Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2017, 18:47   #1
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
[potrawy] Gotuj z żabą!


Przybywam z nowym tematem.
Ciągle siedzimy w kuchni, ciągle gotujemy, jemy i obrastamy w tkankę. W tym miejscu będę przybliżać wam dokładniej wybrane przeze mnie potrawy. Uzupełnię je w krótki opis przygotowania, listę produktów, słowniczek oraz okraszę to kilkoma fun (albo i nie) faktami, na koniec podam kilka linków do filmików, które traktują o danym przepisie.
Czego bym chciała od was? Komentowania, przyrządzania i chwalenia się swoimi wyrobami. Możecie recenzować, możecie zadawać pytania lub po prostu pisać o czym chcielibyście poczytać w następnym moim poście.
Swoje potrawowe wpisy postaram się dawać co 2 lub 3 tygodnie i będę systematycznie uzupełniać listę z odnośnikami do każdego mojego opisu, tak byście szybko i łatwo mogli odnaleźć je w odmętach (mam nadzieję) wątku

Lista:
1. Schaboszczak - tonkatsu ([potrawy] Gotuj z żabą!)
2. Japońskie curry - kare raisu ([potrawy] Gotuj z żabą!)
3. Yakisoba - smażony makaron ([potrawy] Gotuj z żabą!)
4. Zupa miso - miso-shiru ([potrawy] Gotuj z żabą!)
5. Schaboszczak po koreańsku - donkasu ([potrawy] Gotuj z żabą!)
6. Kurczak w sojowej glazurze - po chińsku ([potrawy] Gotuj z żabą!)
7. Dango - słodkie kluseczki ryżowe ([potrawy] Gotuj z żabą!)
8. Kurisumasu Keeki - Świąteczny tort biszkoptowy ([potrawy] Gotuj z żabą!)
9. Taco Rice ([potrawy] Gotuj z żabą!)
10. Purin - Śmietankowy budyń z karmelem ([potrawy] Gotuj z żabą!)
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"

Ostatnio edytowane przez sunellica : 03-09-2018 o 16:43.
sunellica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem