niesława” w świadku magyicznym. Doradził bowiem i organizował wyprawę mającą sprowadzić do muzeum prowadzone przez jego Fundację sarkofag perskiego (albo babilońskiego/asyryjskiego… szczegóły nie są znane ogółowi)”mędrca” z Syrii pochodzącego z IV lub III wieku p.n.e. Misja ta poszła najgorzej jak tylko mogła pójść. Siedmiu obiecujących młodych magów Fundacji zaginęło bez wieści na Pacyfiku, prawdopodobnie zginęli. Sam artefakt przepadł bez wieści tuż po przybyciu do Kaliforni. Fundacja straciła ludzi, pieniądze nie otrzymując nic w zamian. Ktoś musiał za to zapłacić. Padło na Vincenta… ile jednak jego winy w tym wszystkim, a na ile jest tylko kozłem ofiarnym, tego nie wiadomo.

Plotki

- Maluje portrety i ma w swojej posiadłości kilka aktów wpływowych członkiń Kultu Ekstazy z Miami, Nowego Yorku i Waszyngtonu.
- Nigdy nie brał udziału w akcji bojowej
- Zastrzelił kiedyś człowieka z zimną krwią… wykałaczką!
- Ma znajomości wśród wampirów
- Autorytet w kwestii malarstwa średniowiecznego i renesansu oraz XIX-wiecznego symbolizmu.
- Jest dumnym właścicielem klasycznego 1967 Chevrolet Camaro RS który kiedyś należał do narkotykowego barona
- Napisał pracę naukową na temat roli symboli w malarstwie europejskim
- Lubi klasyczną muzykę, ale i też klasyczny blues i jazz
- Uczestniczy w nielegalnych rozgrywkach pokerowych na wysokie stawki w Las Vegas

 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline  
Stary 10-09-2019, 21:15   #5
 
Johan Watherman's Avatar
 
Ulixes ferrum, Mortuis pastor sub lucis sole, Tacentes tempestates exarch
Zwany powszechnie Odysem Żelaznym, chociaż w innych kręgach doczekał się innych pseudonimów i imion. Jednym z wartych wzmianki jest Odys Pasterz Umarłych.
Posługuje się najczęściej paszportem francuskim bądź izraelskim pod imieniem różnymi odmianami imienia Jakub.


Odys jest jednym z najbardziej znanych współczesnych magów, chociaż zazwyczaj jest to silna niesława. Lista rzeczy z których zasłynął zaczyna się od ekstremalnej niesubordynacji, robienia co mu się żywnie podoba, lekceważeniu autorytetów czy wręcz ich podważaniu wobec młodszych magów, przechodzi płynnie w wyjątkowe szczęście do pakowania się w wielkie awantury w których mają zwyczaj cierpieć inni magowie, śpiący i sojusznicy, a skończywszy na posiadaniu potężnych wrogów (wszak wrogowie nas definiują) czy zabójstwach upadłych magów tradycji nie czekając na oficjalne śledztwa.
Dlaczego zatem Odys nie tylko pozostaje w Tradycjach lecz jest Mistrzem? Gdyż jest niepowstrzymany. Znacznie mniej głośne opinie określają go jako człowieka szalenie wiernego ideom Rady oraz prawdziwego bohatera. Uchodzi też za człowieka niezniszczalnego, wiele razy wychodził cało z najgorszych wypadków, zamachów i pojedynków i niemal dosłownie wracał z martwych. Uważany jest za człowieka nie tylko skutecznego lecz takiego który sam się zgłosi wyjść choćby do Piekła jeśli wierzy w słuszność takiej akcji.
A potem wyjdzie w połowie spalony i zniknie na pół roku liżąc rany aby wrócić z kolejnymi bliznami.

Odys prezentuje się… różnie. Jako mag muszący wielokrotnie ukrywać się oraz uciekać, opanował sztukę przywdziewania wielu różnych strojów i wizerunków, łącznie z wykorzystaniem ekstremalnej magy życia w celu zmiany wyglądu. Jeśli tylko może poczynać sobie swobodnie, preferuje luźne ubrania, umiarkowanie eleganckie. Chociaż nie stroni od jasnych barw, to jednak podświadomie kieruje się ku ciemniejszym odcieniom. Znany jest z noszenia czarnych koszul.
Jego ciało nie jest piękne. Chociaż na surowym, zawziętym obliczu tego jegomościa po czterdziestce nie widnieje większa ilość defektów, to reszta jego ciała stanowi wręcz leksykon mniejszych obrażeń i śmiertelnych ran. Mimo, iż część blizn mag usunął, to pozostawił najznaczniejsze – gdyż jak twierdzi, stanowią jego historię. Prawa strona klatki piersiowej, prawe przedramię oraz kawałek brzucha pokrywają grube blizny po silnych poparzeniach, być może chemicznych. Kości długie posiadają lekko wyczuwalne zgrubienia po wielu zrośniętych złamaniach, wątroba ma tylko połowę normalnej objętości, lewa dłoń jest o centymetr krótsza od prawej, a skóra na prawej nodze ma zupełnie inny odcień niż na reszcie ciała - Odys stracił tą nogę i podczas kurowania się w jednej fundacji, odrastała mu kilka lat. Do tego setki śladów stłuczeń, urazów stawów wyczuwalnych dla profesjonalisty, blizn od zacięć czy poparzeń tworzy mapę bólu oraz nieustępliwości.


Plotki
 • Pobierał nauki od Eutnatosów.
 • Był uczniem w bractwie Akashic.
 • Przeżył miarę ludzkiego żywota.
 • Poza wielokrotnym ostracyzmem, cenzurą czy nawet karą śmierci, został przez pewien czas oficjalnie wyrzucony z Niebiańskiego Chóru i skazany na śmierć. Wrócił do grona Tradycji za zasługi.
 • Jest nekromantą.
 • Tępi nekromantów i infernalistów.
 • Storpedował kiedyś bojową akcję Tradycji na placówkę badawczą Technokracji.
 • Jest Tempariuszem.
 • Stoczył wiele honorowych pojedynków.
 • Stroni od bezpośredniej walki, preferując atak z zaskoczenia.
 • Ma żelazne kości.
 • Jest kuloodporny.
 • Ma lekką ciszę.
 • Sabat wydał na niego wyrok śmierci.
 • Był genialnym dzieckiem – przebudzonym za dziecka.
 • Jego mentor nie żyje.
 • Jest prawdziwym piratem morskim.
 • Jest mistrzem Entropii.
 • Nie umie śpiewać.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 10-09-2019 o 22:05.
Johan Watherman jest offline  
Stary 12-09-2019, 14:02   #6
 
Mi Raaz's Avatar
 

Nie jest specjalnie przystojny, ale też nie jest brzydki. Złośliwi mówią, że nieruchawy. Ci nieco bardziej doświadczeniu zauważają wyuczoną ergonomię ruchów tak typową dla służb specjalnych.

Uwielbia chodzić w służbowym stalowoszarym garniturze i pod krawatem. Czuje się w nim jak w swojej drugiej skórze. Praktycznie zawsze w ciemnych okularach. Czasami w długim prochowcu i kapeluszu. “Po cywilnemu” nadal lubi chodzić w koszulach i eleganckich butach. Czasem pozwala sobie łączyć to ze skórzaną kurtką.

Widuje się go z papierosem, choć trudno nazwać go nałogowym palaczem. Zazwyczaj spokojny i pozbawiony emocji. Nie znosi sprzeciwu, choć do przemocy ucieka się w ostateczności. Uważa, że z każdym można się dogadać.

Maurice Acker nie ma żadnej przeszłości. Podobno kiedyś miał pseudonim Vinci 6, a o nim już się trochę mówiło:
 • Z zimną krwią zamordował komandoskę/tropicielkę wilkołaków która miała być jego partnerką w misji.
 • Zginął w ataku “magicznych mnichów Shao-Lin” na placówkę Unii. Jego ciało wrzucono do komory regeneracyjnej gdzie odbudowano je w ciągu kilkudziesięciu miesięcy.
 • Cały jego szkielet “po śmierci” został zastąpiony cybernetycznym szkieletem z Primuim, co czyni go całkowicie odpornym na efekty określane przez Dewiantów Rzeczywistości jako “Magyę”
 • Jest doskonałym taktykiem i dowódcą, dlatego szybko awansował w szeregach Unii.
 • Jakiś Biały Garnitur stoi za jego plecami i pcha go, dlatego szybko awansował w szeregach Unii, bez w zasadzie jakichś istotnych umiejętności.
 • Nie udało mu się dostać do szkoły oficerskiej, dlatego przygodę z armią zaczynał w prywatnej kompanii najemników.
 • Mimo surowej powierzchowności bez wielkiego trudu radzi sobie z uwodzeniem kobiet.
 • Jest zoofilem, podobno odbywał stosunek płciowy z wilczycą.
 • Jest schizofrenikiem, słyszy głosy w głowie, leczy się psychiatrycznie.
 • Przez błędy taktyczne w walkach prowadzonych z wilkołakami posłał na śmierć ponad dwudziestu ludzi.
 • Przez lata pracował jako Facet w Czerni, w codziennej pracy natknął się na różnych Dewiantów Rzeczywistości, a jednak nie wierzy w istnienie magii.
 • Waży 180kg, ze względu na szereg wszczepów jakim zostało nafaszerowane jego wyhodowane w laboratorium ciało.
 • Ma drobne problemy z pływaniem.
 • Zabił 9 wilkołaków w walce wręcz. Jednego puścił wolno, żeby opowiedział innym co się stało.
 • Z łatwością podporządkowuje sobie ludzi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline  
Stary 16-09-2019, 00:13   #7
 
Ferr-kon's Avatar
 
Alan Blackwood

Alan wydaje się być gdzieś między trzydziestką i czterdziestką... A może trochę wyżej? Ciężko powiedzieć. Jest wysoki, dobrze zbudowany chociaż ciężko to tak naprawdę zobaczyć. Chociaż ma poważny wygląd, zdaje się mocno mieszać z tłem. Jego niski głos i grzeczny sposób wypowiadania się budzą zaufanie, ale kto wie o nim trochę więcej, ma świadomość, że to bardzo złudne.

Ubiera się zwykle elegancko, w koszule, czasem marynarki, zimą zwykle nosi czarny golf. Elegancja i praktyczność to jego styl.

To co jest na pewno wiadome, to że przez dłuższy czas był jednym z mistrzów Entropii w Londynie, gdzie najpierw zdobył porządną reputację jako zaufany Eutanatos który nie robi problemów, ale wszystko się zmieniło, gdy pewnego dnia oddał się w ręce hierarchii deklarując, że jest winny wielokrotnych morderstw na starszych przedstawicielach różnych Tradycji w Londynie. Faktycznie powiązano go z tymi zbrodniami.

Plotki:
 • Jedna teoria głosi, że dokonał zabójstwa przez bycie kompletnie zwyrodniałym psychopatą ale zjadły go wyrzuty sumienia.
 • Inna teoria głosi, że został opętany przez jakiegoś ducha.
 • Kolejna, że był zwykłym zabójcą na zlecenie i coś poszło nie tak, więc żeby się ochronić zaczął kooperować z Hermetykami.
 • Mniej popularną plotką jest że każde z zabójstw to mały krok który ma go doprowadzić do nieskończonej potęgi.
 • Oczywiście są też tacy, którzy mówią że jest Nephandi/Maruderem/Wampirem/Wilkołakiem w przebraniu (?).
 • Oczywiście są tacy co mówią, że jest też Technokratą.
 • Jest specjalistą od historii Eutanatosów z drugiej wojny światowej.
 • Mówi się, że był częścią Aided.
 • Jest śmiertelnie niebezpieczny. Inteligentny, biegły w wielu Sferach, irlandzkim boksie i walce sztyletem.
 • Niektóre ze śmierci które spowodował były bardzo litościwe, inne niezwykle bestialskie.
 • Jednym z powodów, dla którego ciągle jest wśród żywych jest to, że najwyżsi rangą magowie z Londynu boją się robić mu krzywdę, ponieważ jest w stanie zapoczątkować kataklizm który mógłby zrównać z ziemią pół Europy.
 
Ferr-kon jest offline  
Stary 16-09-2019, 20:14   #8
Krucza
 
corax's Avatar
 

Julia 'Jules' Walker

Drobna i niewysoka z natury kobieta tuż przed trzydziestką.
Ciemne, długie, lekko kręcące się włosy, jasna cera z odcinającymi się piegami. Duże, ciemne oczy o zazwyczaj zamglonym, jakby nieobecnym i nie kontaktującym spojrzeniu. W dłoniach o długich, smukłych palcach zazwyczaj trzyma papierosa albo e-cygaretkę.

Ubiera się na czarno, mając zero wyczucia mody i potrzeby z niej korzystania. Jedynym ukłonem w stronę udoskonalenia zawartości szafy są ukochane ognistoczerwone conversy.


Małomówna i wycofana, raczej unika dużych skupisk ludzi czy bycia w centrum wydarzeń. Jeżeli się znajdzie w szerszym gronie i tak sprawia albo wrażenie nieobecnej albo całkowicie odlecianej w jakiejś niesłyszalnej dla otoczenia rozmowie. To wrażenie nie przysparza jej wielu przyjaciół.

Plotki:
 • Ćpa
 • Nie ćpa ale eksperymentuje na sobie do bólu
 • Lubi kolorowe lizaki
 • Jest odporna na trucizny
 • Podobno ma zapędy samobójcze, ostatnio chciała skoczyć z West Tower
 
corax jest offline  
Stary 17-09-2019, 20:29   #9
 
Seachmall's Avatar
 


Alexander "Alex/Zander" DuboisDobrze ubrany, schludny francuz o ciemnych włosach i oczach.
Bucha od niego aura autorytetu.. kłopot w tym, że jest to dość zadufany w sobie autorytet.
Zapatrzony w siebie narcyz o rozdmuchanym ego. Wśród magów jak i smiertelników posiada pewną ilość sławy jako Wyrocznia.


Plotki:
* Posiada kult oddany własnej osobie
* Stracił kult przed kilkoma tygodniami
* Jest wielką wyrocznią, która ocaliła Radę Dziewięciu Tradycji
* Miał po prostu szczęście i dupa z niego, a nie wyrocznia
* Jest szpiegiem Technokracji
* Wysłał kabałę magów na rzeź przez Hitmarki
* Ćpa, chleje i bzyka wszystko co popadnie (Ekstatyk, duh)
* Ucieka nie tylko przed społecznością magów, ale też przed francuskim prawem
* Cofnął się czasie, aby nauczać Nostradamusa
* Jest dilerem
* Jest alfonsem
* Pędzi własny bimber
* Zabił niewinnego
* Jest poszukiwanym gwałcicielem
 
__________________
Mother always said: Don't lose!

Ostatnio edytowane przez Seachmall : 17-09-2019 o 20:33.
Seachmall jest offline  
Stary 18-11-2019, 23:49   #10
 
Surelion's Avatar
 

Gabriel Gonzaga "La Muerte" Torres


Z natury jest małomówny i nieco wycofany. Lata bycia Eutanatosem wyciszył nawet gorącą latynoską krew jaka płynie w jego żyłach. Trudno też nazwać go przystojnym. Można by nawet powiedzieć dużo gorzej, jest w nim coś osobliwie odpychającego, co od razu powoduje dyskomfort podczas przebywania w jego otoczeniu. Trudno powiedzieć co to jest, być może niepokojąca aura Tradycji Euthanatosów, a być może coś znacznie gorszego...

Jego głowa, podobnie jak ciało, pokryta jest tatuażami. Największa ich część ma tematykę religijną i dotyczącą śmierci. Te na twarzy upodabniają jego wizerunek do czaszki. Ci bardziej spostrzegawczy potrafią dojrzeć, że to nie tylko tatuaże, zmiany postępują także cieleśnie.

Ubiera się tak by zakryć swe oblicze, bluzy z kapturem i przyciemniane okulary są najczęstszym jego strojem jaki nosi w Anglii. Do tego czarne szturmówki, z dużą ilością kieszeni na różne drobne przedmioty.

Plotki:
 • w Ameryce Południowej mówią o nim Groza z Xibalba
 • jest niemową
 • ma konszachty z dawnymi bogami
 • cierpi na jakąś dziwną tropikalną chorobę ciała
 • podobno zjadł własną matkę
 • mówi starożytnym językiem śmierci
 • wyznaczono dużą nagrodę dla tego, który powie o nim choć jedną dobrą rzecz, ale jeszcze nikt nie wygrał…
 • podobno uciekł w busz w dżunglę w obawie, że zgładzi ludzkość...
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein

Ostatnio edytowane przez Surelion : 18-11-2019 o 23:50. Powód: literówki
Surelion jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:36.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168