Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2011, 15:03   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Na skróty do systemów autroskich(Linki)

Nasze forum w tym nasz dział "Systemy Autorskie RPG" Rozrósł się i to całkiem ładnie. Osobiście uważam, iż każdy temat, a co za tym idzie, każda autorka powinna być...no wyróżniona? Zatem tutaj będą wklejane bezpośrednie linki do systemów autorskich poszczególnych graczy, a które to są zamieszczone na Linn(znaczy się linki do tematów w celu łatwiejszego odszukania ). Jeżeli ktokolwiek chciałby, aby jego sesja znalazła się tutaj, a nie została zamieszczona( No kilka stron jest, chwilę zajmie, dzisiaj/jutro powinienem skończyć dodawać), niech śmiało wyśle PW do mnie wraz z nazwą swojego systemu . Jeżeli wasz system byłby źle skatalogowany to także proszę mi wysłać PW Jestem człowiekiem i mogę się mylić . Lista, docelowo będzie zamykała się w porządku Gatunkowym i później Alfabetycznym, dla łatwiejszego odszukania czegokolwiek. Sesje, które będą wymykały się jasnej klasyfikacji ( Na przykład na wody Karaibów spada meteoryt i piracie chcą go przechwycić bo to na pewno magiczny kamień jest. Gdy tego dokonują, statek zaczyna unosić się nad wodą. I teraz pytanie, czy to jeszcze historyczny, czy już Sciene Fiction czy fantasty low-magic), a z założenia systemu jasno wynika, iż będzie to system w wąskiej specjalizacji

Lista:



Fantasty:
-Carcerie
-Evandlia
-Jolly Roger (Jolly Roger RPG)
-Nihili Novi (Autorski świat Nihil Novi)
--Legendy Eiranu (Legendy Eiranu - zalążki auto/amato-rskiego systemu)
-9 (The 9)
Historyczne:
-Moorland (Moorland, czyli Lowczy Kur von hackfleish wkracza na scene.)
Sensacyjne/Detektywistyczne:
-Sektor 21 (Sektor 21 - Organizacje)
Sciene-fiction:
-Dominat Solarny (System Science-Fiction)
-Głębia Przestrzeni
-Vortex ([SF] Vortex)
-X (X Rpg)
Inne:
-SBS (SBS (system bez nazwy))

Wszystkie systemy tutaj zamieszczone są na różnym etapie przygotowania, część jest zawieszona, część dawno nie uaktualniana. Jeżeli ktokolwiek chce pomóc w rozwoju, niech zgłosi się tutaj i zostawi swoje zgłoszenie. (We want YOU!)

Starsza lista ( do 27.05.2009 włącznie), którą wykonał Solfelin. Lista jest aktualna z tego co widziałem, a w celu nie generowania dodatkowych bajtów na forum
Zamieszczam tutaj link do listy systemów autorskich oraz pomysłów na nie. (Lista systemów autorskich oraz pomysłów na nich)

A zanim napiszesz do kogokolwiek o pomoc i zaczniesz tworzyć system autorski to koniecznie przeczytaj to! Może pomóc (Tworzymy własny System RPG Porad garść)
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 09-07-2011 o 11:25.
one_worm jest offline